Carlos Santana

  • Začetnik teme oycv.....
  • Datum pokretanja
Black Magic Woman (naaaaaravno) i Put Your Lights On .......

mada u sustini ne volim Santanu ... dobar chichica, zna dobro da svira al' sve sto radi je "feat." ovi oni, budu tu i reperi i milion raznih gluposti .....
resio da se proda dobro pod stare dane :?
 
Keeper:
Black Magic Woman (naaaaaravno) i Put Your Lights On .......

mada u sustini ne volim Santanu ... dobar chichica, zna dobro da svira al' sve sto radi je "feat." ovi oni, budu tu i reperi i milion raznih gluposti .....
resio da se proda dobro pod stare dane :?
:!:a trebao bi poslusati njegove stvari od prije..divota...
 
Anonymous:
Keeper:
Black Magic Woman (naaaaaravno) i Put Your Lights On .......

mada u sustini ne volim Santanu ... dobar chichica, zna dobro da svira al' sve sto radi je "feat." ovi oni, budu tu i reperi i milion raznih gluposti .....
resio da se proda dobro pod stare dane :?
:!:a trebao bi poslusati njegove stvari od prije..divota...

naravno, to od pre stoji 8) ... svakako.
 
Milosh:
Ja mislim da e on ziva legenda a niko ga ovde medju vama vrsnim muzicarima ni ne spominje.
Mora da postoji razlog?? :?: :?:

on je silan gitarista i slava mu. ali neshto mi smeta ( a ne samo meni, nego i drugima):
pocheo je da pravi duete sa chidnim ljudima: reperima na primer.
ali on cje uvek biti upamcjen kao legenda :!: :!:
 
oycv.....:
ajde ljudi-omiljene pesme...ja bih rekla:hold on i jos jedna koje kad se setim javim odmah!da vas vidim!
:arrow: setih se:She s not there!!!i jos jedna:Evil ways.
E da-daj pomozite,kako se stavlja ovaj apostrof gore(u ovom slucaju između "she" i "s"-mislim na onu "crticu").Hvala!
 
Odlični su!
Moje omiljene pesme:
Dance Sister Dance (Baila Mi Hermana), Black Magic Woman,
Oye Como Va, Samba Pa Ti...

santanaot4.jpg

Carlos Santana
 
Pa ne znam na sta si ti mislio, ali ovde je rec o celokupnom delu Carlosa Santane, a to se odnosi na njegov bend i njega kao gitaristu tj. njegove singlove sa drugim ljudima iz sveta muzike
 

Back
Top