Strah savremenog...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Imate toliko trazene papire za boravak i rad u inostranstvu...dobre prijatelje...mogucnost da napredujete...stan, auto i sve sto ide pride...Razvedoste se, izadjoste iz loseg braka, sloboda...dete dolazi vikendom...ma nikakvi vise problemi.... Odbacujete sve to...vracate se u rodno selo...kuca napravljena pre deset god mora da se sredi...treba para...majka i otac penzioneri...nemaju...ni vi sami nemate posao jer zna se kako se u Srbiji (ne) mozes zaposliti...zatim zenidba sa mladjahnom seljancicom koja videvsi vas dvor odmah postavlja cilj i saopstava vam u 4. mesecu da joj se desila trudnoca...Problemi u momentu kao kuca...seoska kafana jedina uteha...pivo pivo i samo pivo...Kakvo je to prokletstvo koje prati savremenog...kakav je to strah od dobrog? da li ste se nekad i vi uplasili nekog uspona u zivotu pa se sunovratili ponovo na pocetak plaseci se savremenog zivota...bez obzira da li ste iz grada ili sela...
 
Da pogadjam?
"Mladjahna seljanchica" ti preotela shwalera, i umesto da zajedno odete u Kanadu, eto njega u seoskoj kafani ("propio se, nije proshlo mnogo...") a tebe na forumu sa josh jednom (hm) chudnom temom.
 
ej je l ti imas ignor na mene ili ne primas uopste poruke

shto cu ziveti ispod mosta za 2 godine

bas si se snashao pih sta cu sad kad ti ne mozes da primas poruke maltretiracu ljude ovako

ovo je za FROZENA 1982.

jao ariela sa prichicom...volim njene prichice : ))

sjajna si ribo

: ))) je l su uvek drugi ljudi

ma slihtam se pokvario mi inspiraciju ovaj shto ne prima poruke linchujte ga
e salim se nemojte ne znam sta da raidm bre sta da radim?!

MA JA SEBE REDOVNO POTKOPAM KAD MOGU DA NAPREDUJEM JA SE VRATIM NA STARO *******
 
?:
ej je l ti imas ignor na mene ili ne primas uopste poruke

shto cu ziveti ispod mosta za 2 godine

bas si se snashao pih sta cu sad kad ti ne mozes da primas poruke maltretiracu ljude ovako

ovo je za FROZENA 1982.
Nisi na ignor,samo mi nije izaslo u novim porukama da si odgovorila na moje pitanje a ne secam se gde sam ti odgovorio.Sto se tice mosta ja sam vidovit-otkud znam sto,most mi se javilo.Privatne poruke sam iskljucio ko i da mi se salje putem mail-a.Ne znas ti kakvih ovde ludaka ima...
 
LePiaf:
Da pogadjam?
"Mladjahna seljanchica" ti preotela shwalera, i umesto da zajedno odete u Kanadu, eto njega u seoskoj kafani ("propio se, nije proshlo mnogo...") a tebe na forumu sa josh jednom (hm) chudnom temom.


7.gif
.........
 

Back
Top