ZAsto cu karati komodora i sve koji budu zucnuli za njega

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
#2
commodore
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 17.01.2005.
Lokacija: Ambasada
Poruke: 4.362 Re: Druga Srbija i zrtve srpskog naroda

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio BILLY THE KID
Nisu imali nikakva prava. Srbi u Kravici su bili genetska deponija i stoka domacinska. Zasluzili su najgoru smrt. Steta sto su ih poklali muslimani. Trebalo je da ih amerikanci pobiju atomskom bombom, a ja to da gledam iz Chicaga



ne znamo mi nista, ja sam ekstremista... billy je u pravu...




Zato sto si, pederchino stavio moje ime na tudji post.....

E, posto si namazani haker....sad ces da snosis posledice
teske
picko
pederu
zapamtices dan kad si me ovako prozvao.....zahvali onom ko ti je dao ideju...
Namestio te, samo tako...

NE MOZES SE SAKRITI, TREKOVACU TE DO NEBA
 
Vidis ovaj forum nazivas pederskim. Kada si u tudjoj kuci nauci da se ponasas. Svako je ovde do sad pojeo poneko gov*o, pa koliko se ja secam niko nije rekao losu rec o forumu sem tebe i onog vispaka. On je dobio privremeno sta mu sleduje zbog reci koje nije smeo da izgovori posle trece opomene. Tebe najlepse molim da ne kenjas vise i da se pravis mangup, jer ovde ima mnogo vecih od tebe. Ako ces da pises normalno, dobrodosao si uvek, ako ces da na svaku stvar na koju nemas odgovor da pominjes pederske daske i forum, teraj se u pizdu materinu da te ne bi neko drugi oterao malo drugacije. S tobom sam zavrsio. Samo nastavi ovako pa ces videti.
 
Auuuu, ja ne mogu da verujem sta je Bulja napisao, prosto ne mogu da verujem... a ovamo se prodaje za nekog demokratu.

Da li je ovo lepo i kakva je ovo kultura, je l' ovo demokratija? Covek napise nesto a posle se kaje kao, navodno, kriv je deda Steva ili ko mu je popio pivo?

Hoce li moderator da doticnog gospodina opomenuti, tj, hoce li ga vaspitati kako da se ponasa? Hoce li moderator ubaciti reci koje su ovde izrecene u ime demokratije a da se vise ne ponavljaju, jer meni licno bode ovo u oci, ovakav recnik...

Ima li moderatora uopste ovde? Sme li se koristiti jezik mrznje i pozivanje na rasnu, versku, nacionalnu, polnu, pijacarsku netoleranciju? Kakav je ovo primer za mene maloletnog srednjoskolca..., kada sutra u skolu budem ovako razgovarao sa profesorom a on me bude pitao gde si ti ovo naucio, sta da mu kazem, na ovom kulturno demokratskom forumu u kome ima jedan moderator koji nas sve tako vaspitava.

Ma sramota, ljudi, sramota!
 
Kazanova:
Ima li moderatora uopste ovde? Sme li se koristiti jezik mrznje i pozivanje na rasnu, versku, nacionalnu, polnu, pijacarsku netoleranciju? Kakav je ovo primer za mene maloletnog srednjoskolca..., kada sutra u skolu budem ovako razgovarao sa profesorom a on me bude pitao gde si ti ovo naucio, sta da mu kazem, na ovom kulturno demokratskom forumu u kome ima jedan moderator koji nas sve tako vaspitava.
Ja se slažem da ponekad ljudi ovde preteruju... Ali ovo je preosetljivost. Pa da li biste, gospodine, bili u stanju da stvarno tako nešto uradite? I ko je još toliko nevaspitan da ovako nešto počne da koristi jer je čuo druge da tako pričaju?

Inače, gospodine billy_THE_kid, ne preterujte, molim vas.
 
Vidite gospodine, verujem da ste stariji podosta od mene pa vam nece smetati ovakvo oslovljavanje i persiranje, ako ja stalno gledam filmove u kojima ima dosta psovki, nekulturnih i sramotnih reci i kao covek u razvoju, kako kazu moji profesori, svratim na ovaj kulturno vaspitni forum i opet vidim ovakav nacin ponasanja, psovke, pozivanje na genocid i istrebljenje..., zlocin... Kako vi ocekujete da i ja sutra budem covek sa manirima i nekim kulturnim ponasanjem?

Pa hocu li sutra j asvome profesoru, ako nisam naucio lekciju ili me bude uhvatio u razbijanju skolskog inventara, kao sto je doticni uhvacen, da ovako kao doticni Bulja the Kud reagujem? Kako bi trebalo da me profa oceni, zbog snage ili znanja?

Ma haj'te molm vas?
 
Gospodine Kazanova, ja razumem Vas bunt, ali imajte obzira prema celokupnoj situaciji na forumu. Znate da se tu tolerisu svakakve gluposti, pa i, evo najskorije, divljanje jednog vrlo nekulturnog gospodina.
Gospodin James je reagovao krajnje dobronamerno, mada pomalo ishitreno. Prema gospodi srednjoskolcima treba biti pazljiv i davati im odgovarajuci primer u komunikaciji na forumima.
Zahvaljujem gospodo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top