Sta ste poslednje gledali u pozoristu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Laza i paralaza SNP Beograd - Rezija Juga Radivojevica
Bas su bili super, Dugalic sjajan dobio i nagradu, Lane Gutovic super lik kao i uvek, Natasa Ninkovic takodje i ostali...


Brana Atellje 212 - Rezija Milice Kralj
Moj komentar: BRAVO GLUMCI
Svi su bili super ali Dara Dzokic - kraljica, nemam reci.

Pozdrav
 
Goscica:
Cula sam dosta pohvala za predstavu DZEPOVI PUNI KAMENJA, koja se daje u Ateljeu.Jel gledao neko, utisci?

Ja sam gledao, i to je bash bila poslednja predstava koju sam gledao, i to bash 07.04. kada si i ti pitala. :D

Predstava je fenomenalna, narochito glumci (Nenad Jezdic i Nebojsha Ilic) koji su EXTRA glumili. Predstava je veoma specifichna zbog nachina na koji je radjena, i koji me je odushevio - dva glumca tumache sve uloge u filmu (a ima gomila likova) i to rade savrsheno, samo "cap" i promene lik od tuznog, kilavog i kenjkavog do energichnog i veselog. A na sceni se nalazi samo zelena platforma, jedna kamenchina i platno u pozadini sa slikom pejzaza i takva scena je upotrebljena za gomilu ambijenata kao shto su crkva, poljana, hotelska soba, groblje, kancelarija ... koji su takodje fenomenalno predstavljeni samo uz pomoc svetala i eventualno muzike. A svaki ambijent ostavlja utisak bash kao da ste tamo.
Ponestaju mi rechi hvale za odradjen posao. A predstava kao predstava je i komedija po nachinu igranja i glumi, ali i ozbiljna ako se chovek zamisli shta je time htelo da se kaze.

Ovo je svakako dozivljaj koji treba iskusiti. Toplo preporuchujem. :)
 
BigMan:
Ja sam gledao, i to je bash bila poslednja predstava koju sam gledao, i to bash 07.04. kada si i ti pitala. :D

Predstava je fenomenalna, narochito glumci (Nenad Jezdic i Nebojsha Ilic) koji su EXTRA glumili. Predstava je veoma specifichna zbog nachina na koji je radjena, i koji me je odushevio - dva glumca tumache sve uloge u filmu (a ima gomila likova) i to rade savrsheno, samo "cap" i promene lik od tuznog, kilavog i kenjkavog do energichnog i veselog. A na sceni se nalazi samo zelena platforma, jedna kamenchina i platno u pozadini sa slikom pejzaza i takva scena je upotrebljena za gomilu ambijenata kao shto su crkva, poljana, hotelska soba, groblje, kancelarija ... koji su takodje fenomenalno predstavljeni samo uz pomoc svetala i eventualno muzike. A svaki ambijent ostavlja utisak bash kao da ste tamo.
Ponestaju mi rechi hvale za odradjen posao. A predstava kao predstava je i komedija po nachinu igranja i glumi, ali i ozbiljna ako se chovek zamisli shta je time htelo da se kaze.

Ovo je svakako dozivljaj koji treba iskusiti. Toplo preporuchujem. :)
Sad tek videh, bas ti hvala, nadam se da cu je uskoro pogledati! I drugi je bas jako hvale, kazu da je izuzetna! Pozz.! :)
 
Вечерас сам гледала у Битеф театру предпремјеру представе ПОСЕТА СТАРЕ ДАМЕ, по драмском тексту Фридриха Диренмата, у режији Стефана Саблића. Главне улоге играју Сека Саблић, Марко Николић и Бане Видаковић. Веома занимљиво и актуелно.
 
Ru_bi_tch:
Ja stalno hocu da idem pa nikako da se smilujem. Reci mi kakva je Milena u ulozi Rade ?

Predstava katastrofa,da nema igraca i balerina koji izvedose dve tri efektne koreografije, umro bih od dosade.Od glumaca Milena najbolja,mada je rezija najvece njesra koje gledahn ne povezani odnosi likova,gluma muskaraca ocajna,ali fino pevaju tako da je sve nekako ne dovrseno.Eto to su moji utisci.Cao.,
 
Кабаре, Миленка Заблаћанског - "ЗАМИСЛИ ЖИВОТ" у Позоришту на Теразијама.
Публика се одлично забави уз хумор, вицеве, имитације, балетске и певачке нумере.
 
Синоћ сам гледала представу "ПОП ЋИРА И ПОП СПИРА" у Позоришту на Теразијама.
Режија, Југ Радивојевић, главне улоге: Љиља Стјепановић, Александар Хрњаковић, Јелена Јовичић, Боба Стефановић, Бранка Митић...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top