Sta da mislim o njoj ????????????????

T

TOMO

Gost
Kako da pocnem?Sa devojkom sam vec mesec dana, i lepo mi je sa njom.ali nekako se razlikuje od ostalih sa kojima sam bio,spavali smo odmah posle 5-6 dana.Uvek je raspolozena za sex i npr.kada smo u kaficu i kad mena puno ljudi za nju je najnormalnije da mmi zavice ruku u pantalone i ......Nije imala puno momaka pre mene tako da ne mislim da je *****.Sta da mislim ,da li joj se svidjam puno pa zato to radi ili joj ipak mozda sluzim samo za sex?Voleo bih da mi odgovore i muskarci i zene.DA LI SAM SRECKOVIC ILI BAKSUZ,DA LI BI VI VOLELI DA IMATE TAKVU DEVOJKU?I za devojke pitanje da li je za vas ovo normalno(mislim za ono u kafici..)HVALA UNAPRED
 
I ti si sad pitash sta da radish umesto da cekash da jedva zavrsi dan...:))) eecovjece..ne znas sta imash dok ne izgubish..pa cuvaj!!!

ps.Valjda to radi jer te voli..nije valjda da da si takav baksuz da mislish da si sreckovic a ustvari baksuz:)))) ko zna...valjda ona najbolje..a i ti:)))
 
TOMO:
The2ndSun:
I ti si sad pitash sta da radish umesto da cekash da jedva zavrsi dan...:))) eecovjece..ne znas sta imash dok ne izgubish..pa cuvaj!!!

ps.Valjda to radi jer te voli..nije valjda da da si takav baksuz da mislish da si sreckovic a ustvari baksuz:)))) ko zna...valjda ona najbolje..a i ti:)))
HVALA NA ISKRENOSTI

:))) kako kaze Jovana Love is in the air...can you feel it?:))))
 
Ejjjjjj bato!Nemas pojma koliko si srecan! Koliko su mi puta samo prijatelji pricali kakve muke imaju,pa on uzme njenu ruku pa je stavi ,pa je ona makne pa je on opet stavi pa ona krene ali se zastiti pa prestane a njemu,u taman lepo ..... ma Tantalove muke covece :!: :lol: :D :wink: Ona je sasvom normalna devojka,uzivaj :!:
 

Back
Top