EXIT 03

Kvalitet programa nije isti, vec je dosta bolji, ali, cuo sam i da su organizatori imali nekih problema sa gradom, dosta ljudi se bunilo, "ne znam sto"? Valjda zato su i smanjili broj dana.
 
blackground:
U cemu je bolji?
U klikerima?
Да стварно дражесно речено. На прва два егзита сам био спречен да одем, а на овај не би ни да ми плате.
Егзит је стварно почео као фестивал, а на крају ће да се заврши као "лав парејд"
 
Nisam bila ni prosle ni pretprosle godine,ali ove jesam i mogu reci da je atmosfera bila fenomenalna mada je program trebao biti samo malo bolji tj. trebali su da dovuku APOCALYPTICu. :wink:
 
DeepPurple:
Emilly:
Nisam bila ni prosle ni pretprosle godine,ali ove jesam i mogu reci da je atmosfera bila fenomenalna mada je program trebao biti samo malo bolji tj. trebali su da dovuku APOCALYPTICu. :wink:

I Roberta Planta. Bedak! Ipak je on 1/4 Zeppelina! :(
Da i njega,ali za APOCALYPTICu mi je bas zao :cry: ,jos ja kupila kartu pre nego sto sam saznala da nece doci.Ali svejedno bilo je dobro. :)
 
Apokaliptika je smor uzivo, a ove godine ako bude EXIT-a pregovara se sa Prodigy (sto podrzavam) i sa Maroon 5 (ko je ono pominajo komercijalu?)...
Ako ne bude radikali su najavljivali svoj festival sa ruskim horovima i krajiskim (kontra)revolucionarnim klapama. Dakle ili Prodigy ili Vukovi sa Manjace... pa sad sta se zalomi ...
 

Back
Top