Dance-objedinjena-tema

Preturajuci po svojim starim CD WAV formatima pronadjem ovo:

Fly alois fly -- The Bavarian
Desire - Yoh Yo
X stazi - MC2
Horario disco - Vicio Latino
Rhythm of the night - Point Zero
USSR - Tom Hooker

Evo to su dobre stvari i treba ih nabaviti u mp3
 
Preostali rariteti:

SCHANGHAI - RADIO GIRL
SILENT CIRCLE - OH,DON`T LOSE YOUR HEART TONIGHT
SIMON - BURNING
SINERY - DON`T YOU KNOW
SODAPOPS - DANCING FIRE
STOP & GO - YOUR LOVE
STYLOO - RADIOGAME
SYSTEMS IN BLUE - 1001 NIGHTS
TASHA - DADDY JOE
THAI BREAK - FLOWER IN THE RAIN
THE REAL PARAKEET - BEYOND AGAHTARS LIMIT-----------super instrumental
THOMAS & SCHUBERT - LOST IN PARADISE
TOM - GIVE ME JUST A LITTLE TIME
TOM CARRABA - THE DELIVERANCE
TOM CAT - BLACK JACK
U.K.-FITNESS
URSULA - YOUNG PEOPLE
VENICE - LOVE GAMES
VENTURA - TOUCHED
VIRGIN - SUPER CATCHING DESIRE
WIKI WIKI - OLD NIGHT
WILLIAM PITT - SUCH A LONELY NIGHT
YULL WIN - CHASE THE TIGER
 
laki!!!:
Naravno da moze razmena ;)
Nego posto vidim da nas ima poprilicno zainteresovanih za razmenu (a verujem da imate stalan net) citajuci sinoc ovu temu palo mi je nesto na pamet :shock:

Verovatno ste culi za "Discoparadise" irc kanal gde se fanovi ove muzike razmenjuju sa mp3 i video fajlovoma.
E ja sam mislio nesto slicno napraviti (ukoliko ima zainteresovanih) samo umesto irc-a u pitanju je "DC++ hub"
Tu bi mogli da se sastajemo, caskamo i naravno da razmenjujemo fajlove :razz:

Voleo bih da cujem sta mislite o tome???

Pozdrav!!!!!
Ja sam ZA! Mislim na DC++. Ali sumnjam na ove sa vecom kolicinom materjala, ne bi dali nesto nizasta a od nasih stvari imaju skoro sve!!! Ja ne bih kuci mogo na dial-up vezi da skidam ali znam ljude koji slusaju to a koji imaju ADSL, pa bi se verovatno i oni ukljucili. A kako mislis da izvedemo to?
 
@Tobra
Izvini sto ti nisam odgovorio, ali ti si vise tip za klasicni disko, HIGH-ENERGY i slicno, i takvu muziku i imas. Zato kod tebe nisam pronasao stvari sa koje bi me zanimale. Mislim da nije problem naci takvu vrstu muzike, bar ne toliki kao kod ITALO-DISCO.
 
Liza Dennis:
Za drugare, koji tek ulaze u Disco World, ponovicu nekoliko recenica, koje sam ranije napisala i dodacu nekoliko novih, koje odrazavaju savremene tendencije u oblikovanju mog i, naravno, svetskog razvoja disco muzike. Ja obozavam DISCO muziku. Od malih nogu sam posecivala disco mesta kao sto je Studio 54 u New Yorku. Uzivala sam da igram od jutra do mraka na Danceflooru. Igrala sam hustle, nosila platforme, afro perike roze boje, sljokice, helanke, rollschue, trikoe. Bilo je divno! Medjutim '80- te su polako gurnule DISCO u zaborav. '90.- te takodje. Promenila se discothequea na Kalemegdanu u koju smo svi razdragano isli.
Pretprosle godine muzicki genije Deen je nastupao Eurosongu sa hitom DISCO , posle toga je i najlepsi i najtalentovaniji pevac na svetu SAKIS (za kog sam jedina glasala na Eurosongu 2006) napravio hit DISCO Girl i onda Eric Prydz sa svojim Hitom Call on Me oziveo je image disco ere. Sad to fura boginja popa Madonna. Naravno, to furam i ja.
Secate li se Bee Geesa, Boney M, Gloria Gaynor, Village People, naravno ABBA, Ottawan, itd. Sada imamo priliku da uzivamo u mnogim house i club obradama DISCO hitova. S, sto se tice DISCO BALL a, naravno, da je nisam zaboravila. Nosim je kao privezak za kljuceve. U mojim automobilima, koje sam preuredila u DISCO vozila one su okacene za ogledalce u kolima. Nosim i grejace za potkolenice i farmerke sa niskim strukom, repove u kosi i, naravno, kozne krateke jaknice i duboke ljubicaste cizmice. DISCO, zaista, vraca u zivot.
8-)
Citali smo vec taj post.
Znaci ti si neka Dona Summer ?? Po Nick-u, izgledu i ostalom se da zakljuciti: da si crnkinja, da zivis u USA ali ti je jedan od roditelja iz YU pa tecno pises i govoris srpski, da imas blizu 50 godina, da si bila grupi devojka, dolazila povremeno u BG leti, skinula se sa kokaina, zivis blizu central parka ili 5te avenije, da imas vikendicu na brdu izmedju Holivuda i Beverli Hilsa ... ili samo prepisujes neke clanke?!
A ovi ljudi ne ulaze tek sad u disko world, kako rece, vec su dugo vremena u njemu.
 
Van-Helsing:
@vnkrca
Pozdrav,prijatelju!
Vidim tu si. Da li bi mogo da mi posaljes ceo onaj dvd Modern Talkinga, sa koga si mi poslao VTS_1, ako ga imas i ako ne kasni ton za slikom i obrnuto? Necu ti ostati duzan.
Saljem ti jedan DVD gde na njemu imas sve spotove koje imam a nisam ti snimio do sada + muziku po albumima + informacije o Modern Talking.
 
vnkrca:
Saljem ti jedan DVD gde na njemu imas sve spotove koje imam a nisam ti snimio do sada + muziku po albumima + informacije o Modern Talking.
OK. Mislio sam na originalna izdanja DVD italo muzike. Nailazio sam, na sajtovima, na brdo originalnih dvd-jeva, ali nikad da neko kod nas u zemlji to poseduje. Ja imam neke dvd-jeve (kopije originala) kao sto su DISCO '80, na kome izmedju ostalih ima npr. Sandra, C.C.Catch i sl. Ali nemam one specijalizovane sa kompletnim "italijankama". To su diskovi sa kojih mi imamo spotove ripovane u divx-u, i sa kojih muzicke televizije pustaju spotove.
 
Laserdance:
Pozdrav svima.Novi sam ovdje.Interesira me italo disco i hi nrg.Imam preko 300 Gb muzike
i 2500 spotova većinom italo i 80 .

ITALO FOREVER
Pozdrav i tebi druze.Svaka ti cast koliko muzike i spotova imas.Ako si za neku razmenu (mada ne verujem da ti nesto nemas sto ja imam) posalji e-mail da se cujemo.Mene prvenstveno interesuju spotovi.Ako nisi za razmenu moze i placanje.ONLY ITALO-DISCO
 
Van-Helsing:
Citali smo vec taj post. Znaci ti si neka Dona Summer ??
Da! :wink:

Po Nick-u, izgledu i ostalom se da zakljuciti: da si crnkinja...
Ne! Tj. Njet! :razz:

...da zivis u USA...
Izmedu ostalog... 8-)

...ali ti je jedan od roditelja iz YU pa tecno pises i govoris srpski...
Otkud znas!? :lol:

...da imas blizu 50 godina...
Dama se ne pita za godine...

...da si bila grupi devojka...
Kazi to mami! 8-)

...dolazila povremeno u BG leti...
Povremeno da. Da radim "Ventilator" sa Zoranom Modlijem. :razz:

...skinula se sa kokaina...
Pa se pr'ladila i o'ma obukla dzeket koji je za mene kreirao cuveni kreator Kokain Sanel alias Heroin... :wink: P.S. Inace, vodim disco sportski lajf...

...zivis blizu central parka ili 5te avenije...
Mislis da je meni lako. Harison Ford mi upada kada se tusiram, Kalista ili ti ona Eli Mekbil popije mi svu kafu, Demi Mur i Eston Kucer su mi sofu u p r o p a s t i l i... eto, pa ako mislis da je lepo dodji. 8-)

...da imas vikendicu na brdu izmedju Holivuda i Beverli Hilsa...
Eh, da je samo vikendica, a vinogradi, rancevi, farma konja, vile..

... ili samo prepisujes neke clanke?!
Copu, paste, of kors! Ali samo sebe kopiram. Jer sam najpametnija, najlepsa, najsmekerskija... :wink:
 

Back
Top