Sta ste poslednje gledali u pozoristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Вечерас сам гледала представу "УЧЕНЕ ЖЕНЕ" у режији Јагоша Марковића, у
Позоришту на Теразијама. У главним улогама: Љиља Стјепановић, Јанош Тот,
Мина Лазаревић, Раде Марјановић, Мирољуб Турајлија, Драгица Ристановић...
 
"Krila od olova" - Beogradsko Dramsko - sjajna predstava, biografija Milene Pavlovic Barili, igra Milena Pavlovic (:)), Djurdjija Cvetic, Aleksandar Alach, Slobodan Custic ...

"Kako smo voleli druga Tita" - Pozorishte Slavija - pa i nisam bash odushevljen, simpatichna predstava ali nije ostavila utisak - Uloge: Ivan Bekjarev, Misha Janketic, Ljiljana Stjepanovic, Petar Mihailovic

mala_sirena:
Cabares cabarei - fenomenalni Zijah Sokolovic ( predstava traje 2,5 sata i svo vreme umirete od smeha) ...
Moram samo da kazem da je meni ova predstava uzasna - izashao sam posle 10 minuta.
Nemam ja nishta protiv ljudi kojima se svidja, poshtujem tudja mishljenja i stavove, mnogi i hvale predstavu ali meni je bila odvratna. :?
 
BigMan--'' Moram samo da kazem da je meni ova predstava uzasna - izashao sam posle 10 minuta.
Nemam ja nishta protiv ljudi kojima se svidja, poshtujem tudja mishljenja i stavove, mnogi i hvale predstavu ali meni je bila odvratna."

Mislim da si trebao da pogledas celu predstavu da bi o njoj sudio, a ne samo 10 minuta!
I ne znam zbog cega je po Tebi ova predstava UZASNA ?! Covek na humoristican nacin prica o zivotu, vezi izmedju muskarca i zene, braku ...Cela sala je plakala od smeha...
Ali ok, svako ima pravo na svoje misljenje!
Najlakse je ispljuvati tudji rad i delo...
Sve najbolje!
Pozz
 
Ja sam gledao večeras u Ateljeu " Čekajući Godoa" Đurđe Tešić (1977)
Estragona tumači Boris Komnenić, Vladimira Tihomir Stanić, Poco je Mladen Andrejevič, Laki Paulina Manov, a klinca glumi mali Mihailo Stanić, Poca glumi Mladen Andrejević (poštar Aca)
Predstava traje dva i po sata, i Beketovo pozorje ljudskih života, komad za koji su rekli da je nabolji napisan u 20.v , naravno da ne može svojom dužinom da drđi pažnju svo vreme. Zanimljivo je da je predstava od početaka do kraja u nepresranim dijalozima. Scenografiju je radio odlični Igor Vasilijev, poznat inače po dizajnu svetla...
Nekome će se dopasti, nekome ne, ali neče biti onih kojima će biti "ponešto ok".. u predstavu je uvedem motiv duhovitosti, pa je i gluma sasvim korektna. Meni je žao što nisam gledao Godoa sa Ljubom Tadićem...
 
Ru_bi_tch:
Ja stalno hocu da idem pa nikako da se smilujem. Reci mi kakva je Milena u ulozi Rade ?

Ljudi meni je MILENA UVEK EKSTRA. Prvi put sam je gledala u SPUSTI SE NA ZEMLJU, bila sam odusevljena . Mene inace tesko oduseviti. Zena pleni. KAd izdje na scenu svi ostali postaju nevidljivi. Zato sam i gledala cigane, jedva sam cekala da se pojavi da vidim jednu dobru ribu na sceni, a da uz to peva igra...
Meni je ekstra.
 
Pretresla sam gotovo sav reprtoar, posto imam malo dete to mi je najveca zabava.
U pozoristu na terazijama sam mislim sve odgledala jedno mi se ne svidjaju UCENE ZENE I POP CIRA I POP SPIRA to je gubljenje vremena. Ostale su super.

Gledala sam HEROJE- slatka je predstava - pozitivna.

U JDP ne idem vise iz principa, kap u mojoj casi je bio PSECI VALCER- UZAS OD PREDSTAVE. Repertoar im je ...nemam reci da opisem ...al da probam sa UZAS..mada mislim da je to preblago.

ako treba neki savet - eto pitajte..Pa sta znam rado cu reci svje skromno misljenje. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top