Mladje potklacene

Petar_Pan:
Igrom slucaja dospeh na jedan dan u jednu firmu... kad tamo... sve zene... I ono malo tipova sto je bilo su svi bili ili par godina pred penziju ili nesto umobolni, rahiticni na prvi pogled....
I kad su ove zene pocele da nas zovu na kafice... :roll: To je jedan skroz neobican, prijatan odnos kao malo vode na dlanu... celokupno ponasanje je takvo bilo... sto ja recimo uopste nisam ocekivao... jer su vecina bile i starije gospodje... najverovatnije udane...
I prosto nas vukle za rukave i ugurivale u kancelarije...

Ali fora je npr. sto sve starije brbljaju i melju a mladje cute... Mislim ocigledna je neka hijararhija da su im ove starije kao neke sefice... I postavljaju se kao mi smo pametne, mudre lepe, a one tamo pojma nemaju... I stvarno su te mladje ispadale muntave... Mesto one da zovu na kaficu i vuku za rukav, te sa kojima bi ja mozda i hteo da posedim malo..sa kojima bi bilo normalno da se ja druzim....a one cute, a ove matore vuku...

Da li imate osecaj da mladje ne mogu da dodju do izrazaja od starijih, da li su potklacene, podredjene ili samo psihicki slabije i sta mislite o tom fenomenu?
Eto sta ti je nepravda
 
Petar_Pan:
Zelena zona... :lol: 75-o i za razliku od mnogih ja govorim istinu... :razz:

Perice, pa ti si ušao u četvrtu deceniju? :shock: Pa, čoveče, šta je to za tebe toliko ''staro'' da moraš da eskiviraš? Prave ''starke''su na gerijatriji, i ne rade više u firmama! Ovo su žene u najboljim godinama, i zašto ti je toliko teško da popiješ sa njima ''KAFU?'' Hajde, ne talasaj, pročitaj ponovo moj pređašnji post i postupi po naređenju...bez pogovora! O kakvim fobijama ti pričaš?! :roll: :wink: ...ti navna i nevina bebice! :? :razz: :grin: :arrow:
 
Ja sam ovde najsvežija ( mislim na datum prijavljivanja), a ne na godine :-D, pa sam već dobrooo upoznala Pericu! Kao i svaki Petar Pan, on ne želi da odraste, pa postaje fobičan( znate ono-šta ako mi pimpek toliko poraste, šta ću onda sa devojkama) :cry:, i sada čujem da se sprema da se vrati u vrtić, kaže da mu je tamo, sa onim tetama, bilo najlepše! :-P :cool:
 
Astrodita:
Ja sam ovde najsvežija ( mislim na datum prijavljivanja), a ne na godine :-D, pa sam već dobrooo upoznala Pericu! Kao i svaki Petar Pan, on ne želi da odraste, pa postaje fobičan( znate ono-šta ako mi pimpek toliko poraste, šta ću onda sa devojkama) :cry:, i sada čujem da se sprema da se vrati u vrtić, kaže da mu je tamo, sa onim tetama, bilo najlepše! :-P :cool:
c008.gif
E kad mama pocne da zeza onda je da poludis od smeha.
 
Petar_Pan:
Igrom slucaja dospeh na jedan dan u jednu firmu... kad tamo... sve zene... I ono malo tipova sto je bilo su svi bili ili par godina pred penziju ili nesto umobolni, rahiticni na prvi pogled....
I kad su ove zene pocele da nas zovu na kafice... :roll: To je jedan skroz neobican, prijatan odnos kao malo vode na dlanu... celokupno ponasanje je takvo bilo... sto ja recimo uopste nisam ocekivao... jer su vecina bile i starije gospodje... najverovatnije udane...
I prosto nas vukle za rukave i ugurivale u kancelarije...

Ali fora je npr. sto sve starije brbljaju i melju a mladje cute... Mislim ocigledna je neka hijararhija da su im ove starije kao neke sefice... I postavljaju se kao mi smo pametne, mudre lepe, a one tamo pojma nemaju... I stvarno su te mladje ispadale muntave... Mesto one da zovu na kaficu i vuku za rukav, te sa kojima bi ja mozda i hteo da posedim malo..sa kojima bi bilo normalno da se ja druzim....a one cute, a ove matore vuku...

Da li imate osecaj da mladje ne mogu da dodju do izrazaja od starijih, da li su potklacene, podredjene ili samo psihicki slabije i sta mislite o tom fenomenu?


OBJASNI IZRAZ POTKLACHENO?Ja bih da se ukljuchim u temu...
 
Psihologue:

OBJASNI IZRAZ POTKLACHENO?Ja bih da se ukljuchim u temu...

Psiho, požuri, čujem da se Perica sprema u firmi da uruči otkaz! Što je sigurno-sigurno! A, pre toga će sve one starke, što su ga zvale na kafu, da optuži za seksualno uznemiravanje! :razz:
P.S. Da li ona Peričina tema ''Predrasude'' još egzistira? Nek' se tamo prebaci! ;) :grin:
 
znachi ne mogu da zamislim situaciju u kojoj je neko toliko ochajan tj nema private life da treba da savatava sa vrata svaku osobu koja mu udje u kancelariju, sem ako mu nije jaaaako dosadno ima puno godina i voli da zayebava ljude

i kontam te ribe, kako su sa dignutom obrvom pogledale u peru , nezainteresovano zevnule i nastavile da turpijaju nokte i chitaju najnovije izdanje "vodovoda i kanalizacije" jer im je u tom trenutku to bilo mnogo interesantnije od bilo kakve priche sa dotichnim postavljachem teme...
 
ebote, sada tek vidim naziv : " ... POTKLAČENE ... ", a mi pišemo k'o za pare !!! :lol:
Ako ja sad, po toj logici, postavim temu, " COLNE, ŠELNE I FERBUCNE ", to će biti takav MEGA - hit ( ako me neko, sklon PISMENOSTI, ne ubije na licu mesta ! ) od, brat bratu, dva'es strana !!! :lol:
 

Back
Top