IL DIVO

MashaG

Početnik
Poruka
11
Cao svima!
Ne znam da li ste videli da se vrti na televiziji pop-opera kvartet "Il Divo", ali oni su nesto najbolje sto sam skoro cula. Nije ni opera, nije ni pop, vec dobar miks koji zvuci savrseno!
Ako ima neki komentar neka ostavi. Takodje ako neko ima neke njihove stvari u mp3 neka mi se javi!
Pozdrav!
 
Drago mi je da ima istomisljenika. Skinula bih ja njihove pesme sa neta, nemaju ih tako mnogo, samo trenutno mi nesto dial up bas sporo radi i vrlo sporo skida, sat vremena po pesmi, pa vi vidite.
Ako neko dodje do njihovih pesama, neka mi se javi. Dogovoricemo se da razmenimo. Mozete da mi ostavite ovde poruku i dalje bi se dogovorili emailom.
Pozdrav svima!
 
Evo resenja... odes lepo u neki internet caffe i zamolis ih da ti daju racunar sa instaliranim LimeWire-om, i krenes fino pretragu po netu, uz malo srece mozes da skines sve to su objavili.
 
ovako,pozdrav svima....
ja sam bigggggggggggg fan il diva..jedna ispravka nisu Italijani,nisu Spanci...
kvartet cine Spanac,Francuz,Amer,Svajcarac :oops: :oops: :oops: (moja simpatija iz Il diva..)....
ja imam sva 3 cda,i neke spotove..pa cak i audio snimke.......
njihovih intervjua...
tako da.. :D :D :D
Za temu mi je drugarica javila,jer je rekla da nekome treba moja pomoc...sada,za sta???!! :lol: :lol: :lol:
pozdrav,La petite diva Hellena :-D
 
E fenomenalni su kad sam ih prvi pud cula odusevila sam se.Bio je njihov ceo koncert na tv,ali nazalost ukljucila asm se pred kraj.
Ja moram da nabavim njihove cd-ove imam samo Isabell..
 

Back
Top