Dali blanjate mindzhu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CoGeR

Početnik
Poruka
26
jesam CRNOGORAC a kod nas u crnu goru se zebavamo sa ovim blanjash.....
blanjati znachi DRKATI a` mindzha PICHKA a **** PALANDZA...e sad mi odgovorite..
Dali blanjate mindzhu/palandzhu


p.s.shto zakljuchavate svaki topic?
 
CoGeR:
jesam CRNOGORAC a kod nas u crnu goru se zebavamo sa ovim blanjash.....
blanjati znachi DRKATI a` mindzha PICHKA a **** PALANDZA...e sad mi odgovorite..
Dali blanjate mindzhu/palandzhu


p.s.shto zakljuchavate svaki topic?
wqbuewfwefhbweihbwepibfewibfweibwep
To ti na Srpskom znaci mars u tri lepe ***** materine crnogorske!
 
AntunTun:
da ahahahha vidim u chemu je shtos....urnebesno zaista...

drshte se za gatje forumashki svete...jer chovek-humor je stigao...


da,da ima oviJa noviJa...inache svjtova bih te malo da promuljash...inache ja sam stvarno dosha na ovaj 4um da se zebavam ali sam promijenio mishljenje i htio bih da se malo upoznam sa ovim chaterima...ee i dajte mi serv da idem na krstaricu...inache zovem se pedja zhivim u pg navijam za buducnost...jes da ovo nije pogodan 4um za predstavljanje ali eto da vam se i ja predstavim..
 
CoGeR:
da,da ima oviJa noviJa...inache svjtova bih te malo da promuljash...inache ja sam stvarno dosha na ovaj 4um da se zebavam ali sam promijenio mishljenje i htio bih da se malo upoznam sa ovim chaterima...ee i dajte mi serv da idem na krstaricu...inache zovem se pedja zhivim u pg navijam za buducnost...jes da ovo nije pogodan 4um za predstavljanje ali eto da vam se i ja predstavim..


ok razumem tvoju zhelju zhedj za upoznavanjem...ja sam nemanja...zhivim u chachq imam 25god...navijam za svezdu idem na sve utakmice iste...ne znam serv al mogu da ti dam link za neki do yaya ***** sajt...www.dendrofilia.com...nije konvencionalan al je vrh...dao bi ti i broj da se chujemo al to je zabranjeno na krstarici...pa dobro nam dosho...da ti dam par saveta ovde su moderatori blondy u gazdarica s njima budi ulepo jer su prgave i sve...ja sam ovde dosha da nadjem sebi prijatelje kao zhenske al me zhene ne vole shto sam iskren pa nije loshe ni mushkarce...ako postanemo ortaci mogu da svratim kad idem namore te da se zezamo zajedno a ti dodjesh u chachak i ovde ima puno lepih zhena mozhemo da ludujemo do zore...ne obratjaj pazhnju na frozena ona je takva sa svima u sushtini fina devojka al malo prgava...

dobro dosho brate moj...
 
frozen1982.:
Jbiga,ja sam mislio da je ovo neki sajt studentske razmene,pa kao razmenjujemo iskustva iz poznavanja MATERNJEG jezika.


nemoj da si takva sa momkom vidish da je nov...meni je bash simpa shto je on crnogorac mislim ne poznajem ih mnogo a mislim da su ljudi od chasti i rechi...daj choveq shansu da se dokazhe....

hey svi vi na forumu...budite dobri prema nashem novom chlanu...
 
ma da super je fora to shto ne moramo da prichamo neshto odredjeno...al mislim da moderatori netje imati razumevanja za nashe druzhenje...moram da spavam laq notj i puno sretje u uklapanju u sredinu

ps...nemo da zakljuchavate vidite da je ok i dobar momak...umesto toga probajte da budete ljudi s razumevanjem i poshtovanjem da uchinimo od deteta choveka (:
 
CoGeR:
jesam CRNOGORAC a kod nas u crnu goru se zebavamo sa ovim blanjash.....
blanjati znachi DRKATI a` mindzha PICHKA a **** PALANDZA...e sad mi odgovorite..
Dali blanjate mindzhu/palandzhu


p.s.shto zakljuchavate svaki topic?

Paaaa,da,blanjam.A zakljucavaju zato sto si ti tako postavio pitanje tako da to izgleda vrlo nekulturno.I napisao si celu rec P.
 
AntunTun:
ok razumem tvoju zhelju zhedj za upoznavanjem...ja sam nemanja...zhivim u chachq imam 25god...navijam za svezdu idem na sve utakmice iste...ne znam serv al mogu da ti dam link za neki do yaya ***** sajt...www.dendrofilia.com...nije konvencionalan al je vrh...dao bi ti i broj da se chujemo al to je zabranjeno na krstarici...pa dobro nam dosho...da ti dam par saveta ovde su moderatori blondy u gazdarica s njima budi ulepo jer su prgave i sve...ja sam ovde dosha da nadjem sebi prijatelje kao zhenske al me zhene ne vole shto sam iskren pa nije loshe ni mushkarce...ako postanemo ortaci mogu da svratim kad idem namore te da se zezamo zajedno a ti dodjesh u chachak i ovde ima puno lepih zhena mozhemo da ludujemo do zore...ne obratjaj pazhnju na frozena ona je takva sa svima u sushtini fina devojka al malo prgava...

dobro dosho brate moj...



jao ala lazhesh ccc :lol: :lol: :lol:
 
CoGeR:
jesam CRNOGORAC a kod nas u crnu goru se zebavamo sa ovim blanjash.....
blanjati znachi DRKATI a` mindzha PICHKA a **** PALANDZA...e sad mi odgovorite..
Dali blanjate mindzhu/palandzhu


p.s.shto zakljuchavate svaki topic?
Zato što si majmun!!! A ja sjutra dolazim u moju žalosnu Crnu Goru gde manijaci kolo vode....
pa da vidimo čija li će gorijet sve do zore!!!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top