ŠTA MISLITE O OVOME?

teresa

Aktivan član
Poruka
1.056
Pre par meseci se viđala sa dečkom koji ima devojku...Tačnije rečno to nije bilo redovno viđanje već sex povremrno po principu kad se desi desi....Počelo je kao jednokratna kres varijanta ali ...odužilo se...usled kvaliteta istog....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu... Ja na to nisam gledala tako jer mi zaista nije cilj vaza sa pomenutom osobom...I da je slobodan ja ne bih vezu sa njm....te sam smatrala da sam ja ok u svemu tome...
Ali reči dotične drugarice mi nametnuše pitanje: da li je ipak mešanje u vezu? Šta vi mislite o tome?

Ako ovakva tema vec postoji...
 
Imas nasa misljenja na slicnim temama.
A ako on raskine zbog tebe i zahteva vezu sa tobom
jer je zbog tebe raskinuo, sta onda?
I da li bi bila sa takvim tipom u vezi kad bi znala da ce te mozda vec sutra prevariti.
 
Gryphon:
Imas nasa misljenja na slicnim temama.
A ako on raskine zbog tebe i zahteva vezu sa tobom
jer je zbog tebe raskinuo, sta onda?
I da li bi bila sa takvim tipom u vezi kad bi znala da ce te mozda vec sutra prevariti.
To je iskljuceno...nije raskinuo i nece...
Ne bih bila sa takvim, mogu da kazem, ali istina je da nikada ne mozes biti siguran da li te je neko prevario ili ne...
 
eto.....

moj drug je s devojkom 4 god.....a eto ima tako izlive sexualne zelje na drugim devojkama.....
ha mozda si i to ti...ko zna.....
ALI.....

:evil: :evil:

MORAL......di ti je.....pa kako ces vaspitati sutra svoje dete.. (znas cero.. ....kresi se sa kim oces, zajebi koga oces....al na kraju nadji pravu ljubav......:evil: :evil: )


............................
ma ne znam zasto gubim vreme.......................................a
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
teresa:
Pre par meseci se viđala sa dečkom koji ima devojku...Tačnije rečno to nije bilo redovno viđanje već sex povremrno po principu kad se desi desi....Počelo je kao jednokratna kres varijanta ali ...odužilo se...usled kvaliteta istog....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu... Ja na to nisam gledala tako jer mi zaista nije cilj vaza sa pomenutom osobom...I da je slobodan ja ne bih vezu sa njm....te sam smatrala da sam ja ok u svemu tome...
Ali reči dotične drugarice mi nametnuše pitanje: da li je ipak mešanje u vezu? Šta vi mislite o tome?

Ako ovakva tema vec postoji...
Ubaci i drugaricu......moxda i ne bude ljuta.......trojka,pa mozda i nauci nesto od tebe...... :oops:
 
Koji prljavi svet? Pa kad ces da se zezas ako neces sad? Posle ces sa 45 da se secas sta si mogla da imas i da se kajes. I sama si rekla da je sex dobar. Zato pici samo napred i ne okreci se sine. Tako jedino i mozes da uradis nesto
 
...ponekad se stvarno uzasavam sta su ljudi u stanju da rade...he ...moral...to je najverovatnije zaboravljena stvar...
...ako on to radi svojoj devojci radice to i sledecim posto je sigurno dovoljno licemeran...
...ako se ti zadovoljavas nivoom gde te neko j*be ...a pored toga i svoju devojku...dok ti sedis kuci i mastas o tome da te neko voli....ti ostani na njemu...
...ali time dokazujes koliko samopostovanja imas...
 
Bliss:
...ponekad se stvarno uzasavam sta su ljudi u stanju da rade...he ...moral...to je najverovatnije zaboravljena stvar...
...ako on to radi svojoj devojci radice to i sledecim posto je sigurno dovoljno licemeran...
...ako se ti zadovoljavas nivoom gde te neko j*be ...a pored toga i svoju devojku...dok ti sedis kuci i mastas o tome da te neko voli....ti ostani na njemu...
...ali time dokazujes koliko samopostovanja imas...
Nisam smeo prvi da napisem kao muskarac ovako nesto
jer me odmah pocnu vredjati i napadati.
 
teresa:
Pre par meseci se viđala sa dečkom koji ima devojku...Tačnije rečno to nije bilo redovno viđanje već sex povremrno po principu kad se desi desi....Počelo je kao jednokratna kres varijanta ali ...odužilo se...usled kvaliteta istog....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu... Ja na to nisam gledala tako jer mi zaista nije cilj vaza sa pomenutom osobom...I da je slobodan ja ne bih vezu sa njm....te sam smatrala da sam ja ok u svemu tome...
Ali reči dotične drugarice mi nametnuše pitanje: da li je ipak mešanje u vezu? Šta vi mislite o tome?

Ako ovakva tema vec postoji...


E obozavam moraliste koje brinu o tudjim vezama!!! (ne znam kako da ukacim onog malog crvenog sto se ljuti)
Covece, zeno, mislim, tvoju drugaricu brine to sto se ti navodno mesas u tu vezu, a gde je briga za tebe u toj celoj prici. Taj momak vara svoju devojku pa je vara, da li sa tobom ili nekom drugom.... bog te pita koliko vas ima u toj prici i to nekog ko se predstavlja kao tvoja drugarica ne treba da brine.
Gde je pitanje tipa: "E a kako se ti osecas u svemu tome?" " Draga moja, o.k. je ovo privremeno, mislim ako je bas stadijum ugrozenosti na tom nivou, ali hajde se potrudi da pronadjes nekog slobodnog koji ce ti odgovarati pa sa njim i da zapocnes vezu." Ili nesto tipa: "e, a pazi se , ja ne bih to ponavljala jer ces se mozda zaljubiti pa kad se upletes u vrzino kolo tesko je iz toga izaci. "
A ja bih ti rekla , kao neko ko je zestoko opalio glavom o zid, cuvaj se i vodi racuna o svojim emocijama. I da, ako vec imas takve seme i kombinacije, cuti i cuvaj to za sebe. Sta ti radis to je iskljucivo tvoja stvar.
Jes da ovo nije bilo pitanje, tj. tema, ali eto mnogo mi je zasmetalo
Pozdrav,
 
...e teresa...evo ti savet...idi kod njegove devojke i kazi joj:...AND I WILL BLOW ...AND BLOW...AND BLOW...YOUR PARADISE AWAY.... :twisted:
...mislim tako ce biti lakse svima...ti neces imati tu grizu savesti zbog koje si verovatno podsvesno otvorila temu....ona nece imati licemera pored sebe...neces morati da se krijes kad se j*bes...i svi srecni i zadovoljni....
 
.....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu...

Ako te je optuzila,onda ti nije prijateljica,da si je pitala sta misli o tvojoj vezi(a ne vidim zasto bi je to pitala,to je tvoj zivot,a ne njen)pa i da iznese svoje misljenje,ali da te optuzuje za bilo sta,nije mi prihvatljiva opcija u prijateljstvu...

Elem,zivi svoj zivot i to je to!
 

Back
Top