Kafa

  • Začetnik teme Eyesburn girl
  • Datum pokretanja
E

Eyesburn girl

Gost
Volite li da pijete kafu i kakvu?! Negde sam procitala da raste izbegavaju kafu i iskreno nije mi jasno zasto. Bez kafe nekad ne mogu da ustanem...
 
guitarrr_babe:
Sto nas dovodi do zakljucka da smo drzava zavisnika: od kafe, pljuga, cirke, gudre... (uh, al' sam u fazonu!)

Nisam zavisnik ni od cega sto si nabrojala... Volim kapucino,ali bih mogla da prestanem da ga pijem kad god pozelim...
To je samo stvar karaktera... :wink:
 
Sasha85:
guitarrr_babe:
Sto nas dovodi do zakljucka da smo drzava zavisnika: od kafe, pljuga, cirke, gudre... (uh, al' sam u fazonu!)

Nisam zavisnik ni od cega sto si nabrojala... Volim kapucino,ali bih mogla da prestanem da ga pijem kad god pozelim...
To je samo stvar karaktera... :wink:

Eh, to sam i ja mislila..a onda je naisao jedan ispitni rok.. pa josh jedan... sati ucenja su se otegli duboko u noc.. i to je potrajalo...
U pocetku sam pijuckala kafu cisto da se odrzim budnom. Posle je postala deo mog rituala uz ucenje (uz mirisljave stapice, tiiihu tiiihu muzikicu - sve to da nacinim ambijent pogodan da ostanem tu satima, a da ne pozelim da sam na drugom mestu:).. Vremenom je postala NEZAOBILAZNA:). I sad, kad sam izasla iz "samice" (to je moja soba u toku ispitnog roka:)))), nemam neshto zelje da se odreknem nje:).
 
lolla:
Sasha85:
guitarrr_babe:
Sto nas dovodi do zakljucka da smo drzava zavisnika: od kafe, pljuga, cirke, gudre... (uh, al' sam u fazonu!)

Nisam zavisnik ni od cega sto si nabrojala... Volim kapucino,ali bih mogla da prestanem da ga pijem kad god pozelim...
To je samo stvar karaktera... :wink:

Eh, to sam i ja mislila..a onda je naisao jedan ispitni rok.. pa josh jedan... sati ucenja su se otegli duboko u noc.. i to je potrajalo...
U pocetku sam pijuckala kafu cisto da se odrzim budnom. Posle je postala deo mog rituala uz ucenje (uz mirisljave stapice, tiiihu tiiihu muzikicu - sve to da nacinim ambijent pogodan da ostanem tu satima, a da ne pozelim da sam na drugom mestu:).. Vremenom je postala NEZAOBILAZNA:). I sad, kad sam izasla iz "samice" (to je moja soba u toku ispitnog roka:)))), nemam neshto zelje da se odreknem nje:).

Ja ne pijem cesto kapucino i znam da bih mogla da ga se odreknem... On je skup i kad nema vise gde da se kupi,sve mi je jedno... Ne dobijam nikakve napade...
Mogla bi i ti da s odreknes kafe,samo ako to zaista zelis...
 
Ma naravno da bi mogla... Ali zasto bi??? Mislim, nije opasno po zivot i tako dalje... Kafa je super! Ja obozavam kafu!





A zasto raste izbegavaju kafu, cini mi se da je pitala EBGirl, pa to je zato sto oni, prema licnom shvatanju, zive potpuno zdravim zivotom (vegeterijanci su, ne piju, ne duvanisu, samo sto puse ganju, to je malo drugacije... ponekad pomislim da je to licemerno, pod parolu zdravog zivota uguravas i ganju, ali to je samo moje misljenje...)
 
ajd' sta se lozite, kakva crna zavisnost od kafe :shock:

ne budite blesavi ... i jos kad mi neko dodje pa kaze da je kafa nezdrava. ma nemoj molim te. nezdravo ti je sve preko neke granice ...
 

Back
Top