ne fer rezultati!!!

blondi

Domaćin
Poruka
4.976
dragi kolege moderatori... pošto takmičite sa Lj&S tj kad čete stiči mene i gazdinku mogli biste bar voditi fair play :mrgreen:

ako niste primetili na našem forumu Lj&S se zaključane teme brišu nakon određenog vremena i posledično ti postovi se ne ubrajaju u skupnu sumu...
a kod vas???

molim da takmičite u skladu sa pravilima Olimpijskog komiteja Krstarice ;) i obrišete zaključane topike

pa čemo videti koliko ste iza nas :mrgreen: btw ja i gazdinka volemo kad ste iza nas :ppp

da ne pominjemo koliko naših tema smo iz solidarnosti prebacili kod vas :roll:

pozdrav od ekipe Lj&S

PS: it's not winninG that counts it's playinG 8)
 
Evo dusho... Odradio svoj posao zbog fer igre... Nisam obrisao postove koji su zakljucani a koji:

- ce se nastaviti, tj. biti odkljucani, (tj. temporary locked)
- oni koji imaju sadrzinu koju je vredno procitati, jer ljudi nisu dzaba pisali. Uostalom, forumi zato i postoje, da mogu da se procitaju vec reseni problemi (kad se nesto resi do kraja, red je da dobije lock) i godinama u buducnosti
- one koje sam mozda slucajno omasio
- Nagradna igra - zakljucao sam je samo zato sto je istekao rok za prijavljivanje... Bice odkljucana kad se deli nagrada :lol:

/me - fair player!
 
JOVANA77:
blondi:
JOVANA77:
A moj stan?

cccccc
ma to sam ja mislila na ZID u tvom stanu naravno :mrgreen:

ali blondi, ja ako osvojim nagradu on ce ribati moj stan...............obecao je.................ali ok.............mozes mu pruziti to zadovoljstvo u trenutcima predaha od ribanja................... :wink:
dok on tebi isporučuje glavnu nagradu - prima utešnu nagradu :mrgreen:
 

Back
Top