Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV

Zainteresovan član hemoroid (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV

Elementarne nepogode uvuku u kuce starije Beogradjane, kao i one koji veruju TV da se na -15 umire, tako da sada na ulicama mozete videti samo mlade ljude i one koji se nemogu pokolebati.
    Secam se kad je bilo pomrecenje sunca pre neku godinu, samo smo jedan komsija i ja bili na ulici i gledali.Ja kroz tamne naocare a on posto je automehanicar, kroz naocare za varenje.Svi ostali u mrtvoj tisini i sa spustenim roletnama cekali sudnji dan, dok je ceo svet uzivao u nesvakidasnjem prizoru.

Aktivan član teardrop (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV

Uh, sećam se tog pomračenja i "smaka sveta" koga se praznoverni narod uplašio. Bila sam na pijaci tog prepodneva... Skoro sve tezge prazne. Užas!

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV

И ја ... сви се заблиндирали кад је било помрачење ... а и сада, увече, не можеш да видиш људе на улицама ... ваљда да се смрзну до смрти! Не треба баш све веровати "ЕПП-у", треба бити разуман.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

To za pomračenje ne verujem - jer sam i ja kupila ,,one'' naočare koje su prodavane u TO vreme a pravljene specijalno za TU priliku, bilo ih je na svakoj trafici. Ne znam da li se sećaš... papirne naočare sa tamnom folijom ili nečim sličnim umesto stakla Sećam se da su svi izašli da gledaju. Pritom je posle bilo repriza i repriza i svi su oduševljeno pričali o tome sledećih mesec dana
    Ali opet... možda to u mom okruženju :wink:

Ovo drugo da, ljudi stvarno znaju da polude na neke od vesti...
    Što čitaš kad ti škodi?

Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio majcheki
    To za pomračenje ne verujem - jer sam i ja kupila ,,one'' naočare koje su prodavane u TO vreme a pravljene specijalno za TU priliku, bilo ih je na svakoj trafici. Ne znam da li se sećaš... papirne naočare sa tamnom folijom ili nečim sličnim umesto stakla Sećam se da su svi izašli da gledaju. Pritom je posle bilo repriza i repriza i svi su oduševljeno pričali o tome sledećih mesec dana
    Ali opet... možda to u mom okruženju :wink:

Ovo drugo da, ljudi stvarno znaju da polude na neke od vesti...
    Ne kazem da nije bilo ljudi, ali 80 posto su bili u zatvorenim prostorijma,jer je televizija javljala da postoji opasnost od raznoraznih stvari tog dana.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

ja ne kapiram zasto je tema ovde postavljena

PRAY THE LORD Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV
    [font=&quot]life's a bitch, but don't take it personally[/font]

Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio g-rock
    ja ne kapiram zasto je tema ovde postavljena

PRAY THE LORD Beograd, najzad lep ili Verujete li svemu sto vam saopste na TV
    Nije na tebi da razmisljas.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Beograd je uvek lep.
    Ostalo je trućanje..
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Poznat pikax (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio hemoroid
    Secam se kad je bilo pomrecenje sunca pre neku godinu, samo smo jedan komsija i ja bili na ulici i gledali.Ja kroz tamne naocare a on posto je automehanicar, kroz naocare za varenje.Svi ostali u mrtvoj tisini i sa spustenim roletnama cekali sudnji dan, dok je ceo svet uzivao u nesvakidasnjem prizoru.
    Secam se, ko' da je juce bilo....moja komsinica, njen cale i ja na ulazu zgrade posmatramo "pomracenje" , a napolju nema zive duse...smesno i pomalo tuzno

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

p aseje lepo na slikama
    fotografija je čudo a i ne snimaju udžerice
    btw. dobio je BGd i nagradu za - najuređeniji grad
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio hemoroid
    da sada na ulicama mozete videti samo mlade ljude i one koji se nemogu pokolebati.
    :shock: Jel zivimo ti i ja u istom gradu?Pa od panzisa u GSP-u ne moze da se zivi!Jb.te prekjuce gledam u trandzi polupraznoj od pedesetak ljudi skoro svi penzioneri i to stvarno skoro svi.I nije ujutru nego oko podneva.Missim,gde idu stalno? :shock: Bas sam i hteo da otvorim temu na svastari"Nadrealisticne situacije".Na jednoj stanici uslo cak cetvoro,i to onako zivahni ko deca poletno se guraju ko ce pre da udje i zauzme mesto da sedi. I sve ono bas bas penzise.Nemam ja nista protiv njih al sto bre STALNO da se trte kad znaju kakav je prevoz kod nas.

Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ma to je tema,kad je bilo hladno

Sizzlym
    Guest

a ptichji grip kad su spomenuli?
    Odmah frka....

Poznat lider (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    122

Od svih TV vesti meni se najviše dopada ona koja kaže:
    U Beogradu na jednog muškarca dolazi po sedam žena.
    Ljudi ko će sve to postići?

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

pa tebi neće ni mrvice ostati
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Obećava Nadjaa (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Reputaciona moć
    47

Pa da...zato su se nasi muskarci toliko i opustili...po sistemu...IMA SE MOZE SE! Puh...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

mda....
    ko ih yebe

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

BEOGRAD JE LEP
    Sve ostalo nije vredno pomena
    ps.Nisam Beogradjanka

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Ali zaista, neverovatno je šta nam sve serviraju, i u šta sve naš jadni napaćeni prostodušni narod veruje.Počevši od pomračenja (tačno je da je 90% ljudi bilo u zamračenim kućama), pa nadalje.Prosto nekad pomisliš da te ovi iz medija prave ludim.Ali očigledno ima dosta veverica koje veruju u sve

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

jedno celo romsko odeljenje nije se pojavilo u školi tog dana!!!

Slične teme

1. DA LI VERUJETE U BOGA AKO NE U STA VERUJETE?
    Autor plavusa ana u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 450
    Poslednja poruka: 04.09.2008., 21:32
  2. Low Cost najzad kod nas!
    Autor djorax u forumu Putovanja
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.11.2006., 02:18
  3. najzad..
    Autor treba_mi_lova u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.01.2004., 01:37
  4. sve o svemu