Koliko sebe dajete?

samo iskreno, da vas vidim

  • dajem sve, po cijenu da sebe izgubim

  • dajem najbolje od sebe, zelim da ga/je usrecim, pa i on/a mene usrecuje

  • dajem tek onoliko da se ne zali....hocu ja da ostanem ja

  • ne dam nista...ako mu/joj se ne svidjam nek' ide


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Skoro sve.... Mada, samim tim sto nikad nismo sigurni da li ce ta osoba zaista ZAUVEK biti sa nama, nikad necemo dati bas SVE od sebe... Ili je malo ljudi koji bi to ucinili. I, licno, ne mislim da im je to pametno.... Uvek moramo zadrzati nesto i za sebe, kako se ne bi na kraju ispostavilo da smo ziveli samo za tog nekog. Nije lepo glumiti zrtvu ako on od nas ode jednog dana. A nije ni korisno...
 
Samo onoliko koliko je potrebno da misli da mi se svidja.Nikad otvorena.Ili to ili sam 'lazno otvorena'(ma kako ovo zvucalo).Cim vidi da moze da te vrti oko malog prsta...Bolje ja njega nego on mene.A mozda cu promeniti misljenje kada se zaljubim...
 
ako ga volim normalno je da cu dati sve od sebe da ga usrecim, znaci 100% sam posvecena vezi i dajem sve od sebe,vrlo sam fleksibilna, odricem se i zrtvujem zarad visih ciljeva.....ako ga volim :wink:
 
meda_bica:
Samo onoliko koliko je potrebno da misli da mi se svidja.Nikad otvorena.Ili to ili sam 'lazno otvorena'(ma kako ovo zvucalo).Cim vidi da moze da te vrti oko malog prsta...Bolje ja njega nego on mene.A mozda cu promeniti misljenje kada se zaljubim...
Bog te... citam tvoje postovr i imam jedno pitanje za tebe...
Jel si ti ikad imala ikog u zivotu?
 
Petar_Pan:
Hehe... sve i to samo meni... bas lepo.... Ja sam tu a gde si ti... u Japanu? :lol: Stvaras mi bol u grudima...

haha, pa da u Japanu sam, moram uciti kako da te zadovoljim maksimalno, i tek onda cu biti tvoja potpuno. ;) ......... a ako ti s ovim stvaram bol, onda ti izvoli skokni do Japana i onda ce geisha biti potpuno tvoja :lol: .......... p.s. jedva cekam da dodjes!
 
Važno je, možda, i to da znamo:
čovek je željan tek ako želi.

I ako sebe celog damo,
tek tada i možemo biti celi.

Saznaćemo tek ako kažemo
reči iskrene, istovetne.

I samo onda kad i mi tražimo,
moći će neko i nas da sretne


Mislite o tome...
 
Stvar koju obicno pocnemo da shvatamo tek sa godinama je da moramo da pratimo svoj put, ne zastajkujuci i ne okrecuci se za svaku sitnicu,i dobru i losu. U sklopu tog puta, iskristalise se i cinjenica da neki ljudi jednostavno nisu vredni naseg davanja. Ne mozemo to, naravno, odmah da znamo, i tu se javlja ta vjecita dilema. Ostaje nam onda jedino da makar i neki djelic, koliko god vjerovali da je to ono pravo, sacuvamo za sebe, da nam se ne bi desilo da se raspadnemo u prah ako na kraju ta prava osoba ispadne totalna nepoznanica za nas, ili, jos gore, to vremenom postane.
 

Back
Top