Preporucite neku pucacinu.........!!!

damnjan:
Iam AtiRadeonSaphhire 9600pro 128mb isto toliko bit-a....512+256ddr---768ddr-a i preporucite neku pucacinu koju ce podrzati moj pc...na foru SplinterSell-a,ili doba II svetskog rata....call of duty,medal of honor i slicno......!!! hvala!!!
Pa evo recimo Return to Castle Wolfenstein ili Halo: Combat Evolved (ako vec nisi igrao) ili ako imas barem 15 godina Vietcong i Max Paine 2.
 
tiberije:
Odigtaj Far Cry to ti je najbolji FPS napravljen ikada, nakon toga slobodno mozes da batalis pucacine i predjes na neki drugi zanr.
Meni je to najgora igra dosada u svim zanrovima,dzabe joj grafika. Nevidjena mentalna tortura. Igra nema ni dusu ni atmosferu. Uvredljiva,,jednom recju. I mislim da to nije stvar ukusa vec uzrasta i/ili inteligencije. Jbg., ovo nisam mogao precutati.
 
Astral-Blade:
Meni je to najgora igra dosada u svim zanrovima,dzabe joj grafika. Nevidjena mentalna tortura. Igra nema ni dusu ni atmosferu. Uvredljiva,,jednom recju. I mislim da to nije stvar ukusa vec uzrasta i/ili inteligencije. Jbg., ovo nisam mogao precutati.
Znas, imas pravo. Far Cry je napravljen samo da se pokaze tehnologija koju je Crytek stvorio, a igra je klasicna pucacina. Igru pokrece CryEngine i verovatno ce u blizoj buducnosti drugi razvojni timovi "krasti" engine da stvore neku svoju igru. "Kradja" enginova novih igara je pocela. DOOM3 engine je uspeo da obruka Quake 4, a siguran sam da ce obrukati naslove koji dolaze. Verovatno se ga iskoristiti za neku novu Star Wars pucacinu, neki WWII shooter ili nesto slicno. Samo zamislite sta je sve stvoreno QuakeIII engineom....
 
Ako hoces nesto na foru James Bond onda ti preporucujem parodiju na njega malo je starija ali je mnogo dobra No one lives forever 2 (ti si riba spijun imas svakakva oruzija i pored standardnih npr. robota pulicu koga povuces za rep i ona seta do protivnika i eksplodira :mrgreen: :mrgreen: )
Ako hoces klasicne onda Max Payne 1 i 2, Medal of honor...
 
markoca:
Znas, imas pravo. Far Cry je napravljen samo da se pokaze tehnologija koju je Crytek stvorio, a igra je klasicna pucacina. Igru pokrece CryEngine i verovatno ce u blizoj buducnosti drugi razvojni timovi "krasti" engine da stvore neku svoju igru. "Kradja" enginova novih igara je pocela. DOOM3 engine je uspeo da obruka Quake 4, a siguran sam da ce obrukati naslove koji dolaze. Verovatno se ga iskoristiti za neku novu Star Wars pucacinu, neki WWII shooter ili nesto slicno. Samo zamislite sta je sve stvoreno QuakeIII engineom....
Koja je poenta ovog posta?! Ne kapiram uopste...
 
Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown - realna (nisam probao a i delu je mi lose)
Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
Tom Clancy's Rainbow Six 2
Tom Clancy's Rainbow Six 1
Tom Clancy's Ghost Recon 3 -realno u sumi (izlazi uskoro valjda i na PC)
Tom Clancy's Ghost Recon 2 -izaslo odavno
Tom Clancy's Ghost Recon 1 -....
Full Spectrum Warrior
Battlefield 2 -multiplayer igra (moze i sa botovima ali..., mozda je previse zahtevan za tvoju konf... -valjda ce sljakati, probaj ako zelis)
Battlefield Vietnam (on ce raditi sigurno)
hitman 47 (1,2,3 deo)
SWAT 4 (poput Rainbow Six-a, nisam igrao ali cujem da je ok)
hl2...
hl1..
 

Back
Top