Podnosljiva razlika u godinama je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:
Ma nema veze ni za 10 god,postoje kojekakve vijagre isl. a Iv Montan je dobio dete u 70toj.Surovo ali tacno,muskarci sazrevaju kao vino,a zene kao vinska burad.Nemas dilemu. ;-)
 
Imam iskustva sa 10 godina starijom osobom od sebe, nije bilo problema zbog razlike u godinama... Mada postoji varijanta da ne moze da te 'isprati' u ludovanju, dinamici... Ipak mislim da je 20 godina previse, ne samo zbog toga kako izgleda (za to te bas briga), nego zbog ciljeva..pogleda na svet, interesovanja, sexa...
P. S. Ako racunamo da ti imas oko 20, a on 40 sta mislis zasto nema cak ni propali brak iza sebe (aludiram na neki problem u glavi, problem sa vezivanjem). Ipak sam misljenja da muskarac u tim godinama mora imati nesto iza sebe, ili jos normalnija varijanta je PORED sebe. Ali to je samo moje misljenje..
 
HeRoInA_84:
Hvala, Psihologue, za savet koji slusam svakog dana! :)
Cekam jos koju por. pa cemo prodiskutovati...
U svakom slucaju, veliki POZZZ za tebe!


REALNIJE GLEDANO AKO GA VOLISH GODINE NE SMETAJU.
NE RAZMISHLJAJ SHTA TJE TI KO RETJI IZ FAMILIJE.
DRUGA STVAR ZIVETJESH SA NJIM A NE SA SVOJIMA I BEZI SHTO DALJE OD SVOJIH JER TJE TI ZVOCATI NON STOP.
ALI IMA ONO UVEK ALI .
RAZMISLI DVA PUTA PRE NEGO DONESESH BITNU ODLUKU ZA SVOJ ZIVOT !!!
SHTO SE MENE TICHE JA SAM ZA LJUBAV....
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:


Ma prihvati ga i samo uzivaj dok traje, jer ionako nece dugo trajati kao i vecina veza di cak partneri imaju slicne godine.
Vidis da sve pre ili kasnije pukne. Tako da nemas potrebe se previse opterecivati
c013.gif
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:

pa, ipak je odluka tvoja. ali, i ja imam slicnu dilemu, cak sta vise mozda i identicnu. decko je 20 godina stariji, ali kao sto ja kazem mlad je u dusi, pa se slazemo. ali, okolina komentarise slicno da cu imati problema kad on ostari naglo za neku godinu. ali, ja mislim da je ljubav najvaznija. godine nisu bitne, kad volis nekog. I kao sto kaze aliyah u njezinoj pesmi Age Ain't nothing but a number". Eto, pisi pp, ako oces da razmenimo licna iskustva. ;-)
 
Podnosljiva?Pitanje kome? Ja mogu da ti kazem da je to po meni velika razlika i da ne mogu zamisliti sebe sa nekim ko ima 48 god ( u mom slucaju ), ali to ja mislim sada. Ne mogu biti sigurna da mi se to ipak ne moze desiti...Koliko sam shvatila ti vec jesi sa tom osobom i to ti ne smeta za kres...ali se plasis da li takva veza moze da uspe... Ne vidim zasto ne bi moglo...Pa i da nadjes nekog starijeg godinu, dve ne mozes biti sigurna da ce trajati...Nema razloga da mislis sta ce biti za 5 ili 10 godina...U zivotu nema garancija...Ulaskom u vezu i zivot uopste ne dobijamo garanciju da ce trajati N godina!
Ako ti je lepo sa njim uzivaj!
 
HeRoInA_84:
Koliko je podnosljivo da muskarac bude stariji, kada se uzme u obzir da tzv.kres varijanta prerasta u nesto vise, jer traje suvise dugo za obicnu avanturu? I ako se uzme u obzir da je frajer slobodan (ni propali brak iza sebe) ... Da li je razlika od recimo 20 god. smetnja za ostvarivanje ozbiljne veze???? :confused:
Ljudi, pomagajte!!!!!! Dilema je prouzrokovana licnim iskustvom... :smile:


Мој деда је оженио 15 година млађу од себе, па то није био никакав проблем.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top