FPS

_cRaShOVeR_

Početnik
Poruka
4
eh aj sada o FPS-u ;>> vas omiljeni FPS, ovo ono..znaci pisite o fps igrama sta hocete.po meni dobar FPS je Vietcong i MOHA allied assaullt (expasion pack me je razocarao>:\) ...aj da vas cujem :>
 
Po mom gejmerskom iskustvu najbolja igrica godine je Medal of Honor original.Ep za MOHAA-u je i mene razocarao ali to ce da se ipravi velikim novim ep-om.jedva cekam.Tu je takodje i MAFIA igra velikih kavaliteta.To je sve.
 
Najbolji Fps je BF i to je to, ostali ne mogu ni da mu pridju... mislim probao sam sve od MOHA do Postal-a i sve one ne mogu da se porede sa BF-om ili bilo kojim BF modom.[/b]
 
Najbolji Fps je BF i to je to, ostali ne mogu ni da mu pridju... mislim probao sam sve od MOHA do Postal-a i sve one ne mogu da se porede sa BF-om ili bilo kojim BF modom.[/b]
 
Anonymous:
Najbolji Fps je BF i to je to, ostali ne mogu ni da mu pridju... mislim probao sam sve od MOHA do Postal-a i sve one ne mogu da se porede sa BF-om ili bilo kojim BF modom.[/b]
Da si u pravu u tome da si igrao te fps-ove onda ne bui mislio da je bf najbolja fps igra.
 
Stvar koja pravi Bf i njene modove odlicnom igrom je upravo to stho nije jednostrana igra....recimo kao Postal ...nego ima dosta varijateta .... nije jedan od besmislenih shoot them all jer takvih igara ima toliko mnogo na trzistu i sve liche jedne na druge...a BF ima originalnu ideju i odgovara na vishe stilova igranja igrice.
 
Corey:
Mene je najvise odusevio MOH :lol:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
MOH:FRONTLINE za PS-2 i X-box i MOH:ALLIED ASSAULT su dobri primeri lepo uradjenih FPS-a.
 
jesi li video screenshotove nadolazeceg ep-a za moh :lol:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Corey:
jesi li video screenshotove nadolazeceg ep-a za moh :lol:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
Da sledeci MOH se deshava na pacificku....po screen shot-ovima izgleda da ce biti ok.
 
Beowulf011:
Corey:
jesi li video screenshotove nadolazeceg ep-a za moh :lol:
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
Da sledeci MOH se deshava na pacificku....po screen shot-ovima izgleda da ce biti ok.
Ja nisam verovao.Voda izgleda odlicno :lol:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
E to su bili grandparents po originalnosti, i dobri primeri kako treba napraviti FPS, shteta da u to vreme konzole nisu imale online opciju kao sada.Goldeneye je 4 godine na zapadu bio izglasan kao najbolja i najprodavanija igrica za konzole.
 
Ljudi jer znate da su negde oko 29 momaka koji su radili na igri Moh napravili svoj razvojni studio i rade na igri Call of Duti.Igra jakoooo podsedca na Moh i to se naravno podrazumeva.Debili i dalje koriste q3 engine :lol:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Ah...ja bas sad prelazim MOHAA,dosao sam do kraja,i svidja mi se.Ali ima i boljih.Ne mnogo ali ima boljih.Makar je half-life bolji.Sada ce izaci Half-life 2,kazu da ce to biti najnajnajnajrealnija i najnajnajnajnajbolja ikada napravljena igra za Pc
 
Gost:
Ah...ja bas sad prelazim MOHAA,dosao sam do kraja,i svidja mi se.Ali ima i boljih.Ne mnogo ali ima boljih.Makar je half-life bolji.Sada ce izaci Half-life 2,kazu da ce to biti najnajnajnajrealnija i najnajnajnajnajbolja ikada napravljena igra za Pc
Posebno oci :lol:
______________
68.gif
69.gif
 

Back
Top