manijaci u autobusima

'svet nece propasti zbog zlih ljudi vec zbog dobrih koji nece uciniti nista'

munjo munjo trebao si da se sukobis, inace si saucesnik zbog necinjenja
ali dobro ti si bio tamo, znas bolje, ako one nisu primetile shteta nije pricinjena, jedino sto si se ti istraumirao
 
...jao, jao...šta uradih...trebalo je.....istraumirao sam se i nosim posledice neslućenih razmera gsb sindroma......... (i n e postoji saučesnik nečinjenja...nego samo kd nečinjenja koje u datom sl. ne postoji jer nije učinjen ni pokušaj)........imaš nadrealnu blic situaciju kad svi gledaju u jednom pravcu i onda... pogledaš i ne veruješ, loš trip u ranu zoru šta li...ali stvarno niko ni da vikne maaaanijače..........a šta bi ti uradio, plemeniti....o, dragojlo?
 
jes
mogo si curama da jim dadneš savletu
das ubrišu.
d bidneš ko pravi menadžer
čitam i neverujem di ide ovi svet.
nemoš višlje ni sas gracki prevoz das voziš a dat neki manjak neizdrka zavrat.
sam čekam das pojavi nova sorta famtom iz trajvana.
prvo te odžepari a poslen ti
svrši u torbicu.
il u džep
 
nek im da taj jim salvetu........
iskritikovaste me samo tako
od sada...ko se češe o žensko dupe u autobusu, drži ruku na sumnjivom mestu, a to podleže mojoj slobodnoj proceni...........svako od sada ima da gleda kroz prozor od muških, inače...bijem : )
 
Meni se desilo jednom u vozu... Neki momak seo pored mene, mlad, normalno izgleda. i poceo da se primice... Ja se odmaknem, on pridje blize. I sve tako. Bas sam bila uplasena, sva sam se sledila. Zanemela skroz, nisam znala sta cu. Htela da ga iznapadam ali pomislih na trenutak da mi se samo prividja. :roll: A poluprazan voz a on duplo veci od mene. :lol: Na kraju sam ustala, on naravno za mnom, sreca da je stanica bila jako blizu. Otrcala sam do taksija sto sam brze mogla. Bljak, odvratan osecaj.
 
ma teško da bi je takav silovao...to su ti jadnici...
desilo se i meni isto to pre nekoliko godina...meni se svašta dešava... :(
ja sam bila oštra i pravila se da sam hladnokrvna pa sam ga naterala da zaustavi kola i pusti me da izađem pre nego što je išta uspeo da uradi...još mi se i izvinio... :lol: mada ne mogu da kažem da mi adrenalin nije skočio...razmišljala sam šta da uradim u slučaju da stvari krenu da se nepredviđeno odvijaju...300 na sat...
posle mi bilo žao što ne zapisah registraciju...
 
jeste dragojlo, na svetu ima šetorica manijaka, ostalo su sve kul tipovi...
grad je prepun raznoraznih budala, ima ih na svakom koraku...a kad doživiš nešto poput nekih od priča sa ovih stranica strah je sasvim razumljiv i osnovan...kad mi taksista počne da se samozadovoljava ne razmišljam baš puno o činjenici da je statistika na mojoj strani... ko se čuva i bog ga čuva. i veruj mi da nije takva retkost da žena doživi neprijatnost od muškarca pred kojom se kao fizički slabija oseća nemoćno.

(et)patak,
ko bi rek'o da je tako...ali kad malo razmisli-da, jeste. svaka čast na sjajnom zapažanju.
 
Ja znam da se mnoge nisu odmicale već namicale u medjugradskim autobusima, ono sedište do sedišta....

A letos u vozu , ustvari svako leto u vozu.....duel majke i ćerke........sluša ćerka majku (na žalost) i ode u drugi kupe, ostadosmo majka i ja u bazi......popizdeo mi drug kad je video kasnije da se samo poznajem sa ćerkom (koja je atraktivno tražila dobru zabavu, ali sam joj ja bio taboo )

Rekao bih da ovde , kao i kod mnogih drugi stvari važi:
-ako je sladak, ma što ne primeti više kako smo blizu
-ako nije, šta radi ovaj manijak , jel to pokušava da mi se približi........
 
Tuzni_patak:
Rekao bih da ovde , kao i kod mnogih drugi stvari važi:
-ako je sladak, ma što ne primeti više kako smo blizu
-ako nije, šta radi ovaj manijak , jel to pokušava da mi se približi........

Da ponovim šta je u praksi kod mene potvrdjeno, a i kod mnogih drugih sa kojima sam razgovarao.....i drugarice su mi slične stvari pričale, samo ne direktno ovu poentu , nego "baš je glup , ne primećuje, kako nam se butine dodiruju, pa kako ga malo nagazim, sve je smotan"
 
Па јест, ако је сладак онда може слободно да ми издрка на хаљину у пуном аутобусу, и још ћу да будем срећна што ми се приближио....
 

Back
Top