jos o orgazmu, odgovorite molim vas

ja ga dozivljavam uvek.Ali volim coveka sa kojim sam.Potpuno.Mislim da to ima veze sa psihom.Kada nisi uplasena,stegnuta, u grcu, sve ide kako treba.Nadji muskarca koga razumes i koji je nezan i bice to ok.Ako ne, zasto ne porazgovaras sa psihologom oni su za normalne ljude sa normalnim problemima.Mislim da bi ti pomoglo.Zelim ti puno srece i da sto pre potpuno uzivas u ljubavi! Cao
 
Nisam ni ja dugo mogla da dozivim orgazam.Sada je to sasvim normalno.Mozda je problem sto si u grcu, sto si opterecena tj. razmisljas stalno o tome pa tu nailazis na blokadu.Mada, u principu, i ja sam dozivjela orgazam sa osobom koju mnogo volim, koja poznaje moje tijelo i tacno zna kaka i sto treba.Nemoj da radis stvari koje ti ne prijaju.Daj mu do znanja sto ti prija, opusti se i sve ce to doci po sebi.
P.S. Nemoj to da propustis!!!!
Poz.
 
sve je u glavi i opustenosti sa samom sobom, naravno bitno je da pored sebe imas coveka kraj kog se osecas opusteno bez ikakvih strahova, upoznaj svoje telo i nauci da ga slusas, sta ti prija a sta ne, nauci i njega svemu tome, polako bez straha i stvari ce krenuti svojim tokom.
pozdrav
 
Ja sam tek sa trećim tipom (kog sam najviše volela) doživela O , pre toga je bilo lepo ali nije to to.Posle sam spavala sa još dvojicom i svaki put dostizala vrhunac ali orgazam sa onim kog voliš i sanekim u prolazu ne može da se poredi.
 
lilit:
Ja jako tesko, gotovo uopste ne mogu da postignem orgazam, osim skupljenih nogu. Zanima me ima li zena i devojaka sa istim problemom i kako da ga prevazidjem.
I ja sam imala isti problem. Ja sam od svoje 13te godine masturbirala i uvek sam dolazila do orgazma skupljenih nogu. Cak sam se plasila da rasirim noge. Onda sam naisla na decka sa kojim sam sada i on me je dobro istrenirao posto je iskusan i imao je jaku zelju da me zadovolji. Uspeo je da u meni pokrene taj mehanizam na bolje. Ranije nisam mogla ni vaginalno da svrsim, a sad mogu. Nadji nekog ko je zaista muskarac i ko te voli.
 
Ova tema se puno provlacila po forumu, i neko je napisao i poduzi tekst na ovu temu,pa bi ti preporucila da potrazis to...
Ali hocu da ti kazem svoje iskustvo...bila sam sa tipom jako dugo,i mnogo sam ga volela ,kao nikoga do sada,i nisam dozivela orgazam sa njim,nikada,ni jednom...
Posle x vremena posle naseg raskida,i nekoliko kracih veza, spavala sam sa jednim deckom,a bili smo u semi samo par nedelja,znaci nisam ga jos volela...i dozivela sam orgazam sa njim prvi put,znaci cak nije mogao da zna ni sta volim,nije me poznavao...
Posle svega, ne znam sta je bio kljuc...ali jedini moj savet ti je da se opustis i uzivas, nemoj mnogo da mozgas o tome...
8)
 
devojka_bgd:
Ova tema se puno provlacila po forumu, i neko je napisao i poduzi tekst na ovu temu,pa bi ti preporucila da potrazis to...
Ali hocu da ti kazem svoje iskustvo...bila sam sa tipom jako dugo,i mnogo sam ga volela ,kao nikoga do sada,i nisam dozivela orgazam sa njim,nikada,ni jednom...
Posle x vremena posle naseg raskida,i nekoliko kracih veza, spavala sam sa jednim deckom,a bili smo u semi samo par nedelja,znaci nisam ga jos volela...i dozivela sam orgazam sa njim prvi put,znaci cak nije mogao da zna ni sta volim,nije me poznavao...
Posle svega, ne znam sta je bio kljuc...ali jedini moj savet ti je da se opustis i uzivas, nemoj mnogo da mozgas o tome...
8)
Mislim da si malko promasila temu. Lilit moze da svrsi, ali skupljenih nogu. Razumem je u potpunosti jer i ja sam imala isti problem. Sto se tebe tice mislim da je u pitanju bila hemija. Grubo receno kod nje je to psihosomatski.
 

Back
Top