Zene,pomozite

Ma ocekujem da me razume, ali neke stvari je iz muskog ugla nemoguce razumeti, mislim, kako bre, kad i ja neki put ne mogu da razumem neke svoje postupke, pa kako iko drugi moze.
Dobra komunikacija bi trebalo da pomogne u resavanju tog problema.
A da me neko u potpunosti razume je nemoguce.
 
sto volim ovaj romanticno filozofski pristup mi sa venere oni sa marsa, ja sam nekada takva besnulja da izgledam sebi kao da sam iz Hada izasla.mogu misliti kakva sam nekom sirotom finom decacicu.da ti kazem frozen, svako zeli biti shvacen.nema to veze sa polom.jedino sto je stvarno tesko je ta savrsena razlika izmedju poimanja stvari i funkcionisanja organizama.od zene se mnogo zahteva, tako su postavljene stvari od pamtiveka.to treba ceniti.bitan je red i bitna je svest.muskarci su osetljiviji i plasljiviji od zena.to ja vidim tako iz mog poretka stvari.potrudi se da nas razumes da bi neznije i dublje mogao da nas volis.
 
Stvarno je vazno da me muskarac razume, inace ne znam kako bi veza funkcionisala. Neophodno je da i ja njega kapiram. Tesko da veza moze da potraje ako ne postoji razumevanje i naravno kompromis.
 
А да ли ти очекујеш да жене разумеју мушкарце?
Логично је да буде обострано!
И наравно, очекујем да ме мој човек разуме исто као што и он очекује да ја разумем њега.
 
naravno da ocekujem
pre svega u smislu da skapira nacin na koji funkcionisem, neke osnove na kojima sam izgradjena
sto bi se reklo...da mi pronadje zicu...
znam da je to zayebana rabota al' sta da se radi
moze se lepse reci i - izazov za hrabre :lol:
 

Back
Top