Sve nase Sneze

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
Betty:
:lol:


"Krompir u ČAKŠIRAMA" :lol:
to je krompir u ljusci iz rerne....posoljen, objasnila mi je, dotle sam imala strpljenja :P
Operu se krompiri. Stave se u rernu. Rerna se otpanji na najjache. Krompiri uzivaju u toj toploti izmedju 50min i 1h. Izvade se krompiri. Zamotaju se tako djuture u neku krpu da se malo "oznoje". Za to vreme se u ugashenu (ali josh toplu rernu) strpaju chwarzzi i kobaje. Krompiri se iznose na sto na opshtu radost ukucana. Radost prelazi u extazu pojavom raschvarenih chwaraka i mirishljave kobaje. Krompir se oljushti, raseche uzduzhno i medju polovine se stavi malo margarina (koji se u momentu rastopi... od miline, verovatno). Ta gurmanska instalacija se posoli, oplemeni prisustvom gorepomenute svinjetine i zatim konzumira uz pratnju luka ili kiselog kupusa (lichno, preferiram lukac). Gozba se okonchava jogurtom.
 
eeeee......:lol:
a kako se ne rastroćkaju kad se iseku kad su već pečeni? :P
ove pole se iseku from the very first beginig, i stavi se slaninica i to, i kad su gotove sole se, na kraju. I jedu se nakon toga 8)
 
Krompiri se uopshte ne rastrockaju, vrlo su kooperativni po tom pitanju. Mada, chak je i pozeljno da se malchice razmrve prilikom prepolovljavanja, kako bi se margarin bolje zdruzhio sa njima.
 
Dakle žene, imam jednu Snežu u vidu kafe kuvarice na poslu. Misliiimmmm:evil:
Juče je izjavila "Ja sam alergična na reč DUPLI! Neću ništa DUPLO da vam donosim! Pa ja ću nervni slom da dobijem od pranja čaša. šolja, privantih šolja i svega! Ruke me bole stalno u vodi! Nemojte da mi pravite probleme, imam udare sa svih strana!"
Alo, ženo, u opisu posla ti je da kuvaš kafem sipaš sokove, pereš čaše. Ako ne možeš da se nosiš sa svojim radnim zadacima, daj otkaz, penzioniši se:roll: Leči svoje psihoze izazvane duplim espresima:roll:
***** ti, što me nervira! Sad ću da naručim DUPLI KAPUĆINO, da vidimo hoće li da preživi:lol:
 
Joj, и ја сам их имала ... а сада немам ниједну! Додуше, нису правили неке битније глупости, али су знале, када сам већ дала сву себе у ткз. "пријатељство" да се направе блесаве и престану са јављањем. Наводно, нема времена, па ме још и грди што се не јављам (?????), те ово, те оно. Ма .... Сад више и немам живаца за такве ликове!
 
ah moja Sneza me zvala juce .. pre toga se nismo cule vise od pola godine.. i kao red je da se vidimo.. i kao deca ce da porastu a da se ne znaju.. i sve to..
a meni se neeee daaaaaa.....
ah.. prvi sledeci dan kad budem imala suficit tolerancije svrnucu kod nje na kafu...
odmah potom cu da postiram ovde sa najsvezijim biserima MOJE Sneze...
(da li se zanosi da bude glumac lutkar, konobarica, pevacica, vaspitacica. etc.. da ce da otvori kafic, obdaniste, restoran, da bude monitor (ma sta to znacilo), a pri tome da vec godinama godinama ne radi nista i .. ne mogu dalje odma' cu se iznervirati..)
 
:roll:
moja sneža i dalej izveštava ojelovniku za celu porodicu....:?
plus, svaki dan radni dan joj počinje sa " e SAD mi je svega dosta" i "e DANAS ću da poludim" ....:roll:
ona predstava, duga je noć u Ateljeu, bezveze ali Ružice Sokić lik kao da je 80 % prepisan od naše sneže :shock:
Kaže, gledala je tu predstavu (Ružica ej tu luda narkomanka u porodica alkosa, SVE je poremećeno i tužno!), zaključak: ONA (Ružica) MENE RAZUME. Drago joj je da je neko razume! :?
Umesto da skapira kako NE valja to tako sve....ona sebi upisala plus :lol:
 
E imam ja jednu Snezu na poslu, al ona nije kafe kuFarica, vec jelte nadredjena i cim joj se nesto ne svidj udri u dreku... Ma, nece to moci tako, da se popravi to i to, ovaj je bezobrazan, ovaj nista ne radi...
Postujem je zbog onog sto radi, al brate kad pocne napad, svi trce do toaleta...
 
Ja sam na distanci sa ljudima koje osećam kao toliko drugačije da bi ih teško podnela. To kod ljudi koje ne volim stvara utisak da sam hladna, što meni odgovara, jer tako ne dozvoljavam da me previše pritiskaju/dave.

Jedina "Sneža" koja mi pada na pamet je osoba sa kojom sam delila stan.
Riba se ispostavila kao alkos plus udav plus primitivna.
Još je uzela nešto da mi preti i proklinje me što idem... Kao u lošem srpskom filmu, ne mogu da verujem šta me snašlo poslednjih mesec dana...

Ali sutra idem odavde. 8-)
 
Imam ja jednu takvu........prva komsinica.Upada mi u stan bez kucanja,poliva decu vrelom vodom kad se deru,prisluskuje pomocu case koju nasloni na zid sta se prica u mojoj kuci(deli nas samo jedan zid nazalost),stalno mi postavlja glupa pitanja,otrovala mi je macku i to mi otvoreno priznala,umalo da zbog toga je nisam polomila,redovno zove muriju.......komsiju iznad je tuzila da ju je ''zavracao''..cak je i po zgradi isla od vrata do vrata(sta mislite kod koga je prvo dosla)i po sat vremena znala da ubedjuje ljude da svedoce u njenu korist.......ma ne znam vise sta da kazem.....seticu se sta je jos radila......ah da ima oko 55 godina,visoka je oko 160,teska sigurno oko 80 kg.....a oblaci se provokativno(tigraste helanke,mini suknje,haljinice)jer je dobra riba........
 

Back
Top