Preporucite neku pucacinu.........!!!

Problem je sto ljudi koji su ukupno odigrali po 3 igre krenu da preporucuju. Ja slusajuci preporuke odigrah ili probah da odigram neka najgora smeca od igrica, bolje ti je da zazmuris i zavuces ruku u onu kutiju dje pirat prodaje cd-ove bolje ces izabrati. Evo konkretno odigrah
halo:combat evolved na preporuku, i totalna smecurija od igrice. Identicni nivoi koji se do besvijesti ponavljaju koji su i prvi put kad prolazis kroz njih monotoni, nekakvi simpaticni vanzemaljci koje ne znas jel treba da pomazis il da ubijes, grafika krs, sistem nisanjenja los, vidi se da je prilagodjen konzoli, jedino fizika je ok i sto mozes da vozis vozila, sve drugo u kantu
 
labo:
halo:combat evolved na preporuku, i totalna smecurija od igrice. Identicni nivoi koji se do besvijesti ponavljaju koji su i prvi put kad prolazis kroz njih monotoni, nekakvi simpaticni vanzemaljci koje ne znas jel treba da pomazis il da ubijes, grafika krs, sistem nisanjenja los, vidi se da je prilagodjen konzoli, jedino fizika je ok i sto mozes da vozis vozila, sve drugo u kantu

Evo ja sam fan HALO-a :)
Pazi ovako, kad je izasao HALO medju prvima je bio DX9 naslov (ne puni DX9 kao FC npr. ali opet ga je koristio) Dakle izasao je pre krsh vremena, a u medjuvremenu su apetiti porasli. Uporedi je sa ondasnjim igrama pa mi nabroj bar 3 bolje ?(FPS).
Slazem se da level design nije bas najbolji. Ajde da to uzmemo za minus.
Ovo za sistem nisanjenja mi nije bas najjasnije. Ovo ti je neki napamet komentar?! Kako je ono preuzeto od konzole?! Uredu za grafiku koja mora po logici stvari biti losija na konzoli nego na PC ali 'sistem nisanjenja'? Sta to uopste znaci?
Prica je sasvim OK, deluje kao primamljiv SF roman.
Konkretno meni licno je igra koja ima neki neodoljiv smek, pocev od glavnog lika. sjajno si inkorporisane ideje o voznjama kroz igru, Do sad u najboljoj izvedbi, cak po meni i bolje od jednog HL2. Igra ima sjajnu dinamiku, strogo linearna, napucavanja od pojave 'flooda' do besvesti. Jednostavno zanimljivo. Iza nje stoji Microsoft, a on sebi ne dozvoljava promasaje, zna za sta ulaze pare. Ja bar nisam odigrao igru od doticnog da je losa.

pozzzzzzzzzzzz
 
pa ovo za sistem nisanjenja, ili je8iga nazovi ga kako oces mislio sam da ne mozes da pogodis coravog boba dok se bas ne priblizis meti, neracunajuci snajp, nego nije to toliki minus. Mnogo vise su me zivcirali oni alieni. Mali debeli, prilicno bezopasni koji skakucu i gegaju se okolo i pritom ispustaju simpaticne zvukove i takvih treba da ubijem 1000. Kao da gledam pokemone raspale dok igram. U suprotnosti su sa ostalom pricom da je protagonista na cudnoj gradjevini u sred svemira okruzen "opasnim" alienima. Totalno se gubi bilo kakva atmosfera. Kao da je microsoft jedino mislio na kesh pa je napravio pucacinu za sve uzraste ne bi li izvuko pare i iz mladih roditelja koji svojoj djeci od deset godina kupuju igrice. Jedini onako malo kvalitetniji suspens je dok iscekujes pojavu flooda, kad se oni napokon pojave, opet ista monotonija. A ovo za sistem nisanjenja najbolje ces mozda osjetiti na sta sam mislio tako sto ces uzet da igras far cry nekoliko sati pa se prebaci na halo.
E sad tacno je da sam ga odigrao i poslije svih hitova koji su slijedili, mozda mi je zato bio toliko dosadan.
star trek elite force -e to je borba s elienima u svemiru
half life
eto ti 2 objektivno bolje prije haloa za trecu cu da razmislim josh mada ih po mom ukusu ima jos mnogo
Aj pozzzz.
 
...jeste...i ja mislim...isto...


Evo ja ve naprimer pereporucujem "Land of the dead"...fenomenalna igrica...jaka horor pucaljka...ima i rokanja po kuruzima,i kao ti udju u kucu zombi i oce ti pojedu mozak pa ti ondak begas u avliju,pa te ondak juru po avliju,pa ondak avanturisticki momenat provaljivanja u ambar preko kojega preskaces u komsikinu avliju gdi dovatis raznorazne bastenske alatke...pa ondak grabuljas zombije,motikas,pa i' malo plevis...to je zato sto nema dovoljno kremena za kremenjacu koja ti je standardno oruzje,a i barut oce da ovlazi...odlicna hororcina...atmosfericna stono bi se reknulo...i tako...
...igrica je vrh....ponovicu...vrh...
 
Ćale:
...jeste...i ja mislim...isto...


Evo ja ve naprimer pereporucujem "Land of the dead"...fenomenalna igrica...jaka horor pucaljka...ima i rokanja po kuruzima,i kao ti udju u kucu zombi i oce ti pojedu mozak pa ti ondak begas u avliju,pa te ondak juru po avliju,pa ondak avanturisticki momenat provaljivanja u ambar preko kojega preskaces u komsikinu avliju gdi dovatis raznorazne bastenske alatke...pa ondak grabuljas zombije,motikas,pa i' malo plevis...to je zato sto nema dovoljno kremena za kremenjacu koja ti je standardno oruzje,a i barut oce da ovlazi...odlicna hororcina...atmosfericna stono bi se reknulo...i tako...
...igrica je vrh....ponovicu...vrh...
To sam ti ja slao :D
Igra je ogroman horor. Jeste da je niskobudzetna i da je radjena na Unreal 1 tehnologiji, ali je fenomenalna. Muzika je vrlo zombijska. Najstrasnija igra koju sam igrao, njom sam razvio patoloski strah od zombija :D nego stigao sam do Fiddler's Green Parkinga, u klonji usao u ventilacioni otvor i ne zelim dalje! Ko zna kakve me spodobe cekaju tamo! :D Najbolja zombi igra, nema sta, Resident Evil joj nije ni do kolena. Nego da, kukuruziste.....cim sam usao u polje, cujem ja trome korake i trule glasove.....USRO SAM SE MO SLON MISA! Pucao ja iza sebe dok sam sprinato kroz nepregledno polje, ali kad sam se okren'o......lepuskasta zombi bakica je bila ne metar od mene, krvavih usta i haljine, sva zeljna da me proba. Cim sam je ugled'o odskocio sam od kompa, pritiskajuci Esc taster. Setala je tromo pa sam pomislio da joj treba stap. Ali kaki stap, uzeo sam cekic i razbuc'o joj facu. Inace kukuruziste i farma su najstrasniji momenti u igri. Cale jesi je presao? Jel na kraju koknes onog crnju iz filma? Inace, ko voli da se izivljava na zivim mrtvacima, mora da nabavi ovu igru. Pun naziv je Land of the Dead: Road to Fiddler's Green. Sredstva za tamanjenje tih spodoba su: Pistolj, magnum, M4 (ne moze se naci puno municije), snajper, neka puskica :), kasikara, a od hladnijeg arsenala tu su cekic, vatrogasta sekira, palica za golf, metalna sipka, bejzbolka, a na par mesta u igri mogu da se nadju tzv. Kung Fu Fists. To je tamanjenje zombija vrlo brzim udarcima rukama, vrlo je efikasno, ali ovo gubite ukoliko pokupite neko hladno oruzje.
 

Back
Top