TOPIC ZA KUKAVICE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1 - Tanja prva - Kravetino debela,jel si rekla da ces da me zoves ? A stalno kukas kako ti niko nije prishao mesecima.Steta a takve sise !!!
2 - Marija smesna si ko bioskop tripujes da si riba a u stvari si deriste najgore,idi guraj sebi Barbike u vaginicu
3 - Tanja druga - Znam i meni je krivo sto Marija nece ali kako da ti kazem...Bi ti mozda 'tela ?
4 - Sandra sorry da sam znao da ti je decko poremecen i da ti prisluskuje gajbu ne bi se desilo ono sto se desilo.
5 - Moj shef na poslu je P***A ne sme da zucne nikome u facu sve kao ja treba da glumatam vlast za male pare e pa pljugaj ga majmincino jedna boli me i za tebe i sto ti je direktor ortak
6 - A tek direktor je pajser misli da je evro i dalje 45 DA BOG DA TI CERKA IMALA SPOJENE OBRVE i SMRDELO JOJ IZ USTA I VAGINE KOLIKO I TEBI
7 - Sandra za tebe ako je muskarac slab kad pokazuje tugu zbog ribe ili zbog bilo cega drugog - e pa NOSI SE NOSI SE NOSI SE NOSI SE NOSI SE HLADNOKRVA LJUSTURO
8 - AH DA...Opet cu se zaljubiti u novu kucku...Valjda ce biti drugachije...Iako ona ide jos malo,zelim je.Zelim te V alo jer cujes !!! Valjacemo se zajedno !!!
PA BAS ME BRIGA STO SE I MOJ KOLEGA LOZHI NA TEBE !!! ON JE PAJSER !!!
Znas da te zelim !!!!
 
Nemas pojma koliko si mi nedostajao. Ni sama to nisam znala. Kako je bilo dobro videti te ponovo. Zelim te isto kao i pre. Nastavili smo sve kao da smo se juce rastali. Boze, kako ti na mene delujes. To je neka magija. Bojim se da se opet ne navucem na tebe. Evo od tad mi ne izlazis iz glave. I zelim jos, jos, jos...Ne znam otkud sve ovo ponovo.
 
Majo, sest godina se zalecemo i hladimo, hajde da probamo pa kud puklo da puklo... Znam da je opasno... Hajde da vise ne glumimo face i hladnokrvnost, pa makar nas to kostalo ko sv.Petra kajgana... Sinoc sam primetio kako, kao slucajno, prstima saras oko moje ruke dok smo sedeli za onim stolom u novom kaficu na trgu i hteo sam da te capim za taj prstic, ali znam da bi se ti trgnula, kao zgranuta... Hajde da prestanemo sa glupim foliranjem, nismo vise deca, odavno... Necu vise da pricam o bivsim devojkama, a ti nemoj o decacima. Pusti da te pregazi ovaj Boeing 747 pa posle mozemo da pricamo o cemu god, bar cemo znati da smo uradili sto je sudjeno...
Jbiga, jel ovo moze da stane u SMS...?
 
latica:
Kad smo vec kod iskrenosti,uvek mi je bio smesan stav zena koje tripuju da su fatalne,i da je uspeh spavati sa tipom svoje drugarice,a i same su svesne da dovoljno vrede one bi bile na mestu devojke a ne ljubavnice.A strast je veoma kvarljiva roba.I precenjena.
He, he...apsolutno.A bas sam Peti W. htela da kazem ono sto joj ne bih verovatno rekla u lice, da je poznajem : Alo bre nadji sebi nekog decka nimfomanko bezobzirna, pa zar ne vidis da ti tvoji j.ebaci zene druge devojke i sa njima provode godine i godine, a tebe samo j.ebu.Mozda su one glupe i naivne, ali one su prve, a ti tako licemerna, zauvek druga.
 
Zex:
Majo, sest godina se zalecemo i hladimo, hajde da probamo pa kud puklo da puklo... Znam da je opasno... Hajde da vise ne glumimo face i hladnokrvnost, pa makar nas to kostalo ko sv.Petra kajgana... Sinoc sam primetio kako, kao slucajno, prstima saras oko moje ruke dok smo sedeli za onim stolom u novom kaficu na trgu i hteo sam da te capim za taj prstic, ali znam da bi se ti trgnula, kao zgranuta... Hajde da prestanemo sa glupim foliranjem, nismo vise deca, odavno... Necu vise da pricam o bivsim devojkama, a ti nemoj o decacima. Pusti da te pregazi ovaj Boeing 747 pa posle mozemo da pricamo o cemu god, bar cemo znati da smo uradili sto je sudjeno...
Jbiga, jel ovo moze da stane u SMS...?

Moze da stane...Posalji joj !
 
Zex:
Kako kad sam kukavica... Mozda joj stvarno posaljem SMS. Ma bolje u lice. Pa da, u punom kaficu, ali tiho, da samo ona moze da cuje... Uf... It makes me sweat...

Pre kafica posalji ovaj Sms:
UPOZORENJE: Nocas ce se desiti zlocin iz strasti.
VREME:Oko ponoci.
ZRTVA:Ti.
MESTO:Tvoj krevet.
POCINITELJ:Neka ostane mala tajna dok ne dodjem
 
kučka:
Pre kafica posalji ovaj Sms:
UPOZORENJE: Nocas ce se desiti zlocin iz strasti.
VREME:Oko ponoci.
ZRTVA:Ti.
MESTO:Tvoj krevet.
POCINITELJ:Neka ostane mala tajna dok ne dodjem

Kule, sta bi ti odgovorila na ovakav SMS? Ali pazi, kao kučka! Jer je i ova kučka neviđena, ali nije zlobna... Samo je kučka. :-?
 
Nerviraš me, zato što se praviš da ne vidiš i da ti ništa nije jasno.
Oslobodi se svojih glupavih strahova, zaboravi da je tamo negde bilo nekoga, zagrli me, sve će biti
lakše i jednostavnije. Upotrebi taj glupavi telefon, napiši SMS, reci nešto, bilo šta....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top