dosadno mi je

  • Začetnik teme druzeljubiva
  • Datum pokretanja
druzeljubiva:
da li ima nekog ko hoce da se dopisuje?ja se ubijam od dosade i zato neka se javi neko ko hoce da caska :lol: :idea:
Ja hocu da se dopisujem.Imam trinaest godina i navijam za Zvezdu.Sakupljam salvete i znacke.Volim sve sto vole mladi.Volim da slusam dobru muziku.Da,i da gledam filmove sa golim tetama.
PS. Moje ime je bundeva,a zovu me bundevica,buki,tikva,tikvica..
 
bundeva:
druzeljubiva:
da li ima nekog ko hoce da se dopisuje?ja se ubijam od dosade i zato neka se javi neko ko hoce da caska :lol: :idea:
Ja hocu da se dopisujem.Imam trinaest godina i navijam za Zvezdu.Sakupljam salvete i znacke.Volim sve sto vole mladi.Volim da slusam dobru muziku.Da,i da gledam filmove sa golim tetama.
PS. Moje ime je bundeva,a zovu me bundevica,buki,tikva,tikvica..

:shock: :shock:

... bas si cool tip :P :P :P
 
bundeva:
druzeljubiva:
da li ima nekog ko hoce da se dopisuje?ja se ubijam od dosade i zato neka se javi neko ko hoce da caska :lol: :idea:
Ja hocu da se dopisujem.Imam trinaest godina i navijam za Zvezdu.Sakupljam salvete i znacke.Volim sve sto vole mladi.Volim da slusam dobru muziku.Da,i da gledam filmove sa golim tetama.
PS. Moje ime je bundeva,a zovu me bundevica,buki,tikva,tikvica..

e da nije ovih filmova sa golim tetama ja bih se zaljubila u tebe..................ali ovako ne mogu..............moja mama kaze da je to sramota :oops: :oops: :oops: :oops: te..........gole tete
 
bundeva:
Ma jeste sramota!Znas kako se ja postidim kad gledam...Sve virim kroz prste i zmurim na jedno oko.'Al sta cu kad volem :? :oops: :oops:

:oops: :oops: :oops: a ovaj...............jel mogu i ja.............. :oops: :oops: mislim .............da gledam jednom te tete.............ali da me ne tuzis kod mame :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top