Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV

hemoroid

Zainteresovan član
Poruka
425
Elementarne nepogode uvuku u kuce starije Beogradjane, kao i one koji veruju TV da se na -15 umire, tako da sada na ulicama mozete videti samo mlade ljude i one koji se nemogu pokolebati.
Secam se kad je bilo pomrecenje sunca pre neku godinu, samo smo jedan komsija i ja bili na ulici i gledali.Ja kroz tamne naocare a on posto je automehanicar, kroz naocare za varenje.Svi ostali u mrtvoj tisini i sa spustenim roletnama cekali sudnji dan, dok je ceo svet uzivao u nesvakidasnjem prizoru.
 
To za pomračenje ne verujem - jer sam i ja kupila ,,one'' naočare koje su prodavane u TO vreme a pravljene specijalno za TU priliku, bilo ih je na svakoj trafici. Ne znam da li se sećaš... papirne naočare sa tamnom folijom ili nečim sličnim umesto stakla Sećam se da su svi izašli da gledaju. Pritom je posle bilo repriza i repriza i svi su oduševljeno pričali o tome sledećih mesec dana :roll:
Ali opet... možda to u mom okruženju :wink:

Ovo drugo da, ljudi stvarno znaju da polude na neke od vesti... :lol:
 
majcheki:
To za pomračenje ne verujem - jer sam i ja kupila ,,one'' naočare koje su prodavane u TO vreme a pravljene specijalno za TU priliku, bilo ih je na svakoj trafici. Ne znam da li se sećaš... papirne naočare sa tamnom folijom ili nečim sličnim umesto stakla Sećam se da su svi izašli da gledaju. Pritom je posle bilo repriza i repriza i svi su oduševljeno pričali o tome sledećih mesec dana :roll:
Ali opet... možda to u mom okruženju :wink:

Ovo drugo da, ljudi stvarno znaju da polude na neke od vesti... :lol:
Ne kazem da nije bilo ljudi, ali 80 posto su bili u zatvorenim prostorijma,jer je televizija javljala da postoji opasnost od raznoraznih stvari tog dana.
 
hemoroid:
Secam se kad je bilo pomrecenje sunca pre neku godinu, samo smo jedan komsija i ja bili na ulici i gledali.Ja kroz tamne naocare a on posto je automehanicar, kroz naocare za varenje.Svi ostali u mrtvoj tisini i sa spustenim roletnama cekali sudnji dan, dok je ceo svet uzivao u nesvakidasnjem prizoru.
Secam se, ko' da je juce bilo..:D..moja komsinica, njen cale i ja na ulazu zgrade posmatramo "pomracenje" , a napolju nema zive duse...smesno i pomalo tuzno
 
hemoroid:
da sada na ulicama mozete videti samo mlade ljude i one koji se nemogu pokolebati.
:shock: Jel zivimo ti i ja u istom gradu?Pa od panzisa u GSP-u ne moze da se zivi!Jb.te prekjuce gledam u trandzi polupraznoj od pedesetak ljudi skoro svi penzioneri i to stvarno skoro svi.I nije ujutru nego oko podneva.Missim,gde idu stalno? :shock: Bas sam i hteo da otvorim temu na svastari"Nadrealisticne situacije".Na jednoj stanici uslo cak cetvoro,i to onako zivahni ko deca poletno se guraju ko ce pre da udje i zauzme mesto da sedi. :lol: I sve ono bas bas penzise.Nemam ja nista protiv njih al sto bre STALNO da se trte kad znaju kakav je prevoz kod nas. :roll:
 

Back
Top