HAJDE DA SE UPOZNAMO!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MELLANY:
PISITE KOJE STE GODISTE,STA VOLITE ITD,STA SLUSATE....DA SE UPOZNAMO MALO!!!!!!1
Ja sam '89 godiste,slusam LINKIN PARK,C.AGUILERU,i neka nasa domaca sranja,ali uglavnom L.P. i CHRISTINU.Omiljene pesme L.P. su mi:
1.Breaking the habit
2.Nobody's listening
3.Faint
4.Numb...................................
Mrzim:da idem u skolu,Ammy-lee...
Volim:zurke,ludovanje,moju drugaricu Adu,sestru......
E,ovako se ja upisujem u leksikon!!
:D
 
Bliznakinja:
MELLANY:
PISITE KOJE STE GODISTE,STA VOLITE ITD,STA SLUSATE....DA SE UPOZNAMO MALO!!!!!!1
Ja sam '89 godiste,slusam LINKIN PARK,C.AGUILERU,i neka nasa domaca *,ali uglavnom L.P. i CHRISTINU.Omiljene pesme L.P. su mi:
1.Breaking the habit
2.Nobody's listening
3.Faint
4.Numb...................................
Mrzim:da idem u skolu,Ammy-lee...
Volim:zurke,ludovanje,moju drugaricu Adu,sestru......
E,ovako se ja upisujem u leksikon!!
:D
EVO NESTO O MENI-89` GODISTE,SLUSAM ISTO LINKIN PARK,AVRIL,POMALO XTINU ITD.CITAM BRAVO COOL GIRL,GIRL,FRIENDS,HUPER.....VOLIM DA IZLAZIM,DRUZIM SE DOPISUJEM,CETUJEM....
 
Ja sam '85 (Osecam se matoro bre...) Idem u srednju tehnicku skolu,slusam sve sto mi se svidi,osim narodnjaka... Njih ne podnosim... Vozim rolere... Volim kompjutere,konje,leto,more... Volim da citam,skitam,ali ne i da izlazim...
 
Ja sam 89 godiste,volim kompjutere,matematiku(nemojte se smejati,stvarno mi jako dobro ide),citam SK,ne bih mogla da zivim bez bicikla(nigde ne idem peske) i vode(zivim pored reke i treniram veslanje).
 
.MEAN MACHINE.:
hehehe ironija jedna keeperu kako deca saznaju o svetu i muzici samo preko televizije :lol:

pa da. zato su izmislili ono za TV - "prozor u svet" :wink: ...........
ma kazem ja, sve je to globalna svetska zavera, od rodjenja se deca uce da budu sva ista i sva zatucana.
chu, "slusam MTV i volim sve sto vole mladi" ...... :roll: ..... zar to nije jedna tragedija, jedan poraz slobode i zdravog razuma?
 
cao ja sam 87 god volim da slusam muziku ali svu bas svu od rocka do narodnjaka (ajmo sad se svi prekrstite,ali tako je)obozavam da gledam tv da setam i izlazim i volim da pijem kafu...sta citam?pa tako te novine ali vecinom su samo kopije inostranih casopisa (mislim na ove girl-ove i sl.) i citam tu obaveznu lektiru..najbolja knjiga je Zlo proljece..naj-film Mnogo buke ni oko cega (gledala sam ga 5 puta i to je jedini film uz koji sam plakala ali i smijala se) takodje se bavim plesom ...itd
 
Keeper:
.MEAN MACHINE.:
hehehe ironija jedna keeperu kako deca saznaju o svetu i muzici samo preko televizije :lol:

pa da. zato su izmislili ono za TV - "prozor u svet" :wink: ...........
ma kazem ja, sve je to globalna svetska zavera, od rodjenja se deca uce da budu sva ista i sva zatucana.
chu, "slusam MTV i volim sve sto vole mladi" ...... :roll: ..... zar to nije jedna tragedija, jedan poraz slobode i zdravog razuma?

tragedija je to,dragi moj Votsone... :lol:
 
NE MOGU DA VERUJEM .......
pa ovo nije za uzrast "tinejdzeri", ovo je za predskolski uzrast ......

al' ajde, ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se :lol:

... nemam ni simpatiju, ni momka ni devojku, al imam verenicu :oops: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top