problem sa logovanjem!

emilijano

Početnik
Poruka
16
dok sam bio na poslu moj 8-godisnji sin se igrao sa racunarom i stavio je pasword na win xp ali ga je i zaboravio,pokusavao sam mnogo puta da ga otvorim ali nemoze,znaci kad upalim masinu stoji mi plav ekran i trazi neku lozinku koju neznam,kako da otklonim problem da li iko moze pomoci,imam dosta stvari na njemu koje su mi potrebne. hvala unapred!
 
Uh, vrlo tesko, da ces to da odradis.. Ipak postoje rjesenja, ali prije svega da li imas vise particija od one na kojoj je Windows..

Ako imas sreca jer pokusaj da pridjes podacima sa programom NTFS for DOS..

Sad suvise je zafrkano to sa pasvordima, mada ako pronadjem rjesenje napisacu..

Ah, da sjetih se...

Pokusaj na netu da nadjes CIA Commander i sa njim da provalis sifru..
Trazeci po netu informacije u vezi ovog naisao i sam na sledece:
Adresa za ovaj programcic..
http://www.matcode.com/ciainst.exe

Prilikom instalacije moras da stavis ovo sto skines na Flopy disketu i pomocu programa koji se nalaze tamo da rijesis problem sa pasvordom koji je malac ukucao..

Koristi program u CIA Commanderu - Password Reset

Poz.
 
kako da napravim bootabilan cd, jbg nisam bas vican ovome!
narezo sam onaj program sto si mi dao u neru obicno kao sto rezem druge stvari i pokuso sam da uradim ono sto si mi rekao a i stavio sam opciju da startuje sa cd ali se nista ne desava.... tj nece da startuje sa cd-a program
 
Pazi, kad si vec na netu potrazi na nasim forumima objasnjenje kako se reze bootabilan CD, i narezi program ako vec nemas flopy (neobicno da nema flopy) i kada narezes bootabilan CD onda ces moci i da pokrenes gore navedeni program..

Dakle dok god CD nije bootabilan neces moci da koristis ovaj program..

Pored ovog, ako imas neki od Hirens CD-ova ili Ultinmate Boot CD mozes i sa njima da rijesis svoj problem..

Poz.
 

Back
Top