Dokaz koji me ostavio bez reci!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Dokaz koji me ostavio bez reci!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Dokaz koji me ostavio bez reci!!!

Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

----------------------------------------------------

Zagrljaju moj!

Evo htjedoh poceti drugacije…ali neide. S tobom ili o tebi, nema veze, ne razmisljam glavom nego srcem. Zato moram odmah pitati: Mogu li malo u krilo tvoje? Ah, sreco, rijeci mi samo teku vjeru…i suze. Nisam neka placljiva osoba ali ovo je neobjasnjivo. Ma stobom je sve lijepo…cak i plakati.

Kroz mene struji neka luda vatra cim pomislim na ime tvoje , ruke tvoje…oci. Htjela bih stalno da sam sama …daleko od svih…da me puste na miru i da imam samo tebe u mislima… da mastam… da sanjam..
    Medo moj mali, mazo moja….ah zeljo. Ako ovo ikada budes citao znaj da sve nepovezane rijeci i recenice dolaze pravo iz srca u olovku, to je razlog sto je sve ovako napisano.
    U ovom trenutku sam se popuno predala svom srcu kao sto se potpuno predam tebi kad sam s tobom.
    Rano moja! Ako te nikad ne upoznam to ce biti najveci promasaj u mome zivotu. Neispunjena zelja puna strasti, puna ljubavi…Volim te..zelim…hocu da te gledam! Sad znam sta je to….osjecati nekoga pod kozom…voljeti nekoga bezgranicno i do kraja. Sad prvi put znam…
    Ah duso lijepa i njezna! Znam da je ludo i da se mozda smijes dok ovo citas ali…bila sam i ostala iskrena.
    Ako budem imala priliku ovo cu ti pismo poslati jer zelim da ti stalno pokazujem koliko te volim i zelim i koliko si moj zivot ucinio zivotom. Sad znam da sam do trenutka da te upoznah bila siromasna. A sad….koliko kosta cijeli svijet da ga kupim!?

Pusa na usne tvoje vruce ljubavi! Ah! Rijeci su mi stale…misli udaraju u glavi, hoce da iskoce, da prelete tebi… Sta bih dala za jednu noc s tobom ili bar jedan dan, bar trenutak. Sve bih ti ocima kazala, mazo moja i usnama svojim na tvome vratu. Mozda se ponavljam, govorime isto vise puta ali…eto misli pisem ljubavi, misli moje o tebi. Tu sam , oko mene ljudi i smijeh i prica…lijepo mi je sretna sam, ali bih bila jos sretnija da samo jednom, bar na sekundu gledam u tvoje oci.
    Mozda si imao srecu da ovaj osjecaj upoznas jos prije ili ces imati srecu upoznati ga u zivotu. Jedno znam sigurno: ti si taj sto mi je pruzio da osjetim zasto zivim. To je ono zbog cega smo na ovom svijetu. Sad znam…To je smisao postojanja. Malo njeznosti i lijepih rijeci, smijeha i ponekad rijeci utjehe..nista vise mi netreba.
    Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati…

Pusa na usne tvoje i ruke tvoje, pusa samo za tebe s mojih usana zeljnih!
    Zauvjek si u srcu mom, mazo moja.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

PRELEPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio JOVANA77
    PRELEPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ..............

Guest

Podrazumevano

Ovo stvarno jeste prelepo,ali ja malo ne razumem,jel to tebi neka poslala pismo,mail.......
    CCC...šta ti je život......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Kao sto rece Jovana, zaista je prelepo!
    Ljudi koji nisu doziveli net ljubav u nju ne veruju. Znam da se cini neobicno zavoleti necije reci, a ne videti ga. Dogodilo mi se to... Lepo i bolno... Lepo jer me je izdiglo iznad obicnih smrtnika, a bolno jer je nemoguce.

Jiggy Bau
    Guest

Podrazumevano

Jao sto mrzim patetiku... piiiiiiiihhhhhhhh....

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano imali nemali

e ima li neka cura za ovo ono ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Ovo stvarno jeste prelepo,ali ja malo ne razumem,jel to tebi neka poslala pismo,mail.......
    CCC...šta ti je život......
    To i nije tako vazno...vazno je da je cura umela pokazati stvare koje ja nisam video!!!!dali sam to nasao negde na netu..ili slicno....zaista nije bitno!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Jiggy Bau

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

"A ti ne postojis nit si postojala;
    rodjena u mojoj tisini i cami,
    na suncu mog srca ti si samo sjala,
    jer sve sto ljubimo stvorili smo sami."

...ili...

"I ja kom ne zna imena ni lica
    sve njene misli ispunjavam tade.
    Vernost joj zbori sa bledih usnica,
    silna k'o samrt,k'o ljubav bez nade...

Ah!ne recite mi nikad:nije tako,
    ni moje srce da to laze sebi;
    jer ja bih plak'o,ja bih vecno plak'o
    i nikada se utesio ne bi'."

J.DUCIC

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano asdf

...

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

bajka 21. veka....UZAS!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Jiggy Bau
    I ja

ariela
    Guest

Podrazumevano Re: Dokaz koji me ostavio bez reci!!!

[quote="The2ndSun"]Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

Zagrljaju moj!

Evo htjedoh poceti drugacije…ali neide. S tobom ili o tebi, nema veze, ne razmisljam glavom nego srcem. Zato moram odmah pitati: Mogu li malo u krilo tvoje? Ah, sreco, rijeci mi samo teku vjeru…i suze. Nisam neka placljiva osoba ali ovo je neobjasnjivo. Ma stobom je sve lijepo…cak i plakati.

Kroz mene struji neka luda vatra cim pomislim na ime tvoje , ruke tvoje…oci. Htjela bih stalno da sam sama …daleko od svih…da me puste na miru i da imam samo tebe u mislima… da mastam… da sanjam..
    Medo moj mali, mazo moja….ah zeljo. Ako ovo ikada budes citao znaj da sve nepovezane rijeci i recenice dolaze pravo iz srca u olovku, to je razlog sto je sve ovako napisano.
    U ovom trenutku sam se popuno predala svom srcu kao sto se potpuno predam tebi kad sam s tobom.
    Rano moja! Ako te nikad ne upoznam to ce biti najveci promasaj u mome zivotu. Neispunjena zelja puna strasti, puna ljubavi…Volim te..zelim…hocu da te gledam! Sad znam sta je to….osjecati nekoga pod kozom…voljeti nekoga bezgranicno i do kraja. Sad prvi put znam…
    Ah duso lijepa i njezna! Znam da je ludo i da se mozda smijes dok ovo citas ali…bila sam i ostala iskrena.
    Ako budem imala priliku ovo cu ti pismo poslati jer zelim da ti stalno pokazujem koliko te volim i zelim i koliko si moj zivot ucinio zivotom. Sad znam da sam do trenutka da te upoznah bila siromasna. A sad….koliko kosta cijeli svijet da ga kupim!?

Pusa na usne tvoje vruce ljubavi! Ah! Rijeci su mi stale…misli udaraju u glavi, hoce da iskoce, da prelete tebi… Sta bih dala za jednu noc s tobom ili bar jedan dan, bar trenutak. Sve bih ti ocima kazala, mazo moja i usnama svojim na tvome vratu. Mozda se ponavljam, govorime isto vise puta ali…eto misli pisem ljubavi, misli moje o tebi. Tu sam , oko mene ljudi i smijeh i prica…lijepo mi je sretna sam, ali bih bila jos sretnija da samo jednom, bar na sekundu gledam u tvoje oci.
    Mozda si imao srecu da ovaj osjecaj upoznas jos prije ili ces imati srecu upoznati ga u zivotu. Jedno znam sigurno: ti si taj sto mi je pruzio da osjetim zasto zivim. To je ono zbog cega smo na ovom svijetu. Sad znam…To je smisao postojanja. Malo njeznosti i lijepih rijeci, smijeha i ponekad rijeci utjehe..nista vise mi netreba.
    Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati… Pa ovo je za mene stvarno impresivno...pokusaj da se stvarno iskaze ono sto se oseca u dusi...da li smo sposobni da shvatimo ove reci i da dozivimo tu dubinu osecanja?

ariela
    Guest

Podrazumevano Re: Dokaz koji me ostavio bez reci!!!

Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

Zagrljaju moj!

Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati… ajoooj
    pa moze li se videti sta sam ja napisala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ariela...ariela....

MILICA_SD
    Guest

Podrazumevano

draga radoznala macko!
    U POTPUNOSTI SE SA TOBOM SLAZEM!
    jeste bolno iskustvo
    posebno kad muski pisu samo recke!
    ljubavi nema ni traga!
    ALI :::::::::
    budi jaka bolja si od njega!
    IMAS SRCE
    I VERUJES U DUSU!
    kisssssssssssss

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Sutra je novi dan...

Citat Original postavio MILICA_SD
    draga radoznala macko!
    U POTPUNOSTI SE SA TOBOM SLAZEM!
    jeste bolno iskustvo
    posebno kad muski pisu samo recke!
    ljubavi nema ni traga!
    ALI :::::::::
    budi jaka bolja si od njega!
    IMAS SRCE
    I VERUJES U DUSU!
    kisssssssssssss
    Draga Milicice,
    i dalje verujem u ljubav jer je ona zaista jedini dokaz zivota. "Kad vise ne mozes da volis, nisi ziv. Srce umire kad izgubi sposobnost da voli."
    Znam da je sutra novi dan, dan koji mi moze doneti i nadu i srecu. Radujem se svakom jutru, jer iako starija jedan dan, postajem bogatija za neko novo iskustvo. Nista u zivotu nije slucajno, sve nam se dogadja da bi nesto naucili, a lekcije su vredne.

ONOMATTOPEJA
    Guest

Podrazumevano Iz Beograda

MENE ZAISTA MRZI DA CHITAM LJUBAVNA PROSERAVANJA KAO SHTO JE OVO...
    TAKO DA NE MOGU BASH DA IZNESEM SVOJE MISHLJENJE VEZANO ZA TAJ TEKST.
    TAKO DA..... NISHTA OD MENE.......

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

razumeli smo te jos prvi put................nisi morao da ponavljas!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

zezao ga server sreco

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    zezao ga server sreco
    ma znam.............shala mico, shala...........

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

gde god se okreneš naćićeš ljubav, razočarenje, nezadovoljstvo, hedonizam... ljudi toliko puta ispričane priče... nije li vam dosadno, već?

najgora
    Guest

Podrazumevano

ljudi, sta vam je? Ljubav je ljubav ma gde je pronasli! Moja sestra se udala za tipa koga je upoznala na chatu! Zive u inostranstvu srecno i zadovoljno Treba da se porodi za koju nedelju A + je to sto imam gde da letujem :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio najgora
    ljudi, sta vam je? Ljubav je ljubav ma gde je pronasli! Moja sestra se udala za tipa koga je upoznala na chatu! Zive u inostranstvu srecno i zadovoljno Treba da se porodi za koju nedelju A + je to sto imam gde da letujem :wink:
    Uh odmor a)

Ljubavje u vas..pustite je vani....

Slične teme

1. Sta reci zapaljenim momcima koji se sjurnu
    Autor Marin55 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 03.01.2009., 06:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku