Sta ste poslednje gledali u pozoristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sokin i Bosina, vodila sam mamu i svekrvu, bilo baš simpatično.

- - - - - - - - - -

U zadnje dve nedelje sam gledala "Kir Janju" Mletački trgovac" na drugom kanalu RTS-a oko 2h uveče... Ko voli pozorište kao ja, uživa i u snimanoj predstavi... Naravno, Predrag Ejdus je igrao i Šajloka i Kir Janju... Zaista sam uživala!! :super:

To mi je mnogo rano ujutru da gledam.
 
hahahaha pazi stvarno..ja ladno promasio temu..imao sam u temama koje pratite i mislio sam da je na filmu :lol:

onda

poslednje sam gledao u BDP-u transilvaniju..nije za preporuku.jeste ok glumacka ekipa ali mi se nije dopala predstava.

- - - - - - - - - -

U zadnje dve nedelje sam gledala "Kir Janju" Mletački trgovac" na drugom kanalu RTS-a oko 2h uveče... Ko voli pozorište kao ja, uživa i u snimanoj predstavi... Naravno, Predrag Ejdus je igrao i Šajloka i Kir Janju... Zaista sam uživala!! :super:

kir janju sam gledao u narodnom pozoristu..dobra je predstava.
samo ne znam da li je sad na repertoaru..ja sam predstavu gledao pre par godina.
 
Jel neko gledao skoro neku dobru predstavu u Narodnom Pozorištu u Nišu? Da li je moguće da celog jula nema ni jedne predstave, koliko se često uopšte održavaju predstave?

ne znam za nis ali u beogradu sezona traje od oktobra do juna

pozorista ne rade u julu, avgustu i septembru (doduse u septembru neka polako pocinju sa sezonom)
 
jel ima neka premijera ove sezone?
Preporucujem ti premijeru povodom obelezavanja stogodišnjice od završetka Velikog rata, predstavu „Kolubarska bitka“ biće izvedena na Sceni „Rade Marković“ Beogradskog dramskog pozorišta, 11. novembra.
"Kolubarska bitka ili Suvoborska bitka je najznačajnija bitka između vojske Kraljevine Srbije i Austrougarske u Prvom svetskom ratu. Vođena je u novembru i decembru 1914. godine na frontu od preko 200 km. Okončana je uspešnom protivofanzivom koju su izvele snage Prve armije pod komandom Vojvode Živojina Mišića, protiv brojnije i bolje opremljene austrougarske vojske, u trenutku kada je ceo svet očekivao vesti o kapitulaciji Kraljevine Srbije.Kolubarska bitka i taktika Vojvode Zivojina Misica izucava se na svetskim vojnim akademijama"

- - - - - - - - - -

Inace u Beogrdu u Novembru , pored premijere Kolubarska bitka ima jos nekoliko premijera uz redovan program

Beogradsko dramsko pozorište
Četvrtak, 15. novembar (20.00) Ekvus – premijera
Subota, 10. novembar (20.30) Neispričano – premijera
Četvrtak, 29. novembar (20.30) Badem drvo – premijera

Zvezdara teatar

Petak, 16. novembar (19.30) Ljubav u Savamali – premijera; rasprodato

Pozoriste Slvaija
Utorak, 27. novembar (20.00) Most ljubavi – premijera

Dom omladine Beograd
Ponedeljak, 10. decembar (20.00) Borilački klub – premijera
Utorak, 11. decembar (20.00) Borilački klub – premijera

Akademija 28 decija scena
Ponedeljak, 5. novembar (18.00) Guliverova putovanja – premijera

Sava centar

Subota, 10. novembar (20.00) Povratak ishodištu – premijera, muzičko-scenski spektakl
 
Akademija 28- sinoc 02.12.2019 u20h.


'[Љубав у доба кокаина“ је драматична исповест београдске студенткиње коју њен младић увлачи у пакао дроге. Главна јунакиња, Нина, заљубљује се у богатог заводника, Марка, постајући зависна од његове пажње и љубави. Њен свет се нагло руши у тренутку кад Марково интересовање за њу ослаби. Нина постаје на све спремна, а у нади да ће повратити изгубљену љубав доспева у свет наркотика. Тако се њеној зависности од љубави придружује и зависност од тешких дрога.
Улоге:
Маријана Мићић
Марко Марковић
Текст и продукција:
Симонида Милојковић
Драматизација и режија:
Раде Вукотић
Музика:
Аца Лукас
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top