Da li se ikom svidaju mladji...

Blaf,moj sadasnji decko je mladji.U principu ako ti dovoljno siroko gledas na zivot ne bi trebalo da bude problema.A opet iskustvo je nesto sto se tesko moze icim zamenti.Raskorak je evidentan.Licno vise volim da budem sa suprotne strane raskoraka,tj da je tip stariji,al eto desava se.
 
Uh, ja volem mladje momke.Omiljena mi je pesma:Sto ti ljubis mladog momka, matora devojka.Klinci uopste nisu glupi, a i stosta znaju i oce sve da probaju.Matorci su svi stondirani, uglavnom..Ja imam 29, a skoro sam probala klinca od 20, i bori me **** sta ce te vi reci na to.Naravno, nisam neki iskompleksirani lik, pa da tako lecim svoje komplekse, nemam ja nista protiv da dodje neki stariji da me onako majstorski otrese, ali u nedostatku istih slatka je i mlada piletina...
 
Ma nije problem u svidjanju, problem je u nekim drugim stvarima... I ma koliko mi slatko i privlacno bilo neko mlado momce, dovoljno sam se opekla da ih sad izbjegavam...
Brate, ne treba mi neko ko je vece dijete od mene :?
Ali kao i u svemu, uvijek postoje izuzeci, pa tako...
 
hulahopka:
...skoro sam probala klinca od 20, i bori me **** sta ce te vi reci na to...


hehe shto bi bilo ko rekao neshto na to... al ja kazhem just go for it (hehehe nisam ni ja daleko od tog 8-) )
fini ,mlado , puno zhivota ... sjajnog tela...energije kolko hocesh...neoptereceno zhivotnim problemima... ih bre ... to mu dodje ko eliksir ...al deca od 17 ipak ne hvala :-)
 

Back
Top