norton disk doktor
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: norton disk doktor

saka
    Guest

Podrazumevano norton disk doktor

Imam hard disk podeljen na tri particije sa programom Partition Magic 7.Uvek kada startujem Norton disk doktor on mi prijavi gresku u particionisanju i ako mu ja dopustim obrise jednu i ili obe "logiical" particije,inace sve radi kako treba i kada proveravam sa partition magicom nema gresaka .Takodje i f-prot ne pokazuje gresku. U cemu je problem ?

Obećava
    Učlanjen
    27.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: norton disk doktor

Citat Original postavio saka
    Imam hard disk podeljen na tri particije sa programom Partition Magic 7.Uvek kada startujem Norton disk doktor on mi prijavi gresku u particionisanju i ako mu ja dopustim obrise jednu i ili obe "logiical" particije,inace sve radi kako treba i kada proveravam sa partition magicom nema gresaka .Takodje i f-prot ne pokazuje gresku. U cemu je problem ?
    FAT i NTFS, inace NO Problemo. Norton disk doctor is a s.h.i.t. Gdin Norton je jedna obicna budala, poput Gejts Bill-a. Mislim, sr.anje u bojama, brate. Baci djubre iz masine i resi problem.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: norton disk doktor

Citat Original postavio aquarius
    Citat Original postavio saka
    FAT i NTFS, inace NO Problemo. Norton disk doctor is a s.h.i.t. Gdin Norton je jedna obicna budala, poput Gejts Bill-a. Mislim, sr.anje u bojama, brate. Baci djubre iz masine i resi problem.
    heh
    norton je u proteklih 10ak godina spasio brdo diskova kod mene.....
    sta ce nekome alat ako ne zna da ga upotrebi

Guest

Podrazumevano

nas narod vise voli cekic nego kljuc

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 14:44
  2. ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )
    Autor nindza52 u forumu Multimedija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.02.2007., 23:18
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2004., 22:42
  4. NORTON ANTIVIRUS ILI NORTON INTERNET SECURITY-sta je bolje?
    Autor miroslava u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.02.2004., 03:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •