ORTACI ILI NAJVECI NEPRIJATELJI...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: ORTACI ILI NAJVECI NEPRIJATELJI...

Početnik judicious (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down ORTACI ILI NAJVECI NEPRIJATELJI...

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
    I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
    Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.

Da li smo stvarno ne kulturni ili je to IN?

Iskusan Стефан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: ORTACI ILI NAJVECI NEPRIJATELJI...

pazi nije to ne kultura,vec gubimo ljudske vrednosti.......ohladila se ljubav..........treba truda da izneseš vezu ili prijateljstvo........žrtva.......i debela koža.........

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

uuuu...ti bi se u mom drushtvu proveo ko bos po trnju...uuu shta bi ti uradiiilii...pih bio bi ovca samo taka...to ti je ono...chelichenje...vezhbash s drugarima kako da budesh mushki...njaaa...ma nije to je sprdnja i zayebancija koja i ako pretera...preprichavatjesh je godinama...e al ona klasika

"e tjao des ti choveche"
    "evo me..e ovo je marijana"
    "aham a ja sam mislio da ti je ona milica...ups...e ajd chujemo se"
    Voistinu.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nisam procitala ovaj post samo sam citala najkrupnija slova
    Ja licno mrzim kad je neko nekulturan,..uh jako...i kad se ponasa prostacki,...vazi i za zene i muskarce

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

da...al ti to nije smetalo da okachish tu...hhhm prostitutq u avatar...c c c...
    Voistinu.

Iskusan frozen1982. (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AntunTun

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ona nije prositutq!!! Sram te bilo...nevaspitani ko ti je dozvolio da se tako ponasas?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

pa ja gledah kao par epizoda...glumi neq bez morala...koja je tu u ekipi bash ono...pa dobro nije da se kreshe za pare u seriji...al je tu negde blizu...zato sam i stavio ono hhhhm...a kako se ponasham?...istina je da igra vrlo promisqitetnog lika u toj seriji...ok preterao sam s prostitutkom...al droca nije preterivanje...
    Voistinu.

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma nemas ti pojma kako mozes da rasudjujes na osnovu PAR epizoda,..ok razumem ja tebe,..ali uh,..Vama je tesko objasniti kakva je Ta Samantha jer vi muskarci ne vidite ono sto treba,... ,...

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ma da...mi mushkarci smo po difoltu slepi...ona je u sushtini drazhesna i divna osoba koja duboko u sebi chuva tajnu...neshvatjena od sveta okretje se polnom opshtenju kao nekakvom oruzhju...chvsta spoljashnjost krije krhku sushtinu jednog plemenitog bitja

FUJ !!!!!

shugavi stereotipi koji proturaju yebanje na svakom koraq...ogavan lik iz josh ogavnije serije...
    Voistinu.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Nisam procitala ovaj post samo sam citala najkrupnija slova
    Ja licno mrzim kad je neko nekulturan,..uh jako...i kad se ponasa prostacki,...vazi i za zene i muskarce

ups...izvini na yebanje...mislio sam retji sexualni akt...
    Voistinu.

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma da...mi mushkarci smo po difoltu slepi...ona je u sushtini drazhesna i divna osoba koja duboko u sebi chuva tajnu...neshvatjena od sveta okretje se polnom opshtenju kao nekakvom oruzhju...chvsta spoljashnjost krije krhku sushtinu jednog plemenitog bitja

FUJ !!!!!

shugavi stereotipi koji proturaju yebanje na svakom koraq...ogavan lik iz josh ogavnije serije...
    JESTE !!! BRAVO!! TAKO JE,...JESTE TA SAMANTHA JE DROCA I QURVA I YEBE SE I RAZMISLJA KAO MUSKO TAKO JE !!! Treba je streljati !!! Ma ti si skroz u pravu!!!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

fala...
    Voistinu.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Današnji ortaci su svi JAtovani, ortjaci.

Sretan sam bar što sam imao prave ortake (poženilo se i pogubilo po svetu). Danas su muškarci koje srećem uglavnom individualci ili praznoglavci....Očigledno da se ne postavlja pitanje ženskog ortakluka , koji je večito bio "(v)lažan". Ženska solidarnost je ono što sprečava da se razvije žensko prijateljstvo, već samo neke lake šemice iz interesa (da ima kome da se pohvali i požali inače ga nije ni doživela).

Teška apatija zavladala rodjaci, a kure bar zna za šta i koliko će da živi.///

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Za samantu ,

Ako si upola zabavna kao samanta , moglo bi se otkinuti na tebe....
    Nije ona ni malo isprazna (to što joj je hedonizam cilj u životu je njen stav)

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio judicious

Stalno prozivanje u drustvu je postao kult, normalno je da te neko isproziva i spusti, na samar se odgovara samarom, i onda sve to ode u nedogled...
    I nekako se naviknemo na to jer moramo ili se se ne druzimo sa ljudima, a onda je tu socioloski problem...

U sustini sam navikao na prozivke, ali pod jedni uslovom - pred osobama koje me poznaju i koje poznajem (jer me ne pogadjaju toliko). Ali poludim kada me dobar ortak ako ne i najbolji isproziva pred nekim ko me ne zna ili jos gore pred nekom devojkom koju sam tek upoznao, i ona odmah stekne los utisak o mom drustvu i meni...

Mislio sam da je to samo u mom drustvu ali nije, sve vise ljudi i drustva to radi, svuda i u svakom pogledu!!
    Mi smo deca brzog zivota i savremenog doba, prestali smo da razlikujemo kad sta treba a kad ne.

Niti je jedno niti je drugo.To je prirodna pojava.
    luckastalutkica

Aktivan član Blackaquarius (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ma nemas ti pojma kako mozes da rasudjujes na osnovu PAR epizoda,..ok razumem ja tebe,..ali uh,..Vama je tesko objasniti kakva je Ta Samantha jer vi muskarci ne vidite ono sto treba,... ,...
    Potpuno je razumem. Dobra serija! 8)

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

jel ovo ,,tražim društvo'' promenio nik ili je raširio neku zaraznu bolest po forumu?
    Što čitaš kad ti škodi?

Bliss
    Guest

...nekada sam bila preveliki idealista...verovala sam u svoje prijatelje...sad sam previse sjebana (period)...i ne verujem ni u koga...
    ..iskustvo je pokazalo da ce oni koji te najduze i najbolje znaju naci najbolji nacin da te uglavnom nehajno najvise povrede..ili iz ciste sujete...ljubomore...zavisti....takodje da ce oni za koje se najmanje nadas biti tu u extra frkama kada mislis da si sam na svetu...

Zainteresovan član hemoroid (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

[/SIZE][/B][/QUOTE]
    Pljuvanje u startu kada prilazis stolu ili zapocinjes druzenje, bila je pojava koju su koristili samo privilegovani,oni koji su to znali da rade. Naime, cilj je bio da se probije led i pokaze koje ko. Vremenom je naravno to postalo IN,a cim je nesto IN,bolje je odmah sa tim prestati jer ce vrlo brzo biti OUT.
    Verujem da je i vecina prisutnih ovde,probala to vec na nekome a sigurno i neko na njima.Ali jedno je sigurno, ne ide svima od ruke.

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Ma ljudi moji svi nesto kake protiv porodice i trdicije , a dok je bilo i porodice i dok se postovala tradicija nije se tako ponasalo ...
    Sve je ruinirano i zato su svi koji su ovde ostali ( cast izuzetcima) jedna podivljala nekulturna stoka ( opet pominjem cast izuzetcima)
    Opsta ne briga za ono izvan stana tj tudje i lopovluk doveli su nas ne do dna nego smo sada i ispod dna i prosto se ne cudim svemu tome
    Ja licno imam probrane prijatelje na koje se mogu osloniti a od ostalih ne ocekujem nista , pa kad me neko lepo iznenadi ja sam radostan i zadovoljan , a ostalima ma ne verujem ni kad kazu da je nebo plavo!
    Pirates RULE

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ni to nemoj da im veruješ - nebo nije plavo, to je optička iluzija.
    A ovaj palačinac, pa...ne mora da znači da te zavitlavaju u društvu zato što im nisi drag ili nisu dobri ortaci. Što se više otimaš, više će da te zezaju. Doskoči im, to su te male verbalne igrice, ništa strašno. Opet, valjda znaš sa kim si ok. glupo je da tražiš savet od nekih tamo ljudi..
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Primećen član Ava G. (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

[QUOTE=Tuzni_patak]

"Sretan sam bar što sam imao prave ortake (poženilo se i pogubilo po svetu). Danas su muškarci koje srećem uglavnom individualci ili praznoglavci....Očigledno da se ne postavlja pitanje ženskog ortakluka , koji je večito bio "(v)lažan". Ženska solidarnost je ono što sprečava da se razvije žensko prijateljstvo, već samo neke lake šemice iz interesa (da ima kome da se pohvali i požali inače ga nije ni doživela)"
    Uze mi reci iz usta...Devedesete su takodje doprinele...raspadu medjuljudskih odnosa...Gresis,i zena moze da ima prijateljicu,ali ako izbaci iz glave interesnu sferu,i ako ima dovoljno srece i pameti da je prepozna...Dok sam birala samo intelektom,nisam je imala;kada sam birala srcem,onda sam je nasla;s tim sto je ona odavno bila tu,zapravo,sve vreme,samo sto sam ja bila slepa i gluva da je prepoznam...Sada,u 31.,nikada se ne bih vratila u dvadesete...Eh,sta je zrelost..........
    Poslednji put ažurirao/la Ava G. : 25.01.2006. u 19:07

Primećen član Ava G. (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Reputaciona moć
    49

Zasto mislis da drugi sticu los utisak o tebi na osnovu toga sta tvoji ortaci izvaljuju? Potpuno pogresan stav!

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Nije to nego ste ovisni o drustvu. Nema idealnog druzenja ali ako ti neke stvari previse idu na **** odyebi takvo drustvo.
    Piti da, delat ne.

Slične teme

1. Ko su najveci neprijatelji Interneta ?
    Autor NKWD u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2006., 19:43
  2. I*rodi su najveci neprijatelji Srbiji.
    Autor -Dimitrije- u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.01.2006., 23:40
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.06.2004., 21:34
  4. Vasi ortaci...
    Autor PrincezaFiona u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.05.2004., 00:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor