Prosecna tezina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E

Emm@

Gost
Hej, ljudi, dajte mi neki savet! Visoka sam 173 cm, a imam 63 kg!!! Opet, ja ne izgledam debelo, medjutim bih volela bar malo da smrsam. Ima li neko neku dobru dijetu??? Ili bar mislite da mi tezina nije strasna?
 
TOP MODEL:
OBAVEZNO SMRSAJ!!!!IMAS VISKAAAA!JAO STRASNO,GROZIM SE TOGA!JEDI MANJE!

Daj ne seri!!!Samo ovom recenicom si dokazala da si daaaaaleeekoooooo od toga kako sebe nazivas......a u stvari mozda i jesi top model mada me cudi...da ti nije neko pomogao da ovo otkucas???

a za djevojku koja je postavila pitanje....prema podacima koje si ostavila imas idealnu tezinu...e sad sve zavisi od gradje tjela kako to izgleda...mada mislim da preuvelicavas....treba da volis sebe onakvu kakva si...a ako volis samu sebe i ostali ce te vise voljeti i postovati (sad zvucim kao oni prirucnici samopouzdanja,ali stvarno je tako:Osjecaj se lijepo i bices lijep!!!)
 
Ne zaludjuj se takvim stvarima..To sam i ja rekla pre nekoliko godina, kako trebam da smrsam,(naravno izgledala sam normalno)...pocela da drzim dijetu, u stvari jela samo povrce..Pogodi sta se desilo...poremecaj hormona, gubitak menstruacije, jos veca opsesija mrsavljenjem,(iako sam oslabila tih 5 famoznih kg)...i nikad kraja...dosla sam na pravo anorexicno stanje(20 kg manje!!). Napominjem da sam imala normalnu tezinu!! Nikad se ne zna do cega ce to dovesti, ni ja ovo sranje nisam htela, ali izmaklo je kontroli...valjda sam htela da vidim dokle ce moci..A moglo je jos malo pa ono znas - moja sahrana.. Nije sala, sva sreca, shvatila sam neke stvari na vreme...
 
je$ka:
TOP MODEL:
OBAVEZNO SMRSAJ!!!!IMAS VISKAAAA!JAO STRASNO,GROZIM SE TOGA!JEDI MANJE!

Daj ne seri!!!Samo ovom recenicom si dokazala da si daaaaaleeekoooooo od toga kako sebe nazivas......a u stvari mozda i jesi top model mada me cudi...da ti nije neko pomogao da ovo otkucas???

a za djevojku koja je postavila pitanje....prema podacima koje si ostavila imas idealnu tezinu...e sad sve zavisi od gradje tjela kako to izgleda...mada mislim da preuvelicavas....treba da volis sebe onakvu kakva si...a ako volis samu sebe i ostali ce te vise voljeti i postovati (sad zvucim kao oni prirucnici samopouzdanja,ali stvarno je tako:Osjecaj se lijepo i bices lijep!!!)
E sada je dokazano da TOP-MODELI nemaju ni gram mozga u glavi!Stvarno si grozna!
 
Problem sa tezinom zavisi samo gde i kako je ta tezina rasporedjena po telu a uopste nije bitno sta vaga pokazuje.Ako muskarac ima 100kg ali je ravnomerno gradjen onda nije debeo ali ako mu je sve u stomaku onda je debeo,a za zenu ako joj je od struka pa na dole...
 
Ma obavezno smrsaj, najbolje bi bilo da nista ne jedes.
Ili jos bolje kao ona Amerikanka, samo pij vodu, u sto vecim kolicinama (oko 40l) dnevno.
Zena je bila zadovoljna efektom, pa je u tom tempu i nastavila da bi posle dva meseca ispustila svoju plemenitu dusu.
A nije ni cudo kad je bila kao ameba od vode (99% tela voda).
Nikada mi nece biti jasno zasto velika vecina ljudi nije zadovoljna svojim izgledom. "Svijetu se ne moze ugoditi" i to je tako. Takva kakva si nekom ces se svideti, nekom ne i ti tu unistavanjem svog organizma neces nista postici.
 
draga emm@, vec duze vreme pijem neke lekove od kojih sam se strasno ugojila :cry:
slicne smo visine, ali ja imam 65kg

pre dve nedelje mama mi je ukinula slatkise **(inace hrana bez koje sam mislila da ne mogu da zivim) i rezltati su se ubrzo videli :D + pijem doosta tecnosti sto preporucujem i tebi!
bez brige i SRECNO!!!
 
draga emm@, vec duze vreme pijem neke lekove od kojih sam se strasno ugojila :cry:
slicne smo visine, ali ja imam 65kg

pre dve nedelje mama mi je ukinula slatkise **(inace hrana bez koje sam mislila da ne mogu da zivim) i rezltati su se ubrzo videli :D + pijem doosta tecnosti sto preporucujem i tebi!
bez brige i SRECNO!!!
 
da,treba mi!
kaze mi keva da malo dignes dupe,spljosteno ti je a ja mrsava kako ne bi bilo!
sta da podignem nista!
volela bih da sam deblja stvarno da oblacim one lepe minice a ne da ceo zivot cucim u uskim farmerkama na plus cetrdeset
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top