Problem

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Pre nekoliko meseci ugradio sam DVD chitac radi on 2-3 meseca i kasnije ne moze da procita neku igru,kao u instalaciji ne moze da procita .cab fajlove.Filmove normalno chita,onda sam video da nema nista od toga i zanemario sam.onda mi se ponovo igrale igre na DVD,pa sam se raspitao u chemu je problem.Neki moj drug kaze da treba da skinem drajvere za DVD citac.E sad meni je LG citac,kombo,jel ima igde da se skine drajver!
 
To je ostecen disk, jer *.cab fajl je jedna vrsta kompresije, tj. u njemu se nalaze svi potrebni fajlovi igre ( mozes ga otvoriti sa winzipom). I ako ima ostecenja naravno da se nemoze otvoriti i instalirati samim tim uredno.
 
kombo globalno nikad nije bio dobro resenje. izmedju ostalog (da sad ne nabrajam sve po redu) losije citaju i to provereno 1000 puta (disk koji se na drugim racunarima bez problema cita na novom kombu ne moze i slicno)
Tako da je uzrok tvog problema jednostavno losije narezan disk i kombo ne moze lepo da ga procita (ne kazem da je to ali uzmi i to u razmatranje)
 
Vidi ako ti ocita disk, al' nemoze da otvori *.cab fajl nije do drivera, ako ti nece da otvori vise diskova, a jos oni uredno rade na drugom kompu, onda nije ni ostecen disk, dakle problem je u win komponenti za rad sa *.cab fajlovima.
Mada ponavljam i dalje tipujem na lose narezan iliti ostecen disk.
 
ma jok,npr u SA mi moze i retry i ignore i abort,e sad kad pritisnem ignore on ide dalje,ali u igru mi ne ulazi,tako i u BllodRayne 2,a u codenmae panzers 2,a 4 puta sam pozajmljivao SA i siti problem!
 
tommy gun:
Pre nekoliko meseci ugradio sam DVD chitac radi on 2-3 meseca i kasnije ne moze da procita neku igru,kao u instalaciji ne moze da procita .cab fajlove.Filmove normalno chita,onda sam video da nema nista od toga i zanemario sam.onda mi se ponovo igrale igre na DVD,pa sam se raspitao u chemu je problem.Neki moj drug kaze da treba da skinem drajvere za DVD citac.E sad meni je LG citac,kombo,jel ima igde da se skine drajver!
Probaj da ga stavis u drugi kompjuter, mozda je softverski problem, odnosno greska vezana za Windows
 

Back
Top