Warior Within vs Two Thrones

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Ne znam kako je kod vas ali ja sam blago razocaran trecim delom Persijskog Princa. Prvi je bio odlican, u drugom je napravljen fenomenalan progres u pogledu svega, price, borbenog sistem, akrobatskih smicalica, pa sve do jedne od najboljih muzickih podloga koje sam cuo u nekoj igri, takodje oruzje sistem upgrade-a prilikom dobijanja novih moci i usporeni snimci priliko ubijanja i kasapljenja protivnika su fenomenalni. A sada u trecem delu prvo mislim da je grafika losija, drugo prica je losija, trece muzika je pogotovu losija, cetvrto verovatno da bi dobili rating i za mladje pootrosace izbacili su scene kasapljenja protivnika koje su mis ekstra svidele. Ne zelim da pomislite da kazem da je losa igra ali nedopustivo je da nakon gotovo godinu dana razvojni tim ne izbaci igru koja je bolja od prethodne. Slicno je i sa filmom Terminator 3 koji je 3 svetlosne godine iza drugog dela a pogotovu prvog.

Interesuje me vase misljenje da li sam to samo ja ili ima i drugih koji imaju isto misljenje.
 
Prvi deo naginje arkadnom, drugi hack'n'slash, a treci pomalo od oba.
I meni se cini da je grafika slabija. Ipak su razmaci izmedju igara po godinu dana, a da za to vreme ne naprave vizuelne pomake je pomalo bezveze.
Sto se tice muzike to je stvar ukusa. Prvi i treci deo imaju te orijentalne teme, a drugi je bio neobican projekat za tu vrstu igara koji se OK uklopio na kraju.
Prica je po meni isto OK, zavrsetak sage. Ako cemo pravo, samo prvi deo je i imao originalnu pricu. Drugi su nastavci, pa im se to i neuzima za manu. Nije trebalo izmisljati toplu vodu, vec namlatiti pare sto su i uspeli. Secam se kad je drugi deo izasao fanovi su govorili da je prica neubedljiva, a na kraju su ipak prepoznali neki kvalitet. Tako ce biti cini mi se i za ovaj 3 deo.
 
Mislim da je bolji Warrior Within. Two Thrones ima slabiju grafiku, kako su svi vec napomenuli, takodje su se i meni mnogo vishe svidjali muzika i kasapljenje protivnika iz 2. dela, a i ne svidja mi se shto su izbacili neke komboe (recimo, davljenje i sve vezano za to), a uz sve to Speed Killovi su izuzetno iritirajuci (bar za mene), jer su potrebni nadljudski refleksi da bi se oni izveli kako treba. Toliko od mene. Poz. :)
 
/I/I@Ī@:
igram princ of persia 2 ,stigao sam do onog dela kada se borim protiv neke senke (prve misije),prebijem ga , a onda on se popne na neku zgradu .sta da radim i gde da idem?

Kada udjes u prosteriju sa desne strane imas jedan blok na koji se mozes da se popnes cini mi se tako sto se skocis na suprotan zid i odbacis se. Potm trcis po zidu i kada stignes do stuba skocis na njega a onda skaces po stubovima dok ne dodjes do platforme gde se nalazi Crow-man.
 
tiberije:
Kada udjes u prosteriju sa desne strane imas jedan blok na koji se mozes da se popnes cini mi se tako sto se skocis na suprotan zid i odbacis se. Potm trcis po zidu i kada stignes do stuba skocis na njega a onda skaces po stubovima dok ne dodjes do platforme gde se nalazi Crow-man.

da li je ta prostorija u pravcu onog mosta gde se boris sa crow manom ? ima jedna vrata
a sa leve i desne strane nalaze se stubovi a na jednom je crow man .treba li nekako da otvorim ta vrata i kako?
 
/I/I@Ī@:
da li je ta prostorija u pravcu onog mosta gde se boris sa crow manom ? ima jedna vrata
a sa leve i desne strane nalaze se stubovi a na jednom je crow man .treba li nekako da otvorim ta vrata i kako?
Ma ne otvaras vrata, cim udjes u tu veliku prostoriju (amfiteatar) odmah sa desne strane iz vizure lika ti se nalazi kameni blok na koji mozes da se popnes. a ako ni tako ne uspes da se snadjes ukucaj u Google lepo Two Thrones walkthrough skines ga i tu ti je upustvo korak po korak gde treba da ides i sta da radis.
 
/I/I@Ī@:
Znali neko sta treba da se radi u onom delu oko clock tower -a?
Stigao sam tom delu ali u present - u .Vratio sam se u onoj basti i nevedim nikav put to druge kule .
Sa stane imas kamen, popnes se na njega, onda wall run i skocis na neku sipku(nije bas sipka nego kao neko postolje koje se pruza do drveta cini mi se) i odatle popnes se do vrha i do vrata za drugi tower...
 

Back
Top