Klizanje

Idete li na klizanje?

  • Redovno

  • Ponekad

  • Retko

  • Nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ljudi, ja nisam nikad klizala ali sam pre par nedelja kupila klizaljke koje su stare `100 godina mada ne znam da li su jos uvek za upotrebu
takodje nemam pojma nista o ovom sportu a volela bih da probam da klizam

da li bi me neko malo uputio?? da li je tesko nauciti, sta treba da znam, sta mi treba osim klizaljki....

hvala
 
ljubicasta:
ljudi, ja nisam nikad klizala ali sam pre par nedelja kupila klizaljke koje su stare `100 godina mada ne znam da li su jos uvek za upotrebu
takodje nemam pojma nista o ovom sportu a volela bih da probam da klizam

da li bi me neko malo uputio?? da li je tesko nauciti, sta treba da znam, sta mi treba osim klizaljki....

hvala


Klizaljke samo treba da su naoshtrene.Ostalo nije vazhno!Morash da ih jako stegnesh, inache tje noga da ti se mrda, shto nije dobro!
I moje klizaljke su stare, ali dobre...Iz Kanade...
Shto se tiche klizanja, veoma je slichno vozhenju rolera...
Prvi put obavezno odi sa drugom, drugaricom, dechkom, mamom(LOL), tatom(LOL)...
 
Ja sam bio jednom,malo klizao,pao, sjebao rame i onda sam psovao sve!Ali hocu opet da idem da naucim,to BiH bas voleo...:)evo ici cu u petak ujutru verovatno ...mozda me vidite tamo...najnakurceniji lik tamo...A gde ides na kalis ili u piJonir?
p.s.uzasno su me bolele noge
 
Idem jednom do dva puta nedeljno,i dobro klizam,ali onako na divljaka:)
Al ja bih da naucim fore iz umetnickog klizanja:)
Pa neka meni sad neko kaze oce li Pionir primiti u svoju skolu tri devojke koje su presle 20 godina. hehe
Pozdrav svim ljubiteljima klizanja
 
E, prosle nedelje sam bila u Pioniru tri puta!! :D :D :D A za ta tri puta sam cetiri puta pala! :cry: :cry: :cry:
Ma, super je, samo mrzim kada mi daju neke razdrndane klizaljke, pa mi sve ostanu modrice na zglobovima.......
 
^_^ ArChAnGeL ^_^:
A odakle si???

@bane

brate, pa uopshte ne boli kada padnesh...ne razumem zashto ne boli, jer, za led se ne mozhe retji bash da je mekan...:)
ja sam danas bio i napadao se ko nikad u zhivotu, ali me nishta nije bolelo... :wink:

Nije mekan, proverila sam!!! :D :D Kako ne boli? :shock: Nisam mogla da hodam sutradan ceo dan......
A i ja sam baxus, nikako da padnem na du*e, ko` sav normalan svet, nego uvek napred, na kolena..... :-( :-( :-(
I sad su mi kolena ljubicasta.......I moram da cekam da prodje, pa cu tek onda ponovo da idem......
 
ja do sada bila 4 puta-padala jesam ali sam prezivela.
a sad hocu stvarno da naucim da klizam posto sam u Svedskoj pa me blam da ne naucim a ljudi se klizaju na jezeru gde ja zivim!
e sad, treba mi pomoc da izaberem klizaljke-hokejaske ili umetnicke, broj vece ili isti broj kao cipele?
i koja je uopste cena klizaljki u Bg? ovde su od 350 kruna( 38 evra) pa navise
 
LadyMarmalade:
Idem jednom do dva puta nedeljno,i dobro klizam,ali onako na divljaka:)
Al ja bih da naucim fore iz umetnickog klizanja:)
Pa neka meni sad neko kaze oce li Pionir primiti u svoju skolu tri devojke koje su presle 20 godina. hehe
Pozdrav svim ljubiteljima klizanja

Uopste ne moras u Pionir...
Ja vodim cerku na stari dif. Od 9-11 ujutro svakog dana je besplatna skola klizanja koju vodi Ksenija. Ako ne mozes u tom terminu, individualni cas kosta 600 dinara. Devojka je super, a jutarnje grupe su bas male. Nekad ih je svega dvoje-troje.Samo se pojavis i to je sve... Srecno.
 
ja se sad vadim da mi je skupo, a i jeste, kao
prosle god sam ishla bili su neki jeftini termini preko faksa
iznajmljivala sam, to ne volim, jer u pioniru prosle god sve neke lose klizaljke, ja kao nikad zadovoljna, nisam neki siguran klizac, trebala bi mi vezba, da idem redovno
mislim da su mi bile bolje klizaljke na pertle, a bile neke sa nekim pertlama sto ne mozes nikako da ubacis u rupum, posto se onaj uski deo razdronjao pa pola sata ciljas. : ))
isla sam sama ko siroce, odem i klizam klizam 40 minuta kao. jeee jacam volju : )
zao mi je sto nisam siguran klizac ali ovakvim debilima kao meni je potrebno precizno objasnjenje sta i kako da bi stvarno napredovali, a vecina sportskih profesora je napravljeno za talente, kojima nije potrebano previse objasnjenja, nego dva tri puta pokazes i oni sve sami shvate. zato sam se uglavnom i sa skijanjem mucila, kao odskijam ja ali nije to to, posto sto bi se neko mlatio oko budale. mada, jedne godine mi je stvarno islo dobro, ali ne znam ni sama kako, samo sam tad ustanovila da ipak mogu i ja to nekako da radim. skijanje i klizanje je slicno hehe :)

ne znam kakvki su nocni termini u pioniru, el ima onih sto piche brzo pa mogu da te iseku kad padnes :( ja sam sadu nekom razmazenom fazonu ne volim nepriavilnosti i da se zezam.

a inace skupo je klizanje, skupo je. ali valjda mora neko i to da platim. sve te kao dobre stvari su skupe, i bazeni, i klizanje,i svaki sport...i onda kao sto omladina ide da se drogira i to.

ste procitali ovo? jeste? niste? dobro:)
 
e ovde su bile neke klizaljke za oko 4000 din. ne znam el su te dobre

ja mislim da je ok da budu kao sto su ti cipele, ne treba vece, a ne moze ni manje. mada imala sam jedne koje su mi male, odnosno udje mi noga ali ono jeeedva, i mislim da mi je klizanje islo, ali valjda ni to nije dobro, nego treba da ti budu ok. ali to ja tako mislim.

mozda i nije lose iznajmiti dve tri puta pa vidis otprilike i sam imas neki osecaj. mada nemam pojma.

e koji broj nosish.. ; )
 
pored hotela jugoslavija ima mnogo lepo klizaliste,naravno na otvorenom.cena 150 din za te pare mozes da klizas ceo dan .iznajmljivanje klizaljki 250 din.klizala sam pre neki dan ,posle 15 godina,ni jednom nisam pala.ako znate da vozite rolere ovo je lakse.milina bozija...
 

Back
Top