Pomoc!

petro

Početnik
Poruka
16
Mojoj dragoj treba nov telefon. Znam da voli te male na preklop, ne treba joj kamerica niti neka posebna "cuda", samo dobar i pouzdan telefon po njenom ukusu.
E, da... I ne voli Nokie.
Ono sto sam pronasao, to je par Samsunga (S 500, X 460, X 480, X 490), Soni Erikson (Z 300) i LG 3300 (koji, doduse, ima i kamericu ali je u rangu sa cenom)
Posto se bas ni malo ne razumem u telefone, pitanje je da li stvarno postoji razlika i u kvalitetu izmedju proizvodjaca ili je to sve manje-vise isto?
Prodavci su nepouzdani... Jedan me ubedjuje kako Soni Erikson nista ne valja, ali je LG "isti" kao i Samsung (po kvalitetu), drugi kako je bas Soni Erikson super i kako je Samsung "izvikan", treci da je "sve to isto" samo je pitanje ukusa... a ja pojma nemam!
Kakva su iskustva, preporuke?
Hvala.

PS I nije beznacajno koliko drzi baterja
 
nokia je najkvalitetnija, ali posto ne zeli nokiu, mozda neki sonyericsson koji su takodje kvalitetni i pouzdani...kod samsunga je problem sto su u slucaju kvara delovi jako skupi, i cesto se ne mogu cak ni popraviti, pa ako se odlucis za samsuga, gledaj da dobijes dobru garanciju na aparat. lg u zadnje vreme prav dobre telefoe, ne kvare se puno, i ima delova za njih...tebi ovo nije nesto ni bitno ako ga kupis u nekoj radnji koja ti daje kompletnu garanciju na bar 1 godinu, pa ako se nesto i desi, zamene ti telefon...

pozdrav
 
gusha:
nokia je najkvalitetnija, ali posto ne zeli nokiu, mozda neki sonyericsson koji su takodje kvalitetni i pouzdani...kod samsunga je problem sto su u slucaju kvara delovi jako skupi, i cesto se ne mogu cak ni popraviti, pa ako se odlucis za samsuga, gledaj da dobijes dobru garanciju na aparat. lg u zadnje vreme prav dobre telefoe, ne kvare se puno, i ima delova za njih...tebi ovo nije nesto ni bitno ako ga kupis u nekoj radnji koja ti daje kompletnu garanciju na bar 1 godinu, pa ako se nesto i desi, zamene ti telefon...

pozdrav
Najkvalitetnija?!Hehehehe,ma idi bre,daleko su oni od kvaliteta.;)
 

Back
Top