PARFEMI

Kultni parfemi......hm......
Pa ne znam.......Jedini parfem koga mogu tako da nazovem je *Chanel 05*.....Mada ga nikada ne bih koristila ....
U principu gadim se na pomisao da pola grada koristi isti parfem.....Moj omiljeni parfem vec 10 godina je Longing,on je za mene kult.....Predpostavljam da niko nije čuo za njega....i drago mi je......
 
simple_things:
Kultni parfemi......hm......
Pa ne znam.......Jedini parfem koga mogu tako da nazovem je *Chanel 05*.....Mada ga nikada ne bih koristila ....U principu gadim se na pomisao da pola grada koristi isti parfem.....Moj omiljeni parfem vec 10 godina je Longing,on je za mene kult.....Predpostavljam da niko nije čuo za njega....i drago mi je......
.........
 
Muški FAHRENHEIT - Christian Dior. Jedini.


Ženski - može ALLURE - Chanel.:D
DIVA je nekada bila baš dobra, mislim da je to Ungarov parfem.
 
kultni bi bili chanel 5(posle toliko godina kod nas je i dalje na listi 5 najprodavanijih),poison,shalimar,opium
zato jer postoje veoma dugo(neki i po 80 god) a i dalje su najbolje prodavani znaci uvek u modi
od muskih eau sauvage,farenheit,aqua di gio,kouros
a moja licna lista kultnih bi bila malo drugacija:chanel 5,emporio,male
 
meni su tu parfemi za gusenje :shock:
prodjes pored nekog i ne znas sta te strefilo :?
posebno je tragicno kada se neki takav parfem zadrzi u hodniku/liftu/bilo kom malom mestu gde treba provesti u zatvorenom dramaticnih nekoliko minuta :shock:
 
a sta ti volis?
btw treba ii znati nositi ih,svakako kad obujem patike da necu da stavim chanel 5...
ali zato uz bundicu i stklice bas je classe 8-)
 
Pa svaki miris ima prigodnu priliku. Recimo Chanel No 5 meni nije za svaki dan, samo za posebne prilike. A za svakodnevnu upotrebu nesto malo "lakse" i suptilnije je dobro. Zadnjih par mjeseci za mene je to Very Irresistible od Givenchy-a.
 
slazem se,ja ne mogu da razumem zene koje godinama nose uvek isti.nisam uvek isto ni raspolozena ni obucena niti je uvek dan ili noc.al valjda ima zena koje su uvek isto obucene
 
hanibaI77:
slazem se,ja ne mogu da razumem zene koje godinama nose uvek isti.nisam uvek isto ni raspolozena ni obucena niti je uvek dan ili noc.al valjda ima zena koje su uvek isto obucene
Pravo da ti kažem ni ja kao muškarac to ne razumem.
Uvek se može nešto poraditi na svome izgledu,isto tako ne moram da prepoznam koja je žena bola u mojoj kancelariji dok ja nisam bio tu samo na osnovu mirisa koji godinama koristi...
 
Da i meni bi dosadno da stalno nosim jedan te isti miris. U zavisnosti od raspolozenja, prilike, doba dana, biram mirise.
Znam da ovo nije tema, ali ponekad pomislim da bi bilo bolje da odredjeni ljudi ne koriste nikakve mirise. Kad se to pomijesa sa rezultatima nehigijene :roll:
 
aaaa grozno...
pre neku nedelju sam imala neprijatan posao da kazem kolegi da se pere malo cesce i da menja majice jer su devojke bezale od njega.srecom lepo je prihvatio
 
Uf vjerujem ti nije ti bilo lako. Tuzno je to da ti moras prevaspitavati odraslog covjeka, kad je neke osnovne navike trebao nauciti od roditelja. Srecom pa nije pravio probleme. Ja sam tako jednoj djevojci (dobra prijateljica) predlozila da ne drzi njenu jaknu u kuhinji gdje njena mama kuva, pohuje i pece razne kucne carolije. Uvijek sam znala sta su jeli taj dan za rucak po mirisu koji je ispustala njena jakna. Malo se ljutnula, ali prihvatila moj savjet. :)
 

Back
Top