Pusenje

Ja pusim..i ne volim kada mi neko moralise o svim razlozima zbog kojih bih trebala prestati a povrh nije cak ni pusio nikada...mislim da svako ima neki svoj posebni razlog zbog kojeg to radi i da je to apsolutno licna odluka...nepristojno mi je kada neko komentarise moje pusenje :D
 
a ono sto volim vezi toga...extra mi je osjecaj kada me cigara susne...iako se to nekako rijetko desi...ali mi uopste simbolise licno zadovoljstvo...zato najvise volim pusit sama
 
http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=690


od dosade prelistavam grupe po forumu i naidjem na ovo....
Nemam nishta protiv pushacha, s vremena na vremena zapalim,
ali nisam strastveni pushach...
Pa nemam ni ja ništa protiv pušača, ali imam protiv toga da neko puši u mojoj okolini, u stvari i imam nešto protiv tih bezobraznih pušača. S ozbirom da je duvanski dim štetan po zdravlje niko nema pravo da ugrožava moje zdravlje. Nije taj novi zakon diskriminacija pušača, nego diskriminacija pušača idiota nevaspitanih i bezobraznih koji elementarno ne vode računa o ljudima oko sebe.
 
Ne pušim niti nameravam.
Smatram da su cigare čisto bacanje para.
Em što plaćaš, em što ugrožavaš svoje zdravlje.

Ali čula sam da će cigare da poskupe za 100%.
Nadam se da će to opametiti ljude. Evo moj tata
već počeo da razmišlja da prestane ako poskupe,
a on okoreli pušač...
 
Ne pušim niti nameravam.
Smatram da su cigare čisto bacanje para.
Em što plaćaš, em što ugrožavaš svoje zdravlje.

Ali čula sam da će cigare da poskupe za 100%.
Nadam se da će to opametiti ljude. Evo moj tata
već počeo da razmišlja da prestane ako poskupe,
a on okoreli pušač...

Moji nece ni tad, a oboje dime non stop :lol:

Ja sam im rekao da kad cigare poskupe da je bolje da puse travu, jeftinije ce im biti, samo su se slatko nasmijali :lol:
 
Moji nece ni tad, a oboje dime non stop :lol:

Ja sam im rekao da kad cigare poskupe da je bolje da puse travu, jeftinije ce im biti, samo su se slatko nasmijali :lol:

Hahaha, ja sam kevu uspela da ubedim da prestane... Evo, već 3 godine i kusur meseci ne puši, al ćaleta nema šanse.
Kad god pomenem to, on se naljuti... :roll: Al zato sad ako poskupe... rekao je da će morati da prestane. xD
 
Ja puckam x) Ono,zapalim cesto u drustvu,ali nisam neki zavisnik da ne mogu da izdrizm bez cigare..a posto je to nov hobi u ekipi (kako zvuci debilozno),cesto kupujemo razlicite,kao da isprobamo x) Do sada su mi eve slims,one mint najlepse :) a i eve 120 su full :)) a kad se nema para,onda de santis slims, red... i tako,i tako :) nadam se da se necu zesce navuci,pa da pusim po paklicu na dan o.O ali,tako sam se nadala da necu nikad ni zapaliti xD
 

Back
Top