Mladje potklacene
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: Mladje potklacene

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Mladje podklacene

Igrom slucaja dospeh na jedan dan u jednu firmu... kad tamo... sve zene... I ono malo tipova sto je bilo su svi bili ili par godina pred penziju ili nesto umobolni, rahiticni na prvi pogled....
    I kad su ove zene pocele da nas zovu na kafice... To je jedan skroz neobican, prijatan odnos kao malo vode na dlanu... celokupno ponasanje je takvo bilo... sto ja recimo uopste nisam ocekivao... jer su vecina bile i starije gospodje... najverovatnije udane...
    I prosto nas vukle za rukave i ugurivale u kancelarije...

Ali fora je npr. sto sve starije brbljaju i melju a mladje cute... Mislim ocigledna je neka hijararhija da su im ove starije kao neke sefice... I postavljaju se kao mi smo pametne, mudre lepe, a one tamo pojma nemaju... I stvarno su te mladje ispadale muntave... Mesto one da zovu na kaficu i vuku za rukav, te sa kojima bi ja mozda i hteo da posedim malo..sa kojima bi bilo normalno da se ja druzim....a one cute, a ove matore vuku...

Da li imate osecaj da mladje ne mogu da dodju do izrazaja od starijih, da li su potklacene, podredjene ili samo psihicki slabije i sta mislite o tom fenomenu?
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 29.01.2006. u 02:23

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Mladje potklacene

Citat Original postavio Petar_Pan
    Igrom slucaja dospeh na jedan dan u jednu firmu... kad tamo... sve zene... I ono malo tipova sto je bilo su svi bili ili par godina pred penziju ili nesto umobolni, rahiticni na prvi pogled....
    I kad su ove zene pocele da nas zovu na kafice... To je jedan skroz neobican, prijatan odnos kao malo vode na dlanu... celokupno ponasanje je takvo bilo... sto ja recimo uopste nisam ocekivao... jer su vecina bile i starije gospodje... najverovatnije udane...
    I prosto nas vukle za rukave i ugurivale u kancelarije...

Ali fora je npr. sto sve starije brbljaju i melju a mladje cute... Mislim ocigledna je neka hijararhija da su im ove starije kao neke sefice... I postavljaju se kao mi smo pametne, mudre lepe, a one tamo pojma nemaju... I stvarno su te mladje ispadale muntave... Mesto one da zovu na kaficu i vuku za rukav, te sa kojima bi ja mozda i hteo da posedim malo..sa kojima bi bilo normalno da se ja druzim....a one cute, a ove matore vuku...

Da li imate osecaj da mladje ne mogu da dodju do izrazaja od starijih, da li su potklacene, podredjene ili samo psihicki slabije i sta mislite o tom fenomenu?

Ma, ne Pero, ti si samo naleteo na takve nesposobne mlade devojke. Umemo i mi da dodjemo do izrazaja, ali moras da dodjes do nas kvalitetnih, a ne da se druzis s tim mutavima.....

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio geisha
    Ma, ne Pero, ti si samo naleteo na takve nesposobne mlade devojke. Umemo i mi da dodjemo do izrazaja, ali moras da dodjes do nas kvalitetnih, a ne da se druzis s tim mutavima.....
    Dobre su te mladje ne sumnjam ja... samo ih ove matore pokopaju u startu... mudrije su starije... kao i pokvarenije...
    A ti koje ono bese godiste?

Domaćin Astrodita (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Perice, mangupe jedan ,za ženu se nikada ne kaže da je matora! Matora je kobila, a za žene, najlepše godine upravo su one u kojima se sada nalaze! Ako misliš da budeš šmeker, to zapamti ! ''Matorke'', kako ti to kažeš, nisu ni pakosne ,a ni ljubomorne( barem, većina),već su samosvesne i opuštenije u komunikaciji, a to i dolazi sa godinama i zrelošću. Te gospođe u godinama znaju da budu veoma šarmantne i neopterećene time da li će ostaviti utisak na mlađe muškarce, kao što to rade tvoje vršnjakinje! A.to je i normalno, zar ne, i dolazi sa iskustvom i godinama! Većina njih samo blago koketira, i to je sve! Moj savet je da se što više družiš sa gospođama u srednjim godinama, jer od njih možeš mnogo da naučis kako da budeš uspešan u kontaktu sa devojkama! Ovde nisam mislila na ''ono'' što većina obično prvo pomisli, već na opuštenciju i razgovor uz kaficu! Hajde, potrudi se, pa javi kako je bilo! :-D I, da te više ne čujem da si pomislio, a kamoli rekao-matorka! Ni slučajno!
    P.S.Ah, da, naš poznati seksolog jednom je izjavio: muškarac nikada neće biti onaj pravi ,ako barem jednom nije bio u vezi sa ženom koja je najmanje 10 godina starija od njega! To je rekao ,pa se oženio svojom studentkinjom!

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Dobre su te mladje ne sumnjam ja... samo ih ove matore pokopaju u startu... mudrije su starije... kao i pokvarenije...
    A ti koje ono bese godiste?
    ja sam 83ce godiste? jel ti odgovara Pero? :wink: a, usput mi kazi koje si ti godiste....

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

hahaha
    Mladje su nove u firmi. Verovatno su kratko tu pa snimaju situaciju i trude se da se uvuku u bulju starijim koleginicama i vremenom izbore za svoju poziciju. Dok ove gospodje koje pominjes su vec na stabilnoj poziciji, verovatno koju deceniju na tom radnom mestu i njih boli briga, one mogu da pozivaju na kafu, tracare i zaebavaju se, dok mladjane devojcice se trude da budu fine, vredne i naupadljive. Ne daj boze da neka od tih devojcica zapocne pricu sa tobom, pa ove starije bi joj bulju pomerile od zezanja, tako da svrati ti ponovo u tu firmu za koju godinu i zatecices sasvim drugu situaciju.
    E a ako dodjes jos koji put u tu firmu, mada verovatno ce vec sledeci put neka od tih gospodja da konstatuje da si ti super momak i veruj mi ubrzo ce zapoceti pricu o svojoj kceri
    uh, koliko sam samo puta posmatrala slicne situacije

Domaćin Astrodita (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    96

Bravo tija dušo, da li se meni čini ili upravo mene opisuješ?! :-D

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Astrodita
    Perice, mangupe jedan ,za ženu se nikada ne kaže da je matora! Matora je kobila, a za žene, najlepše godine upravo su one u kojima se sada nalaze! Ako misliš da budeš šmeker, to zapamti ! ''Matorke'', kako ti to kažeš, nisu ni pakosne ,a ni ljubomorne( barem, većina),već su samosvesne i opuštenije u komunikaciji, a to i dolazi sa godinama i zrelošću. Te gospođe u godinama znaju da budu veoma šarmantne i neopterećene time da li će ostaviti utisak na mlađe muškarce, kao što to rade tvoje vršnjakinje! A.to je i normalno, zar ne, i dolazi sa iskustvom i godinama! Većina njih samo blago koketira, i to je sve! Moj savet je da se što više družiš sa gospođama u srednjim godinama, jer od njih možeš mnogo da naučis kako da budeš uspešan u kontaktu sa devojkama! Ovde nisam mislila na ''ono'' što većina obično prvo pomisli, već na opuštenciju i razgovor uz kaficu! Hajde, potrudi se, pa javi kako je bilo! :-D I, da te više ne čujem da si pomislio, a kamoli rekao-matorka! Ni slučajno!
    P.S.Ah, da, naš poznati seksolog jednom je izjavio: muškarac nikada neće biti onaj pravi ,ako barem jednom nije bio u vezi sa ženom koja je najmanje 10 godina starija od njega! To je rekao ,pa se oženio svojom studentkinjom!
    Nda... svako svakom izgleda zelen... i svako sebi izgleda iskusan i pametan... no mozda je to i normalno...
    No trebalo bi mi jedno znanje... kako na fin nacin iskulirati te starije a da ne dodje do onog cuvenog ljucenja i zlopamcenja... to jedino nisam siguran da znam... Btw i one mojih godina ne ubrajam u mlade.... Mislim verujem ja da medju tim... damama u najboljim godinama :wink: ima i ok likova i da ima i dobrih... No jasno je da su mislile i potencirale na sex, a ja sigurno i da odlucim da pijem kaficu sa njima nema sanse toliko kafica da popijem. A i 10x radije bi pio kaficu sa onim mladjima... a ima i njih... samo ne znaju da progovore...
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 29.01.2006. u 01:57

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

ja sam 83ce godiste? jel ti odgovara Pero? :wink: a, usput mi kazi koje si ti godiste....
    Zelena zona... 75-o i za razliku od mnogih ja govorim istinu... :razz:

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio tija
    hahaha
    Mladje su nove u firmi. Verovatno su kratko tu pa snimaju situaciju i trude se da se uvuku u bulju starijim koleginicama i vremenom izbore za svoju poziciju. Dok ove gospodje koje pominjes su vec na stabilnoj poziciji, verovatno koju deceniju na tom radnom mestu i njih boli briga, one mogu da pozivaju na kafu, tracare i zaebavaju se, dok mladjane devojcice se trude da budu fine, vredne i naupadljive. Ne daj boze da neka od tih devojcica zapocne pricu sa tobom, pa ove starije bi joj bulju pomerile od zezanja, tako da svrati ti ponovo u tu firmu za koju godinu i zatecices sasvim drugu situaciju.
    E a ako dodjes jos koji put u tu firmu, mada verovatno ce vec sledeci put neka od tih gospodja da konstatuje da si ti super momak i veruj mi ubrzo ce zapoceti pricu o svojoj kceri
    uh, koliko sam samo puta posmatrala slicne situacije
    Pa da, i ja isto tako mislim... i time mladje jesu u podredjenom i potklacenom polozaju.
    Ma trebalo bi uskoro opet tamo da idem... vec imam fobiju. Kad mi ona "gospodja" kaze "Mico moj".
    A ti, jesi mladja ili starija... u firmi?

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Astrodita
    Bravo tija dušo, da li se meni čini ili upravo mene opisuješ?! :-D

E draga moja, mogla bih pisati danima o kombinacijama i forama po firmama, zaista sam se toga prilicno nagledala. Ako te nesto zanima , slobodno pitaj 8-)

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma daj Pero.....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Objasni mu Sam...

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

a shto ja volim peru i negov srBski jezik, bog te pero zbog tebe ce vujakliju morati prepraviti

mislim potKlachene ebote ?

& muNtave
    Poslednji put ažurirao/la raindog : 29.01.2006. u 02:27
    I'm a whisper in water...a secret for you to hear...

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

pa jesu i bice neko vreme, zavisi koliko im bude trebalo da udju u fazon i da se izbore za svoju poziciju, ali ne brinem ja za njih izborice se one. Pa na mladjima svet ostaje, zar ne? :lol
    A to sto se preznojavas, ahahah, "Mico moj...." lepi da ti kazem nesto...." i sl...,
    mene licno je uzasavalo tipa: "E mala, aj skokni po onu fasciklu... i sl...
    e, a setila sam se vozaca iz nase firme, jojjjj nesretnik , decko iz male sredine, mlad i sveze ozenjen ,kulturan i veoma miran,prava dobrica , imao je fobiju od jedne firme jer su tamo bile neke blesave tetke koje su ga spopadale..., kada je dosao da nam se zali , plakali smo od smeha, sve nesretnik zamuckivao od stresa koji je doziveo posle prve posete njima :lol

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ma daj Pero.....
    Reci Sam (vidis ovo skraceno je bolje)....

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

pa jesu i bice neko vreme, zavisi koliko im bude trebalo da udju u fazon i da se izbore za svoju poziciju, ali ne brinem ja za njih izborice se one. Pa na mladjima svet ostaje, zar ne? :lol
    A to sto se preznojavas, ahahah, "Mico moj...." lepi da ti kazem nesto...." i sl...,
    mene licno je uzasavalo tipa: "E mala, aj skokni po onu fasciklu... i sl...
    e, a setila sam se vozaca iz nase firme, jojjjj nesretnik , decko iz male sredine, mlad i sveze ozenjen ,kulturan i veoma miran,prava dobrica , imao je fobiju od jedne firme jer su tamo bile neke blesave tetke koje su ga spopadale..., kada je dosao da nam se zali , plakali smo od smeha, sve nesretnik zamuckivao od stresa koji je doziveo posle prve posete njima :lol
    Valjda na mladjima svet ostaje... samo vazi i ono svako mora da se izbori za svoj polozaj i svoje pravo... a one se nesto nisu pretrgle boreci se...

Sta je rekao tacno? Kakve su mu bile impresije?

anakin
    Guest

a sta bi ti Pero? da udjes u firmu i da te razuzdana gomila 17-godisnjih tajlandjanka ugura u sobu na erotsku masazu?
    i sumnjam da te je bilo ko vukao za rukav nego ti treba alibi da postavis jos jednu kukajucu temu A zasto meneeeee nikoooo neeeeceee.....

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

pa polako, izborice se one, ne brini
    Ja sam se toliko borila u pocetku da sam postala najomrazeniji lik medju tim starijim koleginicama, kapiras , ne smeju da se isticu, bar neko vreme dok ne provale kompletnu situaciju, a nikako ne smeju da postanu predmet traceva, jer i najbezlazeniji razgovor sa nekim moze se toliko preuvelicati prepricavanjem, od zene do zene, od kancelarije do kacelarije i za tren oka od muve naprave magarca... zeznuto. Opasno, pogotovo sto ima puno isfrustiranih zena i koje sa zaviscu posmatraju mlade koleginice i jos ako dobro izgledaju... uzas, osudjene su na propast.
    A sto se tice nesretnog vozaca ... e ne mogu sad, majke mi suze mi idu od smeha

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio anakin
    a sta bi ti Pero? da udjes u firmu i da te razuzdana gomila 17-godisnjih tajlandjanka ugura u sobu na erotsku masazu?
    i sumnjam da te je bilo ko vukao za rukav nego ti treba alibi da postavis jos jednu kukajucu temu A zasto meneeeee nikoooo neeeeceee.....
    Svako govori ono sto je u njegovom mozgu... :razz:
    Svako ima odredjene i ficicke i psihicke predispozicije koje se drugima obicno ili svidjaju ili ne svidjaju. :razz: Treba da naucis da citas... temu... Jel nosis ti cvikere?

PS Jedna 18-ogodisnja je dovoljna.
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 29.01.2006. u 03:04

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Talking Re: Mladje potklacene

Zelena zona... 75-o i za razliku od mnogih ja govorim istinu... :razz:
    jupiiiiii, bas super i ja tebi dajem zeleno svetlo 8) vidis da cemo se mi nekako dogovoriti na kraju :-P

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

pa polako, izborice se one, ne brini
    Ja sam se toliko borila u pocetku da sam postala najomrazeniji lik medju tim starijim koleginicama, kapiras , ne smeju da se isticu, bar neko vreme dok ne provale kompletnu situaciju, a nikako ne smeju da postanu predmet traceva, jer i najbezlazeniji razgovor sa nekim moze se toliko preuvelicati prepricavanjem, od zene do zene, od kancelarije do kacelarije i za tren oka od muve naprave magarca... zeznuto. Opasno, pogotovo sto ima puno isfrustiranih zena i koje sa zaviscu posmatraju mlade koleginice i jos ako dobro izgledaju... uzas, osudjene su na propast.
    A sto se tice nesretnog vozaca ... e ne mogu sad, majke mi suze mi idu od smeha
    Definitivno puno frustriranih i zavidnih...
    Nego ostajes mi duzna za pricu o vozacu... :wink: za jedan dan...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

jupiiiiii, bas super i ja tebi dajem zeleno svetlo 8) vidis da cemo se mi nekako dogovoriti na kraju :-P
    Pa aj kad dodjes u Srbiju za 2,3 godine... javi se...

Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

Pa aj kad dodjes u Srbiju za 2,3 godine... javi se...
    ma, kakve 2, 3 godine, docu ja pre, samo da vidim tebe :wink:

anakin
    Guest

Svako govori ono sto je u njegovom mozgu... :razz:
    Svako ima odredjene i ficicke i psihicke predispozicije koje se drugima obicno ili svidjaju ili ne svidjaju. :razz: Treba da naucis da citas... temu... Jel nosis ti cvikere?

PS Jedna 18-ogodisnja je dovoljna.

pa dobro, shvatili smo sta se tebi svidja...samo sto se ti njima ne svidjas jer da im se svidjas, ne bi sedele ko mutave...

Slične teme

1. 91. god i mladje
    Autor freddie prince jr. u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 04.09.2007., 23:14
  2. Mladje ili starije
    Autor vule BG u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.11.2004., 12:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor