Pusenje

U mom okruzenju skoro svu su pusaci, pa i ja, strastveni ???? cigara, cigarilos, lula ???? a bogami zna se i smotati nesto u 130S ???? sto bi stari rekli, samo neka dimi ispod nosa ???? Motanjem cigara svakako se stedi, ali vaznije mi je to sto je duvan za motanje mnogo kvalitetniji od onog u nasim cigarama.
 
Koliko se nerviramo u ovim životima i goli da se skinemo i da idemo tako po ulici ne bi imao ko šta da nam zameri, a kamoli što pušimo da skratimo vek ovih jadnih života.
Deca ne trebaju da puše. Tinejdžeri isto. Jer imaju još šanse da se sastave sa sobom i životom.
 
pitanje glasi:Da li pusite???(cigare ili cak travu ili nesto drugo.. :wink: )ja nepusim ali nemam nista protiv pusaca..znala sam i ja povuc dim dva.....soooo...Do you smoke???
Ja imam 13 godina i pocetkom ove 2019 sam probala svoju 1 cigaru sa drustbim iz kraja i nisam rekla svojim roditeljima za sta me bas grize savest. Sa drustvom povremeno zapalim koju i strasno sebe nerviram zbog toga, znam da je lose al sta ces... :dosadno:
 

Back
Top