Sta ste poslednje gledali u pozoristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predstava je zbilja odlična. Naprosto je fenomenalna ta ideja da se naši današnji ''tajkuni'', pa i neki političari, predstave kao vampiri koji sišu krv narodu. ''Život Jevremov" u Pozorištu na Terazijama je nešto švo neizostavno treba pogledati!

vampir7im1.jpg
 
Kopakabana:
"Život Jevremov" , muzička horor komedija Pozorišta na Terazijama je svakako jedna od najoriginalnijih pozorišnih predstava koje sam do sada gledala. "Život Jevremov" je priča o Srbiji danas, o "biznismenima" velikog stila, o vampirima koji nam piju krv, o prijateljstvu i ljubavi, o usamljenosti i otuđenosti... U ovoj izuzetno zanimljivoj predstavi uz odlične glumce: Duška Radovića, Borisa Milivojevića, Slobodana Stefanovića i Barbaru Milovanov, sudeluje i Balet Pozorišta na Terazijama sa atraktivnim koreografskim numerama...

zivotjevremovad2.jpg

Predstava ''Život Jevremov" je zaista fascinatna, ja sam je gledao u Pozorištu na Terazijama, na premijeri, krajem juna. Koliko znam, u novoj sezoni, ''Život Jevremov'' je na repertoaru Pozorišta na Terazijama u nedelju, 08. oktobra u 19,30! Obavezno je treba videti!
 
"Kamen za pod glavu"
Koprodukcija Zajecarskog pozorista "Zoran Radmilovic" i Narodnog pozorista iz Beograda u reziji Juga Radivojevica.

"Kamen za pod glavu", sada već kultna pozorišna predstava, pleni istovremeno svojom silovitošću i nežnošću izazivajući u svakome, kako mnogi gledaoci kažu, "pravo oduševljenje". Jednostavne sudbine likova Vučka, Miluna, Novaka, Zdravka, Krsmana, Simana i Krune Vučetić, kao i Jelke Bogović, Boška i Nikite tumači znalačka glumačka ekipa zaječarskog pozorišta i Narodnog pozorišta iz Beograda, među kojima su Boško Puletić, Zdravko Maletić, Nebojša Kundačina, Milutin Vešković, Miloš Đuričić, Dragana Jovanović, Milica Milša, Marija Veljković, Marija Arsić, Jovan Krstić i Predrag Grbić.
"SINA"
Toplo preporucujem, premijera u Narodnom pozoristu Bgd bice izvedena 30. novembra
 
Posto sam se zazelela starog dobrog Nusica gledala sam Pokondiranu tikvu u Narodnom... Dobro ekipa je ok ,trudila se ,ali nekako mi je ona ,,tikva" sva nekako prenaglasena, gotovo iskarikirana,nekako je nepotrebna ona neka agresija na sceni suvisni gegovi....Ne znam mozda sam ja malko izasla iz fazona....Sreckovic je bio extra to je pohvala...Mislim i Odalovicka je ok dobro je ona ,,iznela" tu zamisao ali po meni ipak to sve treba da ima malo mirniji ton....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top