KOLIKO SE RADUJETE RASPUSTU???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ko se ne raduje ali i ja hocu da je duzi pa sam malo mislio i shvatio da ce mozda da strajkuju jer kad su to planirali i kad su pretili ministarstvu datum pregovora odlozili su do novembra a kako su nastavnici nezasiti sigurno se nece dogovoriti.ili mozda moja skola nece imati dovoljno uglja za grejanje ili neka zaveje neka mecava bilo sta samo da se ne vracamo kod nastavnika :!:
 
MLC:
JA SAM PROSTO PRESRECNA,IAKO SAM DANAS IMALA KONTROLNI.SAMO JOS FALI DA JE RASPUST MALKICE DUZI.STA VI MISLITE???????? :D :D :D :D :D
Bolje da smo srecni da imamo i ovo,ranije ga nismo imali.Mada stvarno bi mogao da bude malo duzi.Zamisli nasu razrednu,pacenicu,kaze deco ovaj raspust nije da bi se vi odmorili,bas naprotiv morate ceo raspust da ucite i nadoknadjujete gradivo!Sad mi reci da li je to normalno!!!!!!Evo odmah odo' :twisted: da bubacim!!!
 
MLC:
JA SAM PROSTO PRESRECNA,IAKO SAM DANAS IMALA KONTROLNI.SAMO JOS FALI DA JE RASPUST MALKICE DUZI.STA VI MISLITE???????? :D :D :D :D :D
Bolje da smo srecni da imamo i ovo,ranije ga nismo imali.Mada stvarno bi mogao da bude malo duzi.Zamisli nasu razrednu,pacenicu,kaze deco ovaj raspust nije da bi se vi odmorili,bas naprotiv morate ceo raspust da ucite i nadoknadjujete gradivo!Sad mi reci da li je to normalno!!!!!!Evo odmah odo' :twisted: da bubacim!!!
 
neven:
aha to je i nama rekla direktorka kaze dragi ucenici ovaj raspust posvetite ucenju a ako ostane vremena i igranju,druzenju...i tako ta naredba prolazi skolom i izaziva smeh jer ko ce normalan sad da uci.
Nama jos razredna dodaje kao deco ovaj raspust je dovoljno dug da naucite SVE predmete,i molim vas pazite raspust traje do onog tamo ponedeljka,nemojte da ga neko slucajno produzi.U dobra ideja razredna!!
 
MLC:
Bliznakinja:
neven:
i ja isto.vidim da volis harija jos po nesto zajednicko ai xtinu e ja nju nekako ne volim vise volim madonu
Volim ja i Madonu,ali moras priznati da nije vise ono sto je bila!A sta da ti kazem za Xtinu,ja je obozavam! :D
COVECE VI SE TO UPOZNAJETE OVDE,A???????
Pa ne moramo mi ovde mozemo mi i na privatne poruke!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top