IGRAONICA

Julian_Duranona:
E? Ne zezas?
Ajd' da potrpamo decu u kola jedne subote, pa da joj banemo. Imam ja tamo negde jos jednu sa decom, pa mozemo i nju da povedemo. Ne mora smeh ni da zna za ovaj nas dogovor... Samo neka spremi neke djakonije.

Не зезам ... била сам код ње у мају! Супер јој је играоница! Ја ишла аутобусом са старијим сином. А што се тиче ђаконија ... ммммм .... у томе је непревазиђена!
 
Julian_Duranona:
E? Ne zezas?
Ajd' da potrpamo decu u kola jedne subote, pa da joj banemo. Imam ja tamo negde jos jednu sa decom, pa mozemo i nju da povedemo. Ne mora smeh ni da zna za ovaj nas dogovor... Samo neka spremi neke djakonije.

Cula sam vas, cula sam vas! :lol: :D
Ali, samo vi "banite"!
Ja, kao, nista ne znam (i onako od kad imam igraonicu - nemam nista drugo :roll: ).
Inace smo jedna od retkih igraonica (iskreno, jedina za koju ja znam) u kojoj se sprema i hrana. U pocetku ljudi bili malo skepticni (u fazonu prlja se, to bas i ne ide jedno sa drugim...), ali brzo smo dosli do toga da malo ko zakazuje rodjendan bez nase klope! :-D
 
Milly73:
Не зезам ... била сам код ње у мају! Супер јој је играоница! Ја ишла аутобусом са старијим сином. А што се тиче ђаконија ... ммммм .... у томе је непревазиђена!
(Sad fali onaj sto crveni)
Hvala ti, draga. Inace, cesto pominjemo tvog sina (i tebe uz njega ;) ), tako da bi red bio da upoznamo i ostatak porodice.
I pozdravi nam "pekara" ;) :lol: !
 
smeh:
(Sad fali onaj sto crveni)
Hvala ti, draga. Inace, cesto pominjemo tvog sina (i tebe uz njega ;) ), tako da bi red bio da upoznamo i ostatak porodice.
I pozdravi nam "pekara" ;) :lol: !

Ма, само сам искрена (још један смајли који црвени)! :p Баш бих волела још једну репризу, овог пута у пуном саставу! (да поведем цео "мушки бенд")! Видећу, пошто сам од сутра на одмору ... можда и стварно банем .... или банемо! ;) А ти се сакри, ако смеш! :D
 
smeh:
Cula sam vas, cula sam vas! :lol: :D
Ali, samo vi "banite"!
Ja, kao, nista ne znam (i onako od kad imam igraonicu - nemam nista drugo :roll: ).
Inace smo jedna od retkih igraonica (iskreno, jedina za koju ja znam) u kojoj se sprema i hrana. U pocetku ljudi bili malo skepticni (u fazonu prlja se, to bas i ne ide jedno sa drugim...), ali brzo smo dosli do toga da malo ko zakazuje rodjendan bez nase klope! :-D
Mislis da necemo banuti? 'Ajd, videcu da se dogovorim sa Mili i pajamacom za neki od narednih vikenda, ako bude raspolozenja.
pajamaca:
JD jesi li mislio na mene:p
ja hoću!!!
a gde je smeh?
mislim u kom gradu?
U stvari, nisam mislio na tebe. Ali to je samo zbog toga jer sam bio ubedjen da ti nisam zanimljiv za bilo kakvu RL akciju... Ne znam zasto sam to pomislio.
 
Naravno da ste svi dobrodosli!
Inace, nisam daleko... recimo sat i nesto malo voznje (zavisi u kom delu BG-a si i koliko ti treba do Pancevackog mosta ;) )

PS U stvari... moramo i mi od necega da zivimo ;) :lol:
 
Smeh, a da li ste morali da vadite one silne dozvole (kao pekare, poslasticarnice isl.) za tu pripremu klope i da imate za to posebno opremljen prostor prema onim njihovim pravilima, ili to nudite kao neko sitno posluzenje za koje nje potrebna cela peripetija?
 
Vesnak:
Smeh, a da li ste morali da vadite one silne dozvole (kao pekare, poslasticarnice isl.) za tu pripremu klope i da imate za to posebno opremljen prostor prema onim njihovim pravilima, ili to nudite kao neko sitno posluzenje za koje nje potrebna cela peripetija?
Po novom Zakonu (ili već šta je to), sva pravna lica registrovana su u Agenciji za privredne registre. U toj varijanti, registruješ jednu delatnost, a možeš da se baviš i drugim ukoliko zadovoljavaš propisane uslove.
U našem slučaju, iz određenih razloga, registrovani smo kao "radnja za proizvodnju kolača i drugih proizvoda od testa" i u okviru toga držimo kafe-igraonicu.
Inače, lokal je i uređen tako da ima dobru kuhinju koja zadovoljava sve zakonske norme, i uopšte, čitav prostor je vrlo pogodan za delatnost koju smo odabrali.
Više nije neophodno da komisija izađe na teren i odobri ti da radiš, ali si ti sam obavezan da obezbediš Zakonom propisane uslove za delatnosti kojima se baviš.
 
...Samo da mahnem dragim licima - smeshak, veliki zagrljaj za te i mnogo smeha u igraonici!...:).../... i ponovo se nadam, da cu - ukoliko stvarno jako stisnem palcheve - moci da vam se pridruzim za par godina...:)/..
 
А ја само да наговестим да сам спремила слике саме играонице од Смех (наравно, дала ми је сагласност) када смо били у посети, и то други пут! Само мало стрпљења и видећете.
 
ugadnubaburastem:
...Samo da mahnem dragim licima - smeshak, veliki zagrljaj za te i mnogo smeha u igraonici!...:).../... i ponovo se nadam, da cu - ukoliko stvarno jako stisnem palcheve - moci da vam se pridruzim za par godina...:)/..
Hej... pa tu nam je jedno od najdrazih lica... Grlim i ja tebe jako, cvrsto i najtoplije na svetu!
PS Samo za tebe isporucujem jos jedan, specijalan pozdrav sa muske strane ;)
 
jelena1974:
na koju stranu od bg-a?
moyes i na pp da odgovoris ako je to yabranjeno ovde, ali ne vidim yasto bi to ikome smetalo
Posto lose stojim sa stranama sveta, jednostavnije je da dam ime grada ;)
Igraonica pod imenom "TOPOLINO" nalazi se u Zrenjaninu.

PS Spremamo i klopu ;)
 
Jao, ja nisam znala da je u Zrenjaninu. Bili smo na danima piva, ma sto posto bismo svratili da sam znala:?
Moje dete je još malo za igraonicu, ali bili smo sa prijateljima koji imaju dve ćere od 5 i tri godine, one bi sigurno uživale.
 
mackica ns:
Jao, ja nisam znala da je u Zrenjaninu. Bili smo na danima piva, ma sto posto bismo svratili da sam znala:?
Moje dete je još malo za igraonicu, ali bili smo sa prijateljima koji imaju dve ćere od 5 i tri godine, one bi sigurno uživale.
Ma ne brini... dani piva odrzavaju se svake godine... taman dok klinja poraste ;)
 

Back
Top