Sve nase Sneze

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
ja sam imala jednu snezu pa sam je otkacila.to je ono osoba koja vas uzasno nervira ali iz nekog razloga je ne otkacinjete iz zivota.
sneza je kuvarica u hotelu mog svekra.kad smo dosli u fr bila mi je jedina drugarica,znaci to je razlog sto smo se druzile.ali b'ate vec posle nedelju dana nisam mogla da je smislim.
krala je iz hotela sve sto je stigla.jednom je dosla kod nas pravo s posla.i vidim ja neku izraslinu na njenoj nozi.pita je moj muz "sta ti je to bre" a ona izvadi pljeskavice iz carape i kaze "ja tebi donela" :shock: bez blama.krade i jos ima obraza da kaze tako neku glupost,kao "jedite jedite" :roll: i jaja je krala i kafu believe it or not.
prava gastarbajterka samo da ustedi
inace svercuje se u busu posto tad nismo imali auto rekla sam joj da s njom nema sanse da idem jer necu da se brukam kad je uhvati kontrola
imala nekog svalera koji je kupio neke firmirane majice a ona to dala muzu :shock: mislim
d055.gif

zena bez blama
jedva sam je izbacila iz zivota,jer ovde smo ipak usamljeni manje vise ne nalaze se prijatelji tako lako al jbt bolje i sam nego s njom
vasa sneza moze biti neka rodjaka ili komsinica,znaci neko koga ne podnosite ali ne uspevate da ga otkacite...pa raspisite se o dozivljajima i love it 8-)
 
dobro sto sam izvukla iz sneze je sto sam ja tad bila trudna i svaki put kad bi me uhvatile mracne misli tipa kako cu ja to da izbacim ,da l cu da umrem na porodjaju uvek sam govorila sebi "ma kad je mogla glupa sneza dva puta sto ne bih ja mogla"
a kad sam prvi put otisla u njen wc vidim ne mogu da pustim vodu "snezo sta je ovo" a ona "zavrnula sam ventil da ne curi voda,skupo jbt" :shock:
jao ima jos :-D
 
Hm....sad se osecam ko neki izrod posto nemam nijednu 'snezu' jer ukoliko mi se neko ne dopadne eliminsem ga bez problema....ali postoji jedno zence koje svima ide na zivce..devojka od prijatelja koju naravno ne mozemo da otkacimo zbog njega. E ta cica je uzas nad uzasom...bili mi na moru i kupi ti ona ukrstene reci...pokusava da resava i posle 5 minuta izvali 'Ne mogu, pretesko je ovo za mene, ja obozavam one decije, tamo briljiram' mi u shoku :) E druga izvala je bila...'Jao, danas nisam mogla da idem na wc...kad sam konacno uspela ovolicno sam izbacila' i pokazuje prstima velicinu govanceta...mi se samo pogledasmo zblanuti i ona fora..odmaknes svoj peskir par cm nazad :lol: A njemu sta je tek radila...to je bilo strasno :roll: Mi krenemo coporativno u setnju i kucnemo i kod njih. Vidimo niko se ne javlja..odemo ispred njihovog balkona i vidimo njega kako sedi i sleze ramenima 'Ne mogu sa vama, zakljucala me na balkonu jer se iznervirala' i navede nam totalni nebulozni razlog :lol: Ili tek tako iz cista mira naljuti se i pokupi peskir i ode u sobu pritom vredjajuci lika pred nama najpogrdnijim imenima, da ti se okrene zeludac. :?
 
jaoo, bio neki retard sa nama u Italiji, ma narucuje pice u kaficu na Srpskom ali mu je akcenat na Italijanskom i ni to mu nije dosta, nego jos i zapitkuje na istom jeziku. To sam primetio i kod nasih ljudi sto rade kod Kineza, pricaju sa kinezima na nekom drugom Srpskom jeziku,,,,.. hoces ja tebe kazem i tako nekako
 
ahahaha super
ko je prdnuo na krstarici? :lol:
e pazite dalju pricu o snezi.nju je navodno moj svekar ukrao iz hayata(ako je verovati) a njena sestra je takodje radila u hayatu kao sobarica.kad je izasao onaj film sa dzenifer lopez(kao ona sobarica pa se smuvala s nekom facom) hayat je biram miss sobarice.a sneza cuti i nista ne spominje.medjutim ja vidim u trafici na naslovnoj strani lustrovane politike poznatu facu.i kupim.kad ono njena sestra(koju sam vidjala kod nje na fotkama) izabrana za miss!i jos u intervjuu kaze "moja sestra je takodje radila kao sobarica u hayatu ali sad je u francuskoj" :lol: bila sam srecna moram priznati
i kazem ja to snezi a ona ce "njana sestra nije bila sobarica" sva besna
 
hej hej
ja ću svaki dan imati po nešto :lol:
možda će da se ponavlja, al ajde...


btw. a onu vest za zabranu gunđanja na psolu, što je bila na temi na žk, konsenzusom odlučeno da se pusti - sutra! :P
Zbog NJE i njoj sličnih....praznoslovaca ometača dosadnjakovića zanovetala...
 
Nemam Snezu, ebga, ja sam namcor. Ni kao gastarbajter ne druzim se sa ljudima, sa kojima se ne bih druzila u Bgd.
Ima takvih ljudi, kao ta tvoja Sneza, upoznajem ih, ali ne.....radije se drzim po strani.
Ne volim taj osecaj kad posle moram da otkacinjem nekog, zato se i ne upetljavam sa onima koji mi se ne svidjaju. 8)
 
Meni se zakačila jedna prvog dana u srednjoj školi i posle nije htela da me ostavi na miru...
Svako jutro dok pušimo prve cigare u wc-u ona dođe i krene da mi priča šta je sanjala to veče.
Čoveče - mislim da niko nikada nije sanjao tako dugačke i besmislene snove kao što je ona, svi prevrću očima, ja je ubeđujem da je maler pričati o tome, ma ne vredi...
Njeni snovi su znali da potraju i do trećeg časa.
Pa posle toga njeni doživljaji, pa stvari koje je radila kad je bila mala, pa ovo, pa ono... ma usta nije zatvarala.
Izbacivali me non stop s časova zbog nje, samo je nešto blebetala - a sama sa sobom, ja je ignorišem - jok ona priča, priča, priča... Sto miliona puta sam joj rekla AMAN ŽENO, DEVOJKO, ŠTA SI VEĆ - NE SLUŠAM TEEEE!!!!! Kad god sam bila gruba, tripovala je da se šalim i još se ložila kako sam slatka kad se ljutim.
Sto puta sam rekla - Molim te prestani da pričaš, molim te, molim te, molim te...
Jok, onda me ili bocka olovkom ili golica nečim, šta navata... Ili me tako nešto maltretira... Dok ne popizdim i ne dohvatim torbu da pobegnem napolje (ali i tad bi budala najčešće krenula zamnom)
Sedela pored mene do kraja svih krajeva, nisi je mogo oterati a sva ostala mesta su bila ili zauzeta ili trenutno slobodna.
Prvo sam tripovala da je naivna, pa da je bezobrazna, pa da je poremećena... ma svaki epitet joj je pristajao.
Kako me vidi tako se dernja MAAAAJJJOOOOO!!! I vidim nasmejano lice koje mi trči u susret s raširenim rukama i milion i jednom glupom temom... Šta je sve to derište znalo da smisli :roll:
Npr - Ajde da sutra pijemo kafu na groblju, ja već bila tamo, super je - nema žive duše! Ili ajde da idemo da volontiramo u bolnici posle škole ili ajde da zovemo duhove, ili ajde da startujemo ljude po ulici i da im tražimo pare.... Ma ne znam više šta ne.

Kako sam je se otarasila?
Pa tek kad posle 4. godine - zvala me je dvesta puta i svaki put sam joj rekla ,,Ćao, ovde Majina sestra, Maja nije tu.''
 
Bilo je nekih Snezica :D , mozda 2 ili 3, doduse blazih varijanti..
Medjutim, ja u samom startu ( cim shvatim ko je zapravo Sneza ) prekidam kontakt, otvoreno.
Mozda sam bezobrazna, ali neka, hvala.:D
 

Back
Top