nemojte citati ovu temu....
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: nemojte citati ovu temu....

Zainteresovan član dekart (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano nemojte citati ovu temu....

jer ne znam kako da joj dam naslov.....

svideo sam se devojci koja je blizanac.ja sam rak.mala ludi za mnom,pitao sam je da izadjemo,pristala je,spremna je na sve.prvo sam je posmatrao kao sexualnu igracku,ali nemam nista protiv i neceg ozbiljnijeg,jer svi su primetili da se ona cak i zaljubila.problem je to sto horoskop kaze ovu kombinaciju najbolje i ne zapocinjati.mrzim biti "povredjen" (posto smo mi rakovi pravi idioti sa emocijama),a isto tako ne zelim da je bacim u postelju meku pa da pobegnem.ima li neko iskustva s ovom kombinacijom ili makar dajte savete?
    sonata for supreme genital goddess...

Podrazumevano Re: nemojte citati ovu temu....

djavola ces da pobegnes))
    MI RAKOVI se samo pravimo cool i prodajemo drugima okolo mooda za bubrege, kao mi cemo nekoga da iskoristimo ili gledamo kao seksualnu igracku ovo ono...sto se toga tice totalni smo lazovi)
    mi to ne mozemo i ti to znas..lazes sebe sto se toga tice, pa lazes i druge...
    al' i ja to radim non stop, eto pokusavam..ali mi ne uspeva))
    pre ce ona tebe da baci u postelju meku pa ce da pobegne jer ces da je ugusis strascu i emocijama)

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Znas sta rakovi su vrlo romanticni i osetljivi tj emotivni,.... mada ja lupetam inace slazem se sa Bebom sto je napisala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

sta da ti kazem...ja sam dupli rak i iz nekih razloga astroloske prirode, blizanci mi se jako svidjaju (imam merkur u blizancima) i nekoliko puta sam pokusala vezu sa blizancima i uvek je bila katastrofa! mada je ovaj poslednji blizanac bio super i nije bio stoka kao ovi prethodni, ali nam nesto sex nije isao, pa sam ga ostavila
    blizanci su emotivno laka kategorija za nas rakove, jbg. naravno, uvek moze da ga izvuce neka planeta u vodenom znaku, pa da ipak bude ok. ali blizanci imaju nesto sto ja najvise na svetu mrzim, a to je rasuta paznja. kad pricas sa njima oni stalno zveraju negde okolo, kao da u svakom trenutku traze nesto zanimljive od svog sagovornika...uh, mrzim to!

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

aaaaaa :shock: Upravo si me prosvjetlila i pomogla da shvatim sta je ono sto mi je u stvari najvise smetalo kod jednog mog bivseg blizanca- bas ta rasuta paznja :mad:
    ...a ti me ne pitaj nikada - o samoci...

Zainteresovan član jedem_skorpije_za_dorucak (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Udvaraj se njenoj dobroj drugarici, po mogucnosti da je slabijeg izgleda od ove tvoje(Bliznakinje).
    Tek toliko da joj das motiv za razmisljanje.
    Blizanci vole da su necim zaokupljeni...
    cisto da ne zvera okolo, vec da prati svaki Vas potez

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

2dekart

Nisi ti rak, ti si idiot

Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

nema sta
    Kratko i sazeto

dekart, bez obzira na astrologiju, ja je bas ne znam , ali znam da filozofiram),
    zasto bi u startu prekinuo nesto sto nije ni pocelo, zasto bi pobegao od necega za sta ne znas ni STA JE..od osobe koju ne poznajes, zasto bi u startu minirao nesto a da i ne znas sta TO moze da ti pruzi i donese? ...mozda je nesto lepo, otkud znas da je torta neukusna i da ju je domacica lose napravila ako nisi probao?)

"Remember, in any given moment we are making small and large decisions. Each decision is based on LOVE or FEAR. Choose love, follow your intuition, not intellect and follow your passion or "burning inner desire." Go with the flow."
    {citat iz nekog teksta sa drugog foruma}

>>>U svakom trenutku donosimo male i velike odluke, Svaka odluka je bazirana samo na dva osnovna merila LJUBAVI i STRAHU. Izaberi ljubav, sledi svoju intuiciju a ne intelekt i sledi svoju strast ili "unutrasnju zelju koja bukti". Go with a flow."

samo kukavice donose odluke bazirane na strahu, bez rizika neces dobiti nista ruzno [s tim sto je i to diskutabilno], ali takodje neces dobiti nista lepo...poenta je da ako ne rizikujes neces dobiti NISTA...pa ako to zelis, samo napred, chami i stagniraj sam u svojoj cauri ako ti se tako svidja))

Zainteresovan član milimail (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Talking Re: nemojte citati ovu temu....

Samo rakovi mogu da imaju ovakvu dilemu...

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio beba_toronto
    "Remember, in any given moment we are making small and large decisions. Each decision is based on LOVE or FEAR. Choose love, follow your intuition, not intellect and follow your passion or "burning inner desire." Go with the flow."
    {citat iz nekog teksta sa drugog foruma}

>>>U svakom trenutku donosimo male i velike odluke, Svaka odluka je bazirana samo na dva osnovna merila LJUBAVI i STRAHU. Izaberi ljubav, sledi svoju intuiciju a ne intelekt i sledi svoju strast ili "unutrasnju zelju koja bukti". Go with a flow."
    Copy to notes

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio svetlanke
    sta da ti kazem...ja sam dupli rak i iz nekih razloga astroloske prirode, blizanci mi se jako svidjaju (imam merkur u blizancima) i nekoliko puta sam pokusala vezu sa blizancima i uvek je bila katastrofa! mada je ovaj poslednji blizanac bio super i nije bio stoka kao ovi prethodni, ali nam nesto sex nije isao, pa sam ga ostavila
    blizanci su emotivno laka kategorija za nas rakove, jbg. naravno, uvek moze da ga izvuce neka planeta u vodenom znaku, pa da ipak bude ok. ali blizanci imaju nesto sto ja najvise na svetu mrzim, a to je rasuta paznja. kad pricas sa njima oni stalno zveraju negde okolo, kao da u svakom trenutku traze nesto zanimljive od svog sagovornika...uh, mrzim to!
    HI,HI,HI,BASH SI MI OPISALA JEDNOG LOODAKameni je to tako smesno,ta izgubljenost

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

eh, blago tebi kad to tako dozivljavas! ja to dozivljavam kao cistu nekulturu, kad neko gleda okolo dok ja pricam...ali to je verovatno moj problem. a lennynka, ajd molim te iskljuci ta velika slova, izgleda kao da se deres

Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Svako ima svoj dozivljaj!

Ih ne bi bilo toliko zavrzlama, pitanja i podpitanja da svi glede istom shtraftom.

Slične teme

1. Ovo nemojte citati
    Autor SDK u forumu Košarka
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.03.2006., 09:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •