KLASNE RAZLIKE U SEX-u

Ma kakve to veze ima sa lovom... To ti je vise stvar toga sta ima u mozgu... Mozda uslovno i stvar obrazovanja, vaspitanja i kulture... ali para sigurno da ne... Osim ako se neka osoba zbog para ne uobrazi pa onda glumi ludilo... al to je vise isfoliranost i glupost nego klasna razlika...
 
ruzno_pace:
Moramo da uzmemo u obzir da "bogati" umisljaju da ako su bogati ne moraju da se trude dok "siromasni" ako ne mogu materijalno pokazuju to osecanjima:Njima je zivot i sex ispunjeniji!
Mozda je i istina da se bogatiji ne moraju toliko truditi, ali to nije do njih nego do onih drugih... ambicioznih sanjara... :lol: Inace nikome nista ne pada sa neba...

Neznam kome je sex i zivot ispunjeniji... a i sto bi se nekoga to poredjenje zanimalo uopste...
Tvoja teorija "bogati" imaju losiji i manje sexa nego "siromasni" mi nekako nije potkrepljena zdravim razumom i empirijskim cinjenicama... Al koga bre to zanima uopste... Ocigledno neka frustracija... ovog puta ekonomske prirode...
 
ruzno_pace:
Ima li neko nesto pametno na ovu temu?

EVO IMAM JA, SAMO NEZNAM DAL JE PMETNO? ZNAM SAMO DA JE TO MOJE ISKUSTVO.
Kad sam imao veoma puno(par stotina hiljada maraka)para, nisam mnogo razmisljao o seksu, nego vise o biznisu. i samim tim, taj cin sigurno nije bio na nivou ocekivanja moje ljepse polovine, za razliku od mene koji to nisam primecivao, jer su mi misli bile skoncenrisane(PODSVESNO) samo na jednu stvar, a to je novac. Dzabe se vi trudite da se toga oslobodite, nemozete, jer vas je to opteretilo u mozgu. Iz tog razloga sam morao sebe da lecim, i u tome sam i uspeo, ali tek kad sam potrosio svoju ustedjevinu. i sada vodim ljubav (tako kazu) normalno. Nisam vise zamisljen, sada me moze oraspoloziti i najmanja sitnica. i svi mi kazu da se samnom nesto lepo desava. A TO JE SAMO DOBAR SEX. I zato je moje misljenje da je kod ljudi, koji su finansijski slabiji, u stvari,koji nisu navikli na neki veci novac, sex mnogo kvalitetniji od ovih drugih.
 
sinnke:
Retko kad se bogati mesaju sa siromasnima. A pogotovo ako je zena bogata, onda ona trazi jos bogatijeg.
ne bih se u potpunosti slozhio sa tobom sinke sinnke. Seti se samo koliko na$ih riba i raspomamljenih bogatih evropljanki odlazi u tursku, grchku i mnoge siroma$ne zemlje da se natakne na obrezani ili da da sebi odu$ka u sexu bez kondoma sa nepoznatim sirotanom koji klo$ari na plazhi i cheka koju ce da opali..
 
cLick - OR - Die:
ne bih se u potpunosti slozhio sa tobom sinke sinnke. Seti se samo koliko na$ih riba i raspomamljenih bogatih evropljanki odlazi u tursku, grchku i mnoge siroma$ne zemlje da se natakne na obrezani ili da da sebi odu$ka u sexu bez kondoma sa nepoznatim sirotanom koji klo$ari na plazhi i cheka koju ce da opali..


Ma to je ok. Kontam ja tebe. Ja sam mislio za stalno. A to da se moze svaku opaliti to je istina.

Nego sam rekao da nece nijedna sa siromasnim za ceo zivot.
Ma obicno one nadju bogatog s kojim zivi a trazi sa strane koji dobro yebe. Ja sam video takvih puno slucajeva i onda dodju zene pa prodaju pricu o ljubavi, ali nema veze sve se na kraju shvati. I glup ne ostaje glup zauvek jednog dana i njemu dodje iz dupeta u glavu samo razlika je sto pre skontas manje nayebes. :lol:
 

Back
Top