MUSKE SUZE

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.549
Ja gledao sam sunce na istoku, kako se budi.
I gledao sam oblake i jutro, u tisucu boja.
Sklapao oci od bola, i skrivao suze.
A ona je ostala tamo, daleko u noci......( iz pesme :Zbog jedne divne crne zene)


Da li ste ikada zaplakali zbog jedne zene.?
Od malih nogu vas uce da muskarci ne placu. Ako JESTE i to smete reci, znaci da ste odrasli i da vam za suze ne treba izgovor tipa: upalo mi je nesto u oko.
 
..pricas mi o svemu..hodamo polako
odavno se nismo isplakali takooooooooooo ...... !!!!

ja jos nisam vidla tu famoznu duboko skrivanu tajnu...ALI !!!! ..cula sam...preko telefona..gushio se u suzama kad sam mu davala korpu :P

i ne daj boze da neki zaplace predamnom..shutnula bih ga u yaya da mu dam razlog za plakanje.
 
Uf kad citam neku knjigu koja me rastuzi zarozam se skroz ... sve suza suzu stize i pa sta to je normalno pa plakao sam i kad mi je uginuo macak i ker pre toga , a da ne pricam kako sam cmizdrio kad mi je umro otac ....
Jbg to je normalno a pogotovu kad boli dusa ....
Anfibija ne kaki more dok je voz u stanici .... sutnula bi ga u jaja .... a da on onda sutne tebe bio bi muska sovinisticka svinja ... ma nemojte ....
Nikad ne radi drugome ono sto ne zelis da drugi radi tebi jel sve je dvosmerna ulica i kad ( npr) neko bez razloga pocne da me vredja ili me napadne fizicki na ulici ili ma bilo gde ako ne reagujem odmah dobije vise posle !... mislim zene ne bijem jel su slabije a samo smradovi biju slabije jel ih to pali , al znas proslo je mislim to vreme i sada kad bi me zena udarila dobila bi boga mi istom merom jel ko oce da bije nek bude spreman da i njega biju .... istom merom ! ! ! samar za samar sut u jaja pa dobila bi sut u dupe pa bi ti vadili cipelu iz istog hiruskim putem... :evil:
sta vi sebi dozvoljavate pa nemam reci....
 
predamnom je plakao decko kome sam rekla da je bolje da se ne vidjamo vise
i to je toliko plakao da nisam znala kako da ga smirim pa sam pristala na jos jednu sansu iako ga nisam vise volela
sledeci put sam mu odluku o raskidu saopstila telefonom
 
paa..krenimo redom i logichno...dje je lubenca dje je lubenca...kazhe iza ormara de si je i ostavio...a shto mene nis zvao da sqpa vadimo koshpe...

kazhe jer mogutje da meni uvek...hu ha ispadne...a tebi hu ha ne ispadne...
 
kučka:
Ja gledao sam sunce na istoku, kako se budi.
I gledao sam oblake i jutro, u tisucu boja.
Sklapao oci od bola, i skrivao suze.
A ona je ostala tamo, daleko u noci......( iz pesme :Zbog jedne divne crne zene)


Da li ste ikada zaplakali zbog jedne zene.?
Od malih nogu vas uce da muskarci ne placu. Ako JESTE i to smete reci, znaci da ste odrasli i da vam za suze ne treba izgovor tipa: upalo mi je nesto u oko.

Uuuuu, i te kako? Ne da sam plakao nego sam ridao, padalo mi je svasta na pamet..., ali bila jje to mladost, moja prva ljubav, velika ljubav, rado je se secam, ali i sa setom je se secam. Najvise boli osecanje da je covek voleo nekoga koji ne zasluzuje ljubav... a ipak voli. To ne bira pamet, nego srce (Djordje Balasevic).
 
Moj dragi je par puta zaplakao preda mnom,sto zbog mene,sto zbog mnogo ozbiljnijih stvari...sta je lose u tome?
pa i muskarci imaju suzne zlezde i oni su bica!
Ja ne vidim nista lose u tome da se isplaces,izbacis to iz sebe a ne da sve skupljas u sebi i posle dodje frustracija i sve bude jos gore...
ne razumem ove nase "balkance" sto misle da su jaki i prave se da su takvi i kad nisu a ovamo kad izadjemo iz sobe oni se isplacu i prave se da im je nesto upalo u oko pa su zasuzili...
ja cenim kad vidim da neko musko place jer to znaci da je emotivan,i da ne krije emocije...
doduse,uvek je lepse videti suze radosnice,ali sta je tu je...ako moj dragi zaplace uvek sam tu da ga utesim i brisem mu suze,kao uostalom i on meni...
 
Vragolasta Amfibija:
..pricas mi o svemu..hodamo polako
odavno se nismo isplakali takooooooooooo ...... !!!!

ja jos nisam vidla tu famoznu duboko skrivanu tajnu...ALI !!!! ..cula sam...preko telefona..gushio se u suzama kad sam mu davala korpu :P

i ne daj boze da neki zaplace predamnom..shutnula bih ga u yaya da mu dam razlog za plakanje.


Zbog tih korpi sad se satires od onanije. :lol: :lol:
 

Slične teme


Back
Top